Téma: Crusoe

csendlerbing 2010 okt. 03. - 15:46:16 Előzmény sültkrumpli
(79/79)
Jogos - nem mintha a többi kereskedelmi más lenne. Amit én nem értek, a csúszások. A reklámok, minden másodpercre ki van számítva, számítógép vezérli, miért is kell a filmnek csúszni ha semmi élõ adás nincs elõtte? Én éltem az Elbától nyugatra, ott is van pár kereskedelmi adó, érdekes módon nem csúsznak. (megjegyzem, a hírek itt sem).Szóval miért is? Nincs számológépük?
remenyangyal 2010 szept. 10. - 19:56:54
(78/79)
Nincs meg véletlenül valakinek ez a sorozat cd-n ,ha igen írjon nekem ide. Köszi:)
sültkrumpli 2010 aug. 22. - 16:31:39
(77/79)
Milyen bunkó ez a TV2, ezek csak ugatják a szakmájukat, és leszarják a nézõik fejét. Hányok már attól, hogy beleordítanak a fülembe minden reklámnál, ráadásul lecsípik a filmek végét. Ez milyen egy bunkóság! Beszélget a két szereplõ, és egyszer csak megjelenik a reklám logója... Már kutyába sem veszik a nézõket, az az igazság.
fonixportal 2010 ápr. 19. - 16:08:12
(76/79)
Ja bocs a duplázásért és a harmadik rész tartalmát is bejegyzem mivel nemtudtam hogy egybefügg a részek tartalom része a fórummal azt hittem egyesével kell beilleszteni szóval a 3.ik rész tartalma pedig a következõ.

03.Rész Áldozat

Robinsonnak és Pénteknek elapad a vízforrásuk ezért azt a sziklaüreget ahonnan folyik a víz kirobbantják és találnak egy különös kockát amit végülis kitudnak nyitni amiben egy halott no feje van.
Péntek álmában megjelenik a halott no és segítséget kér tole hogy a csontjait dobják majd a tengerbe ahova a szívét dobták mikor rituálissan megölte ot a törzse.
A kirobbantott sziklaüregen keresztül eljutnak egy olyan részre a szigeten ahol még sose jártak megtalálják a halott no maradványait de azt vadkutyák orizték így a visszaúton igen csak sietossen kell haladniuk.
Végülis sikerül a no maradványait a tengerbe dobniuk és a vadkutyák is abba hagyák az üldözésüket.
fonixportal 2010 ápr. 19. - 16:06:07
(75/79)
Ha valaki mint én is jegyezni szokná a tartalmát a sorozatoknak az elsõ két résznek a következõ a tartalma
saját leirásom szerint.

01-02.Rész Rum és puskapor

Robinson szigetére kalózok érkeznek és egy arany ágyút keresnek és Robinsont elkapják és a segítségével keresik tovább Péntek végülis sikeressen megmenti Robinsont a kalózoktól de a kalózok megtalálják a házukat és felveszik velük a harcot.
Eközben a szigetre spanyol kalóz vadász katonák érkeznek akik végülis összeállnak a kalózokkal az arany ágyú reményében amirol a kalózok azt mondják nekik Roninson tudja hol van és így már összefogva harcolnak Robinson és péntek ellen de végülis Robinson és Péntek egy ügyes csellel megfutamítja mindanyiukat és a csel alkalmazásakor megtalálja az arany ágyút amit a legvégén a tengerbe dob hogy ne keresse többet senki.
fonixportal 2010 ápr. 19. - 16:04:36 Előzmény mummy
(74/79)
Ha valaki mint én is jegyezni szokná a tartalmát a sorozatoknak az elsõ két résznek a következõ a tartalma
saját leirásom szerint.

01-02.Rész Rum és puskapor

Robinson szigetére kalózok érkeznek és egy arany ágyút keresnek és Robinsont elkapják és a segítségével keresik tovább Péntek végülis sikeressen megmenti Robinsont a kalózoktól de a kalózok megtalálják a házukat és felveszik velük a harcot.
Eközben a szigetre spanyol kalóz vadász katonák érkeznek akik végülis összeállnak a kalózokkal az arany ágyú reményében amirol a kalózok azt mondják nekik Roninson tudja hol van és így már összefogva harcolnak Robinson és péntek ellen de végülis Robinson és Péntek egy ügyes csellel megfutamítja mindanyiukat és a csel alkalmazásakor megtalálja az arany ágyút amit a legvégén a tengerbe dob hogy ne keresse többet senki.
mummy 2009 nov. 05. - 16:41:07
(73/79)
vagy priviben is jó
mummy 2009 nov. 05. - 16:40:08 Előzmény eddipapa
(72/79)
Eddipapa!

elküldenéd a linket, ahonnan letölthetem e-mailben? mert itt nem írja ki. Köszi.
zeke éva 2009 szept. 10. - 09:35:20
(71/79)
nem jó infót kaptam, már utánanéztem! De most akkor a pénteki volt az utolsó rész???
Hát csalódtam! nagyon semmi volt ... én ebbõl nem vettem ki, hogy van MEGOLDÁS! Mint minden filmet összecsapnak - gondolj amit akarsz! Nem?
Vagy esetleg lesz 2. sorozat????
zeke éva 2009 szept. 10. - 09:20:15
(70/79)
Állitólag leadták kedden az utolsó két rész! Legalább hirdették volna. Én is végignéztem, aztán a befejezõ rész egy nagy SEMMI!!!! miért kellett pont az utolsó résznél megváltoztatni a szokott idõt??? De ez jellemzõ a TV csatornákra! Fuj...!
henett 2009 szept. 06. - 13:15:43 Előzmény zs9302
(69/79)
Ja, mind a 13-at.
:)
fruska 2009 szept. 06. - 12:31:38 Előzmény eddipapa
(68/79)
nem láttam az utolsó fél órát a vihar miatt. Nem egy nagy durranás ez a film, a fõszereplõt leszámítva, de ha már végignéztem, kiváncsi lennék a végére.
Az a honlap, amit írsz nem mûködik. beírtam így nagybetûvel, ahogy írtad, aztán kismetûvel is, de semmi.
10/10
Szívkirálylányka 2009 szept. 05. - 16:48:55 10/10
(67/79)
Úgy tûnik nemcsak én vagyok olyan peches, hogy a vihar miatt nem láttam az utolsó fél órát. Én is kérek minden olyan Kedves Crusoe Nézõt, hogy aki látta, az írja le mi történt onnantól, hogy Crusoe és Péntek leugrottak a hajóról. Elõre is Köszönöm Szépen! :)
zs9302 2009 szept. 05. - 16:24:31
(66/79)
Tudomásom szerint leadták az összes részt. De lehet, tévedek, nem követem a sorit.
adam0512 2009 szept. 05. - 16:15:50
(65/79)
én komolyan kérdeztem..ha valaki tudja mikor megy ha megy még tovább akkor azt írja meg kösz
fruska 2009 szept. 05. - 16:05:16
(64/79)
Elkövettem azt a ballépést, hogy ezt a meghamisított változatot elkezdtem nézni - így utólag nem is olyan rossz volt - de a pénteki vihar beleköpött a levesembe, pont az utolsó fél órában mondta fel a TV2 a szolgálatot.
Ha már végigszenvedtem, könyörgöm, mondja meg valaki, hol tudom megnézni a végét.
Van valami ingyenes letölthetõ weblap? Én amúgy nem szoktam filmeket letölteni, de ez érdekelne most.
Valaki írta a http://***MODERÁLVA***.eu, de ez nem is mûködik.
pozsizsuzsi 2009 szept. 05. - 12:30:33
(63/79)
A tv2-õn ment? Hahahahahahaha
Fejeztek õk be eddig bármit is? :DDDDDDDDDDD
adam0512 2009 szept. 05. - 12:29:30 Előzmény eddipapa
(62/79)
hali mindenkinek!
a Tv2 most akkor bejezte a sorozatot vagy adja valamikor máskor?( a crusoet)
offtopic
eddipapa 2009 szept. 04. - 21:46:44 Előzmény mummy
(61/79)
Innen letöltheted az eddigieket akár mind !.


http://***MODERÁLVA***.eu/
mummy 2009 aug. 29. - 01:03:14
(60/79)
Nem vette fel véletlenül valaki az aug. 28-i részt (11. epizód)?