Nyakiglábkampó 2012 jún. 07. - 22:26:28
(11/11)
másfél órája tart,fél szemmel skubizom,ha más néznivaló akad akkor inkább azt ajánlom mindenkinek.ezzel itt csak az idõdet töltöd de.... semmi.
Pickwick 2012 ápr. 04. - 04:05:01 Előzmény Pickwick
(10/11)
Idõközben végbe ment néhány változás a wupload-on (oda mutatott a tutimozis link), ezért az általam javasolt oldalról sajnos már nem lehet letölteni a filmet.
Pickwick 2012 márc. 29. - 16:56:43
(9/11)
Idõ közben letöltöttem, akit érdekel tutimozi-n keressen rá. (Kovbojok és bolondok 2002)
offtopic
Pickwick 2012 márc. 29. - 16:52:00 Előzmény jeffero
(8/11)
Én is elaludtam az este, 2:24-kor ébredtem fel, kapkodtam is rendesen! Ugyanis elõbb be kellett kapcsolnom a számítógépet, mert nem voltam benne biztos, hogy melyik tv csatornán adják a filmet. (Így még mindig gyorsabb, mintha végignézem az összes csatornát.) Megkönnyebbültem, amikor láttam, hogy õk is "csúsznak" és még a Mentõhelikopter megy. :)

Tényleg jó lenne már megoldást találni erre a problémára. Egyébként emlékeim szerint ez nem az elsõ ilyen eset. Rémlik, hogy régebben is szívtam már emiatt, ugyanezzel a csatornával kapcsolatban.
offtopic
jeffero 2012 márc. 29. - 04:49:36
(7/11)
Én felkeltem 2 óra körül, és amikor már a kedd éjjeli esethez hasonlóan elkezdték a MegaStory nevû mûsort, ami a mûsorújságban nem is szerepelt, akkor gyanítottam, hogy ma sem fogják leadni az éjjeli filmet. Utána megint jött egy újabb sorozat rész, egy ideig még figyeltem az ágyból, de közben bealudtam. Aztán 4 órakor felébredtem, de már a Kalandjárat ment, akkor gondoltam mégsem lehetett a film.

Én is írtam levelet, bár tegnap csak azt a választ kaptam, hogy a mûsorváltoztatás jogát fenntartják, meg hogy elõbb kerül kiküldésre a mûsorújságok felé a mûsorstruktúra, de közben lehetnek változások.
A most írtak alapján remélem tesznek valamit, és frissítenek idõben a mûsoron, ha van változás, elvileg a port.hu-nak is átadják a mûsort, mert néha látni idõpont változásokat, de legalább a saját honlapjukon aktualizálhatnák, ha más csatorna meg tudja tenni, akkor õk miért nem. Mondjuk ha lehet én nem néznék ennyi mûsorújságot, klassz lenne ha a port.hu jobban követné a változásokat, de elképzelhetõ, hogy a fontosabb filmek vagy éjjeli ismétlés nézésének tervezése esetén ránéznék a csatorna honlapjára is.
Pickwick 2012 márc. 29. - 03:29:04
(6/11)
Na ennyi, mûsorszünet. Nem adták le a filmet.
Pickwick 2012 márc. 29. - 02:48:54
(5/11)
Ne!!! Ezek szerint hiába várom?
Mondjuk nagyon úgy tûnik, tekintve, hogy épp most kezdõdött egy újabb Mentõhelikopter epizód... Én hülye, még arra is gondoltam, hogy az óra-átállítás utóhatásai miatt esetleg 3:20-kor kezdõdik majd. (Tudom nem túl valószínû, dehát...)
Kár, hogy nem olvastam elõbb a hozzászólásod, megnéztem volna 21 órától a filmet!
(Olyan panaszlevelet fogok írni, hogy kiesnek a székbõl, amikor olvassák!)
offtopic
jeffero 2012 márc. 28. - 20:31:48
(4/11)
Kíváncsi leszek, hogy a FEM3 leadja-e a film éjjeli ismétlését, ugyanis kedd este nem adta le a Gyógyító szeretet c. film esetében, hanem helyette a Mentõhelikopter sorozatból adott le még egy részt.
black_eagle 2009 jan. 25. - 13:08:22
(3/11)
Elaludtam rajta... nem tetszett...

köszi
k11zoltan 2009 jan. 25. - 01:37:31 Előzmény black_eagle
(2/11)
O.K. nézd csak!
black_eagle 2009 jan. 25. - 00:05:12
(1/11)
nem láttam még ezt a filmet, de most megnézem... vélemények?