Lincoln Hawk 2016 jan. 11. - 07:56:34
(9/49)
És igennnn! Stallone MEGKAPTA a Golden Globe-ot Rocky Balboa megformálásáért. Már az I. rész idején is jelölték, de akkor nem nyert - szûk 40 évbe tellett tehát, míg elverekedte magát a célig... de micsoda 40 év volt az! :D :D Gratulálok, és remélem, az Oscar is összejön, Sly, én mindenesetre szurkolok - és persze tûkön ülve várom a filmet!
idõjós1010 2016 jan. 08. - 23:12:31
(8/49)
spoilert tartalmazhat .
HELP
Valaki írja már le nekem, hogy jön ez a fiú a képbe. Apolló úgy halt meg hogy felesége volt és (talán) két gyereke. Most viszont elõkerül egy asszony aki állítja, hogy a legendás boxolónak õ a néhai neje, viszont nem õ a gyerek anyja. Ki most akkor Adonis vér szerinti anyja, és õ hol van, továbbá mikor volt ez a nõ felesége Apolló-nak ? Mért, és mikor kellett õt ápolnia ?
kubli 2016 jan. 05. - 09:22:38
(7/49)
Hát ha ez nem oscart akkor semmi. Ez tele van olyan elemekkel amire oscart adnak: unalmas, vontatott.
Vártam a végét hogy felkeljek és csináljak valami érdekeset.

Az igazság az hogy a történet nagyon jó, de a rendezést az valami kritikán aluli, magyarán pocsék. Kétszer (!!!) be is aludtam rajta, pedig nappal néztem meg.

A mostani rendezõknek elkéne gondolkodni, hogy valóban jó az amit csinálnak, mert a mostani filmek valahogy 1 kaptafára készölnek és unalmasak.
kubli 2016 jan. 05. - 09:21:05
(6/49)
Hát ha ez nem oscart akkor semmi. Ez tele van olyan elemekkel amire oscart adnak: unalmas, vontatott.
Vártam a végét hogy felkeljek és csináljak valami érdekeset.

Az igazság az hogy a történet nagyon jó, de a rendezést az valami kritikán aluli, magyarán pocsék. Kétszer (!!!) be is aludtam rajta, pedig nappal néztem meg.

A mostani rendezõknek elkéne gondolkodni, hogy valóban jó az amit csinálnak, mert a mostani filmek valahogy 1 kaptafára készölnek és unalmasak.
8/10
Stillnes 2016 jan. 04. - 18:43:46 8/10
(5/49)
Kellemes meglepetés volt a film. 8 csillagot adtam a neki.
idõjós1010 2016 jan. 03. - 01:41:34
(4/49)
Még nem szántam rá magam, hogy megnézzem a filmet, mert Rocky rajongóként nagyon nehéz szívvel fogom nézni, ahogy Stallone már csak a sarokból drukkolhat mentoráltjának, és õ maga nem léphet többé a kötelek közé. Tudom jól, hogy egy vicc lenne, ha újra ringbe szállna, de én mégis az utolsó Balboa rész óta titkon azt reméltem egészen mostanáig, hogy ha lesz folytatás, úgy veri majd meg Mason Dixon-t benne, mint anno a Rocky 2-ben Apolló-t. Így ez most nekem látatlanul is hatalmas csalódás, viszont nem kétlem hogy remek film lett, és meg fogom nézni.
8/10
Jeff74.CA 2016 jan. 01. - 07:49:23 8/10
(3/49)
Sylvester Stallone talán eddigi legjobban sikerült filmje, de ez is csak egyszer nézhetõ!
stigmata920@gmail.com 2015 dec. 30. - 23:56:19
(2/49)
Egy ilyen oldalon az a minimum, hogy Apollo Creed neve helyesen van közölve, és nem magyarítva. Sehol nem szerepel így.
somersby 2015 júl. 20. - 20:16:02
(1/49)
Elsõ elõzetest kapott a 7. Rocky Balboa film, amelyben ezúttal Michael B. Jordan száll ringbe, Stallone pedig mentorként szerepel az alkotásban.

A történetben Adonis (Jordan) alakítja Apollo Creed fiát, aki eleinte ellenfél, majd barát lett Balboa életében és a 4. Rocky filmben meghalt. A fiú nem ismerte apját, de vérében van a sport, a kitartás és a küzdeni akarás, így hamar sikeres bokszoló válik belõle. Ahhoz azonban, hogy a legjobb lehessen, kell egy tökéletes mentor/edzõ: Rocky Balboa.
Stallone ikonikus karaktere ezúttal a ringen kívül marad, hogy átadja helyét és tudását a fiatalabb generációnak. Láthatóan a boksz mellett nagy hangsúlyt kap ezúttal a romantika is, sõt a nyilvánvaló társadalmi kérdések is felmerülnek majd.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=boPvjzzDDXI

Bemutató dátuma: 2015. november 26.