Téma: Copland

perry 2009 jún. 26. - 09:35:09 Előzmény Magnolia1
(15/75)
Szerintem mint mindenkit be lehet skatulyázni és erre a sorsra jutott Stalonne is, kevesen tudják, hogy jó kezû forgatókönyv író.
Viszont ha egy pillantást vetünk a stáblistára akkor pillanatokon belül kiderül, hogy Liotta, Keitel, De Niro vagy Emmerich izgalmas színész egyéniségek társaságában az õ játéka is színt és fényt kap.
Az meg egyáltalán nem újdonság, hogy jó csapatban átlagon felül lehet teljesíteni.
goodboy 2009 máj. 08. - 16:42:42 Előzmény Magnolia1
(14/75)
Én már dvd-n beszereztem és megunhatatlan.
8/10
kgyuri0 2009 máj. 04. - 11:56:14 8/10
(13/75)
Értelmes nem eltúlzott épkézláb film, végre nem „thriller” hanem „krimi”, a maga nemében remek 7pontos.
Tényleg Stallone nem is akkora barom, mint gondolnánk, nem clinteastvood, nem is schwarzenegger, de színész, nem is rossz, méltó társa deNironak, és fõként HarveyKeitelnek,(utóbbi az amerikai férfi szinészek között egyik fény az alagútban)
Szaki 2009 máj. 02. - 22:43:21 Előzmény hoyt seriff
(12/75)
Nagyon jó film , nagyon jó szereplõgárdával.
James Mangoldot ez a film tette nagy rendezõvé. Mindenkinek ajánlom.
Szaki75
10/10
hoyt seriff 2009 máj. 02. - 17:26:48 10/10
(11/75)
Én is moziba láttam elõször, akkor nem tetszett mert nem értettem teljesen (persze akkor még csak 10 voltam és feliratos is volt). Kb. 2 évvel késõbb újra megnéztem és akkor már tetszett, szerintem ez Sly egyik legjobb filmje. Az a vicc, h évekig nem tudtam honnan olyan ismerõs az a bajszos zsaru, aztán kb. 5 éve végig néztem a stáblistát és rájöttem, h a kedvenc filmemben (T2) õ volt az "antihõs". Ezzel a fizimiskával valahogy nem ismertem meg.:)
10/10
Magnolia1 2009 máj. 02. - 16:46:08 10/10 Előzmény goodboy
(10/75)
Még anno moziban láttam és engem akkor teljesen meggyõzött Sly, hogy izmok nélkül is tudna mit mutatni a vásznon. Ma újra meg fogom nézni, mert kíváncsi vagyok, ennyi év távlatából is úgy hat-e majd rám. Segal színészi képességeirõl meg annyit, hogy évekkel ezelõtt a Cinema egyik számában volt róla egy kép kb. 8 másolatban, egymás mellett. A tõle megszokott semmilyen arcot vágta. Mindegyik kép alá odaírtak egy érzelmet: Segal dühös, Segal vidám, Segal kíváncsi..stb.:-)))
akkika 2009 máj. 02. - 10:59:05
(9/75)
Vagy muja szerintetek?
Pedig jól tudok helyesírni.
akkika 2009 máj. 02. - 10:58:22
(8/75)
Rocky mint nagyothalló, mulya zsaru. Sly legemlékezetesebb
alakítása
mancouso 2009 máj. 01. - 14:11:50
(7/75)
Nagy port vert fel, amikor kiderült, a harmincas õrs néhány zsaruját kolumbiai drogdílerek fizették le. Pápay Gusztáv göngyölítette fel az ügyet. A nyomozás története egy hollywoodi forgatókönyvírót is megihletett. Az események felhasználásával született Copeland címû filmben Guszti alakját Robert De Niro keltette életre.
Lery 2008 márc. 29. - 01:22:57
(6/75)
Stallone meglepõen jót alakít!! a többiek meg hozzák a formájukat...van benne pár jó jelenet, szerintem nem rossz film
efes 2008 febr. 05. - 19:44:13
(5/75)
nemhogy vetekszik, hanem itt a legjobb stallone, egész eddigi pályafutásában. itt egészen komoly színész látszatát kelti a közismerten tehetségtelen színész. :) ez azért több mint valami.
7/10
Mákostonhal 2008 febr. 05. - 19:40:39 7/10
(4/75)
Elsõre nekem jobban tetszett, Stallone-nak pedig ez az egyik legjobb alakítása, talán vetekszik a Rockyval is. Ahogy késõbb újranéztem, már untam egy picit, újra átgondoltam az egészet, hogy mi jó, mi kevésbé a filmben, és nekem az a véleményem, hogy James Mangold picit mintha lebutította volna az egészet. Az egész nem sokkal több, mint az átlagos zsarufilmek. Minden egyszerûbb volt, és kidolgozatlanabb. Azért egész jó. Legalábbis elsõre elszórakoztatott.
goodboy 2008 febr. 04. - 15:08:21 Előzmény Mákostonhal
(3/75)
Ez a film szerintem több, mint korrekt, én a jó kategóriába sorolnám. Sly pedig itt bebizonyította, hogy nem csak akcióhõs, hanem színész is, ellentétben Segalal és Lundgrennel.
7/10
Mákostonhal 2008 jan. 02. - 05:24:52 7/10
(2/75)
Átlagos zsarufilmnek tekinthetõ ez a film. Hiába a sztárparádé, nem tudnak olyan sokat kihozni magukból a szereplõk, nem tudom, ez kinek a hibája. Talán Ray Liotta a legjobb, de Sly-t, vagy Harvey Keitel-t sem nevezném elhanyagolhatónak. A film De Niro szegényesen megírt, jelentéktelen narrációjával kezdõdik, errõl az embernek az az érzése támadhat, mint Bob bácsi egész filmben való szereplésérõl. Hogy fölösleges. Talán csak marketingbõl van benne a stábban, hogy el lehessen adni a filmet, én már csak tudom, mert miatta vettem meg a DVD-t. Ezután kisebb átbaszásnak tekinthetõ, hogy alig van benne a filmben, és amíg benne van, az is feledhetõ, igazán fölösleges, azt a karaktert akárki más eljátszjatta volna. Viszatérve a filmre, valahogy az egész átlagos, de nem rossz. Az értékeket az egész jól megírt karakterekben, és az egész jól bemutatott korrupt zsarus alaptémában kell keresni. Némi pluszt ad még a film végén Stallone süket mészárlása, szerintem nagyon f*sza lett, a filmbõl néhány nézõnek talán csak ez marad meg. Összehasonlítási alapnak minõséget illetõen ott van a Serpico, vagy a Kiképzés, az ezek által felállított színvonaltól azonban ez a film messze van. A rendezés picit vontatottá teszi a filmet, de egész jó munka. Az egészre valahogy csak azt tudom mondani, hogy korrekt. Ez igaz rá, de ennél se több, se kevesebb. 72%
10/10
Zajac 2007 nov. 11. - 22:04:42 10/10
(1/75)
Nemtom kihogy van vele,anno amikor néztem nagyon tetszett,persze Sly nem feltétlen a megszokot szerepkörben mozog :)