10/10
Rojita 2019 márc. 31. - 00:19:47 10/10
(89/109)
Ismét 4 párt követ a történet a színházban:
1. Az igazgató/ Szervét Tibor és író-dramarurg felesége/Szávai Viktória.
2. Eszti igazgatói titkárnő/Sipos Vera és ügyelő férje/Fesztbaum Béla.
3. Cili - a főrendező mamája/ Bánsági Ildikó és Zsiga -volt férje/Csernák János és Cili udvarlója/Márton András.
4. Lili fiatal színésznő / Mihecz Estilla és Máté rendező/ Klem Viktor és Alex rocksztár / Ember Márk.

Tulajdonképpen még 2 + párt figyelhetünk:
Két egymással rivalizáló színésznő-gyakornok: Rebeka/ Tóth Eszter - tehetséges, kedves lány gazdag papával és Tina gyakornok/Réti Nóra - kevésbé tehetséges, áskálódó, mindenre kapható lány.
A másik pár Petra írónő / Szávai Viktória és Kinga dramaturg-gyakornok / Mentes Júlia ütköztetése.

Hogy ezt az évadot kicsit halványabbnak érezzük a korábbiaknál, első ok, h majdnem kiírták Barnabás főrendezőt (Csányi Sándort), gyes-re küldték és csak percekre jelenik meg. A másik ok: az arányok eltolódása.
Időben - tartalomban hosszabb jeleneteket kapott az idősödő Cili ügyeskedése az udvarlója és volt férje közt, vmint a nézők nagy része előtt teljesen ismeretlen Mihecz Estilla/Lili és Ember Márk /Alex párharca. Ugyanakkor a már eddig abszolút sikeres másik két pár kevesebb lehetőséget kapott.
Az egész sorozatot Dénes igazgató /Szervét Tibor humorban is profi jelenléte biztosítja. Mellette Petra dramaturg felesége habókos, kelekótya diáklánynak tűnik. Jelen problémája, h egy író elhagyja a pendrive-ját, ráadásul, h nincs is másolata a rajta levő munkájáról, - erősen hihetetlennek érzem.
Nagyon sajnálom, h minimális szerepet kapott eddig a humorban verhetetlen ügyelő /Feszbaum Béla és párja, Eszti titkárnő / Sipos Vera.
1/10
Juliska65 2019 márc. 03. - 14:34:22 1/10
(88/109)
Elég zavarosra sikerült az első rész,......csalódás,pedig alig vártam a folytatást.
Edmond Dantes 2019 febr. 28. - 15:19:42 Előzmény Trivia Showtime
(87/109)
Én is szívesen megnéztem az eddigi szériákat, bár nem vagyok egy "sorozatos". Pont ennyi belefér(t) 1-1 évadba, amennyi volt. Azt hittem, tavaly befejezték, mert valahogy úgy emlékeztem, lekerekítették a történetet. Most látom, hogy áprilisban is így gondoltam :-) Meglátjuk.
olahmiki1959 2019 febr. 27. - 16:46:45
(86/109)
Eddig tetszettek a régebbi évadok, remélem, ez is jó lesz. Érdeklődve várom.
Trivia Showtime 2018 jún. 14. - 14:34:50 Előzmény dosandor
(85/109)
Sok mindenben egyetértve az előttem szólóval, úgy találom, hogy ez a sorozat nem csak a Kálomista istálló messze a legjobban sikerült produkciója, hanem az utóbbi évek leginkább eltalált szériája is. ('A mi kis falunk' mellett, de az más műfaj...)
Végre egészséges arányban tudták vegyíteni a vígjátéki, szórakoztató elemeket az intellektuális, de mégsem túllihegett értelmes, sokszor érzelmes dialógusokkal. A történetnek íve van, a konfliktusok és fordulatok könnyedén követhetőek, de a kötelező körök mellett tartalmaznak meglepő fordulatokat is. A karakterek egyszerre valóságosak és meseszerűek, jól kidolgozottak és szórakoztatóak. A színészeknek jutalomjáték, a nézőnek értelmes időtöltés és kellemes szórakozás. Több ilyen kellene!
Ha már ennyit fizetünk az MTVA-nak az adóforintjainkból, ne csak az unalomig újra és újra ismételt ZS-kategóriás sorozatokat, Borbás Marcsikat, Szente Vajkokat és Harsányi Leventéket tolják az arcunkba!
10/10
dosandor 2018 ápr. 22. - 20:11:44 10/10
(84/109)
A legjobb magyar sorozat, amit az utóbbi évtized(ek)ben láttam. Remek, jellegzetes karakterek, kiváló színészi játék. Nincs túllihegett, erőltetett alakítás. A cselekmény végig pergő, nincsenek unalmasabb percek, végi leköti a figyelmünket. Sok szellemes párbeszéd. Én is szeretném tovább nézni, de a 3. évad vége tényleg eléggé lezártnak tűnt. Bár azzal még talán lehetne folytatni, hogy az ügyelő mint színháztulajdonos mit tud kihozni egy csőd szélén álló intézményből.
Edmond Dantes 2018 ápr. 09. - 15:16:53 Előzmény mamahotel
(83/109)
Alig nézek sorozatot, de úgy látom, mostanában ezek a hatrészes "mini"sorozatok jöttek divatba. Ha bejön a nézőknek, akkor újabb évad, újabb hat rész. Ez a sorozat is legalább három évadot megért, nem is volt rossz. Úgy néz ki, itt a vége, eléggé elvarrták a szálakat az utolsó részben.
9/10
mamahotel 2018 ápr. 08. - 14:40:26 9/10
(82/109)
miért csak 6 rész van egy évadban??? talán már kopogtat az ajtón következő???
Trivia Showtime 2018 márc. 29. - 11:53:06
(81/109)
Egy találó dialógus a filmből:

"- Tudod mi a baj veletek üzletemberekkel? Csak a pénz érdekel titeket, semmi más.
- És tudod mi a baj veletek művészekkel? Elvárjátok, hogy legyen pénz, de ha megmondjuk hogyan lesz, megsértődtök..."

Igen, kb. ezért tart ott a színházi és a filmes szakma, ahol jelenleg tart!
Sciffy 2018 márc. 17. - 21:49:36
(80/109)
www.mediaklikk.hu/video hogy pontos legyek
Sciffy 2018 márc. 17. - 21:47:23
(79/109)
Duna tv-n mindegyiket megnézheted...már a mai is rajta van. Én is most tudtam meg,hogy új évad van..és rögtön meg is néztem mind a hármat.
goldiegold 2018 márc. 17. - 20:40:10
(78/109)
MIÉRT NINCS ISMÉTLÉS??!

Valaki illetékes igazán elárulhatná, hogy ha lemaradok egy részről, akkor mit tegyek, engedjem el a sorozatot..? Mert így, más opció nem nagyon marad. Szóval?
napraforgó 2018 márc. 17. - 12:45:52 Előzmény olahmiki1959
(77/109)
Valaki azt írta, hogy tulajdonost váltott a port. Na most gyorsan megbíztak valakit a fejlesztéssel, aki jó sok pénzért ezt tudta produkálni... A régi formát nyilván nem lehet visszaállítani, mert akkor ugye hol maradna a fejlesztés?
Amúgy meg legalább kommunikál velünk az illető. ... Olvasd végig a "fejlesztéssel" foglalkozó topikot, hogy mennyi baja van a fórumozóknak.
Próbálnak valamit csinálni...
"Válámi ván..., de nem az igazi....."
olahmiki1959 2018 márc. 17. - 12:15:13 Előzmény napraforgó
(76/109)
Kedves napraforgó, köszönöm a választ, nagyon nem örülök neki.
Ugyanis volt néhány fórumozó, akikkel ilyen formában tartottuk a kapcsolatot, időnként váltottunk egy-egy kis levelet, és akkor - ezek szerint - az összes ilyen privát üzenet most elveszett?
Egyáltalán, tudja valaki, hogy mi a fenének kell állandóan változtatni a jól bevált dolgokon?
A régi portnak a formáját, beosztását megszoktuk, használtuk, bevált, erre most tessék.
Elment a kedvem az egésztől - és kivételesen nem poénkodom, hanem komolyan gondolom. Utálom, ha beleavatkoznak a magánügyeimbe...
napraforgó 2018 márc. 17. - 09:02:37 Előzmény olahmiki1959
(75/109)
Nekem úgy tűnik, hogy azokat a privát üzeneteket, amiket korábban írtál, meg azokat is amiket kaptál a világon sehol nem nézheted meg. Most valami olyan rendszert vezetnek be, hogy a jövőben e-mail-fiókon keresztül lehet privit kapni, így a partner megkapja az e-mail elérhetőségedet.
Klassz, ugye?
olahmiki1959 2018 márc. 17. - 07:24:43
(74/109)
Kedves fórumozótársaim!
Megint sikerült a dolgokat teljesen összezagyválni, éppen ezért kérem a segítségeteket: nem tudjátok, hol lehet megtalálni a privát üzeneteket?
Előre is köszönöm, ha mondtok valami használható ötletet!
Mindenkit üdvözlök! Miki
10/10
hegyi.tibor1 2018 márc. 11. - 11:49:09 10/10
(73/109)
Talán a legjobb sorozat, szenzációs szinészekkel. (Ja és követelem vissza Lovas Rozit)
Magdi 2018 márc. 03. - 19:47:55
(72/109)
Jól indul! Kisbabával, zaklatott szülõkkel :-)
10/10
Bruce2000 2018 márc. 03. - 12:06:52 10/10
(71/109)
Remélem, hogy lesz 4. évad is. q.rvára jóóóó... ! 10/10
Talavera 2018 febr. 03. - 19:16:45
(70/109)
Nem készül a folytatás?