szilvi13 2006 máj. 10. - 18:08:59
(138/1118)
Elõször is:persze h nem tetszik amikor így "társalognak" a magukat értelmiséginek tartó emberek..2.:Ha fejre álltok akkor sem lesz más a történet menete ezt elhihetitek.3.:Te is ugyanígy le írtad a véleményed!!Akkor én méeórt ne tenném ugyanezt?????"Szabad ország"..Legalábbis részben biztos az.Nem tartom olyan fontosnak ezt a Fede vs. Max párbajt ami itt folyik.Nekem mind1 kijátsza, mert úgyse lesz más.Nemhogy 1ütt tárgyalnátok ki az aznapi részeket.Szal':ENNYI...Kiváncsi vok mikorveszik ezt mások is észre.
Terpák Tamás 2006 máj. 10. - 15:56:43
(137/1118)
???????????????
Terpák Tamás 2006 máj. 10. - 15:56:13
(136/1118)
Szerintem is egy kicsit gagyi Flor+Max. Egyébként nemismerlek téged Rita vagy Rita14
szilvi13 2006 máj. 09. - 19:41:24
(135/1118)
Sziasztok:Szerintem is szánalmas amit itt mûveltek!!!Mint 1 csapat gyerek!!!Így veszekedni azon h ki a helyesebb?Nem mind1 most más lépett Fede helyébe ,ez van.Ezért nem kell így gyilkolni 1mást, fõleg a NETEN!!Senkit nem fog meghatni az h te most kit utálsz és kit nem..Én szeretem a sorozatot,de amikor bele olvastam a hozzászólásokba, kicsit meglepõdtem..SÕT!!Nagyon.De ha nektek ennyi idõtök van fölöslegesen vitatkozni.HAJRÁ!!!!!!!
rita14 2006 máj. 09. - 11:55:09
(134/1118)
Nagyon aranyosak,egy frászt!!!!!!!!!!
Fede sokkal jobb volt,és õk legalább Flórral ki is néztek valahogy,nem úgy mint Maxal!!!!!!!!!!!!
Már bocsika,de ez az én véleményem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rita1 2006 máj. 09. - 09:58:11
(133/1118)
Szerintem is nagyon jó Max, tök aranyosak Flórral.
P!nk 2006 máj. 08. - 12:42:19
(132/1118)
Jó, azt azért ne mondjuk, hogy pöcs, mert neked, hogy nem szimpi másnak lehet az. Mondjuk szerintem is jobb Max. Fede néha úgy nézett ki, mint egy õsember, de attól még aranyosak voltak Florral.
Katkka 2006 máj. 08. - 12:38:22
(131/1118)
MAXIMO EZERSZER JOBB MINT AT A PÖCS FEDERICO...HOGY NÉZETT MÁ KI?????
zzzoeka 2006 máj. 08. - 10:32:09
(130/1118)
na hali:)
huh hát én már idõsebb vagyok nálatok, és itt olvasom ezeket a hozzászólásokat és csak nézek nagyokat:)
ien intenzitással vitatkozni azon, h most kinek meik fõszereplõ tetszik jobban, meg ki mit néz délután fél 4kor... JESSZUS! :)
Kedveskéim, mindenkinek szíve joga, hogy kit szeret jobban és mivel szeretné tölteni az idejét délután fél4kor:)
biztosan van, aki ismeretterjesztõ csatornát néz, moziba megy a barátaival, vagy éppen tanul, olvas, és persze vannak akik nézik ezt a sorozatot. de ieneken nincs miért vitatkozni:) mindeki tegye amit szeretne, nézze, amit szeret, de ezért ne "beszéljetek" (írjatok) így egymással, mert egyáltalán semmi értelme. úgyis mindenki azt teszi, amihez kedve van:)
és ha valaki éppen pont délután fél 4kor szeretne 1 ien álomvilágba merülni, ami tele van tündérekkel, szeretettel, gyûlölettel, veszekedésekkel és nagy kibékülésekkel (pont úgy, mint az élet) hát tegye! aki pedig inkább a földön szeretne járni, nem szeret álmodozni és rajongani valamiért, vagy valakiért, 1 sorozatért, 1 szereplõért... az pedig ne:)
ien egyszerû.
és ne veszekedjetek, egyikõtök sem gyõzi meg a másikat! inkább fogadjátok el egymást, csináljátok, amit szerettek, hallgassatok a szívetekre és legyetek boldogok:)
csak ez számít, higyjétek el! :)

minden jót és szépet Nektek :)
rita14 2006 máj. 07. - 18:42:00
(129/1118)
Már bocsika de szerintem többen vagyunk olyanik akik a Fedét szerették , mint olyanok akik a Maxot szereti.
De az igazat megvallva nekem már mindeggy mert már nem nézem a sorozatot.Sok volt az elsõ szériában a titokzatosság,a poén ,de mont semmi ÉRDEKFESZÍTÕ NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez az én véleményem!!!!!!!!!!
hello 2006 máj. 07. - 18:09:14
(128/1118)
Én is szerettem az elsõ szériát, de a másodikat már nem nézem, és nem azért mert nem tetszik ez meg az, hanem azért, mert nem történik benne semmi!!! Míg az elsõ szériában egy csomó titok, meg egy csomó poén volt, addig most, a második szériában egyáltalán semmi sincs, csak hogy ki féltékeny kire, meghogy ki árthat kinek jobban!!!!
Szörnyû!!!! Nem értem miért nem lehetett vége úgy, hogy Flor hozzámegy a Frigóhoz és kész!!! Nagyon hülyén lett megoldva, hogy meghal és a grófban új életre kel!!!!
Én már nem nézem a második szériát, mert nagyon unalmas!!!!! Néztem a 10. részig aztán már kezdett nagyon uncsi lenni, és így már egyáltalán nem nézem!!!!
Aki nézi, annak csak annyit tudok mondani, hogy nagyon unatkozhat, ha nincs más dolga, minthogy ilyeneket nézzen!!!! És majd nyáron mit fogtok csinálni??????
Rohantok haza a strandról, mert jön a Csacska angyal?????
Hát, ha ti így gondoljátok, akkor csak rajta, én inkább szórakozom és élvezem az életem csacska angyal nélkül!!!!
Dehát, kinek ez kinek az!!!!! Én csak próbálom veletek megértetni, hogy du. fél négykor mást is csinálhatnál, minthogy a tv elõtt ülj!!! Találkozhatsz a barátoddal/barátnõddel, vagy biciklizhetsz egyet, vagy elmész fagyizni, vagy bármi más!!!!!! De ha ti inkább nézitek azt a sorozatot amiben semmi valóságalap nincs (mert tündérek sincsenek),akkor hát jó tv nézést!!!!
Csak ennyit akartam, mindenkit puszilok :D
hello
Wiki 2006 máj. 06. - 21:05:12
(127/1118)
Nekem is, imádom Fedét és bárki bármit mond nem fogom megkedvelni Maxot .Fede a király és nem zavar az ha valaki kedveli Maxot de nem értem Fede elöször aztán Max!!FEDE FEDE FEDE FEDE FEDE
rita14 2006 máj. 06. - 20:48:34
(126/1118)
Teljesen eggyet értek a 2 . széria nekem se tetszik,mert a Fede volt a kedvencem.
Wiki 2006 máj. 06. - 20:44:26
(125/1118)
Mindenkinek a saját véleménye hogy mit néz miért nézi és hogy kit szeret benne és kit nem!!!Nem fogok ezen vitázni nem szeretem a 2 szériát és kész te igen és ennyi!!Nekem Fede a kedvencem ennyi,vége!!!
kámonevríbádi :D 2006 máj. 06. - 16:06:03
(124/1118)
Jó Godless, sztem próbálkozhatsz, h olvassanak, vagy mûvelõdjenek, mert aki erre magától nem jön rá, az más szavára sem fog hallgatni. Én osztom a véleményedet, sztem ha van az embernek egy kis szabadideje a tanuláson kívül akkor nem az ilyen csacskaságokkal kéne foglalkozni, hanem ki kéne nyitnunk a szemünket, és elhagynunk a szappanoperákat, hiszen ha egyet is végignéztél kiskorodban akkor már tudod, h mirõl szól az összes többi. Õszinténszólva nemtudom, h én mit keresek itt, ebben a fórumban, gondolom a véleményemet próbálom leírni, de ezzelis csak a szavakat, és az idõmet pocsékolom. Én azt mondom: Nem a televízió a világ! Az csak egy doboz, amibõl sugározzák a hülyeséget (tisztelet a kivételnek) Számtalan más érdekes dolog van ezen a világon...
godless 2006 máj. 06. - 00:10:15
(123/1118)
Na helló,én is 14éves lány vagyok(mint Ti),és tehetetlenül állok a kérdés elõtt,vagyis az elõtt hogy miért is írtak már vagy 250hozzászólást a csacska angyalhoz,vagy a Barátok közthöz és miért nem írnak több hozzászólást mondjuk Sírhant mûvekhez, Southparkhoz,Jóbarátokhoz vagy mit tudom én,hiszen ezek is elég rossz példák voltak.De a lényeg az,hogy ha már ilyen koránhaza értek suli után akkor nézhetnétek valami egészen mást,valami kulturáltabbat!Ott van a Animal Planet (hiszen ha rosszak vagytok bioszból ez a csatorna nem árthat).És ott van még Discovery, a Club, az HBO vagy a filmmúzeum!!OLVAsSATOK EMBEREK!Hiszen mint tudjuk számtalan nagyszerû író könyve hever a könyves polcokon porosan,kiolvasatlanul!!Vagy ha nem is tud titeket annyira lefoglalni,akkor olvasatok újságokat(,de most nem a 13-ra, a Bravóra vagy a Popcornra),mert ott van a WAN2,National Geographic,a Rolling Stones!szóval tele van a világ minõségi dolgokkal.és nem kell ilyen sorozatokat nézni!!Tudom,hogy aki nézi az azért nézheti, mert már szeretitek,mert felnéztek a fõszereplõre vagy mert biztos van benne valamien fiú,aki tetszik!De Én CSaK AnnyIT KÉreK, HoGY Ne NézÉTTek!!!
godless 2006 máj. 06. - 00:09:39
(122/1118)
bimbibaba 2006 máj. 05. - 13:51:41
(121/1118)
szerintem figyi azt szeret mindenki akit akarr attol még mert a csacska 1 be fede volt most meg max attol még lehet szeretni a filmet mert a szinészt nem kész most nincs fede attol még aki szerete az most is szereti és szeretheti maxot is én mindketöt szeretem!! olyan szerintem nincs hogy fedét szeretem maxot nem és akkor nem nézem a 2öt vagy forditva akkor igazán nem is a szeretitek a filmet ha ezen mulik nem tök mindegy kijátsza? vagy ha nem tetszik ne nézd egyit mondok én
rita14 2006 máj. 05. - 12:45:37
(120/1118)
Én ezzel nem értek eggyet,nekem az elsõ széria jobban tetszett mint ez,mert itt nincs més csak hülyeség,még poénok se,és ezért én már nem is nézem,de annyira oda vannak ezért a sorozatért,nem értem miért.Nekem nem tetszik.
Wiki 2006 máj. 05. - 11:58:30
(119/1118)
Hogy mondhatok olyanokat hogy aki nem szereti Maxot az nem is szerette igazán a Csacska 1 -et!!Én imádtam az 1 szériát és Fedét !!Maxot nem .Nincs vele bajom de nem szeretem!!Fede rajongo vagyok!!Aki pedig azt irja hogy Max helyes annak csak annyit mondok és Fede ?? Akkor õk nem szerették az 1 szériát mert Fede volt benne??Vagy mi??Most mindenki Maxot isteniti Fedét pedig fújoja!!Ezt minek neveznétek??Ez undorito!!Ti vagytok akik nem szeretétek az 1 szériát!!Ugy ingadoztok mint a buzakalász.arra döl amerre a szél fújja!!!Eddig Fede volt a jó most meg Max a király!!Vagy mindkettõt szeretitek??Akkor miért nem ezt irjátok!!Ezt nem tudom megérteni Fede aztán Max !!