bermike 2019 ápr. 14. - 00:19:48
(95/115)
egy másik remek sorozat, az Alvilág. Most fejeztem be 2019-es, 8 részes, Balsai Móni eszméletlen jó. én nen tv.t nézek, a sorozatbaráton találtam. Szuper. Most kezdem ezt a szinházast,,, hát nem rossz , folytatom mert kedvelek pár szinészt....
Edmond Dantes 2019 ápr. 08. - 17:27:05 Előzmény Rojita
(94/115)
Hát igen. Röviden: csináljanak jót. Az idei jelek szerint (már?) nem tudnak. A színház tatarozása rosszat tett a sorozatnak...mellesleg forgalmi akadályt okoz. Ma is elakadt a troli a Tháliánál.
10/10
Rojita 2019 ápr. 08. - 14:43:50 10/10
(93/115)
A mostani 4. epizódot teljesen Szervét Tibor játéka vitte.
10/10
Rojita 2019 márc. 31. - 22:47:20 10/10 Előzmény Edmond Dantes
(92/115)
Nem mondom, h hagyják abba a sorozatot. Sőt, remélem folyt. következik jövőre is. Sokan szeretjük a színház világával foglalkozó storykat. Csak okuljanak az idei évad hibáiból:
1. Ne az ismeretlen, majdnem kezdő színészek kapják a nagyobb szerepeket.
2. A forgatókönyv egyforma arányban mutassa mindegyik eseménylánc szereplőit
3. A már bevált, régi humoros arcokra többet építsenek
4. Pergőbb forgatókönyvet, színész anekdotákat napjainkból, aktuális életünket kicsit beépíteni.
10/10
Rojita 2019 márc. 31. - 15:27:51 10/10
(91/115)
Ez az. Kevés benne a húzónév. Akik meg azok, rövid a szerepük. Kevésbé pergő.
Túl hosszú és unalmas Bánsági Ildikó férfi fogási próbálkozása.
Lili és Alex -kettőse is elég furcsa. Mihecz Estilla megjelenése, ruházata, répavörös haja abszolút nem egy fővárosi színésznőre emlékeztet. Illik hozzá az amatőr színészt játszó Ember Márk.
Márton Andrásra régről vígjáték alakításaira emlékszem. (Aztán a 90-es években elkezdett politizálni a Fidesz-ben, konzulságot kapott a párttól, Amerikában élt 15 évet.) Itt is egy humoros, madár-imádó, féltékeny figurát kell alakítania. Sajnos, ez a madarakról mesélgetése még jobban lelassítja a jeleneteit.
Edmond Dantes 2019 márc. 31. - 06:57:49 Előzmény Rojita
(90/115)
A folsoroltak kozt legalabb harom vadonatuj figura van harom ismeretlen szinesznovel, akik olykor osszekeverhetok. A tavalyi sorozat vege nagyjabol elvarrta a szalakat nincs igazi folyyamatossag jden a korabbi evadok utan es az egesz ellaposodott, elfaradni latszik. Talan pihentet j netan lezarni kellett volna. Jelen allapotaban tultolt, eleg erdektelen.
10/10
Rojita 2019 márc. 31. - 00:19:47 10/10
(89/115)
Ismét 4 párt követ a történet a színházban:
1. Az igazgató/ Szervét Tibor és író-dramarurg felesége/Szávai Viktória.
2. Eszti igazgatói titkárnő/Sipos Vera és ügyelő férje/Fesztbaum Béla.
3. Cili - a főrendező mamája/ Bánsági Ildikó és Zsiga -volt férje/Csernák János és Cili udvarlója/Márton András.
4. Lili fiatal színésznő / Mihecz Estilla és Máté rendező/ Klem Viktor és Alex rocksztár / Ember Márk.

Tulajdonképpen még 2 + párt figyelhetünk:
Két egymással rivalizáló színésznő-gyakornok: Rebeka/ Tóth Eszter - tehetséges, kedves lány gazdag papával és Tina gyakornok/Réti Nóra - kevésbé tehetséges, áskálódó, mindenre kapható lány.
A másik pár Petra írónő / Szávai Viktória és Kinga dramaturg-gyakornok / Mentes Júlia ütköztetése.

Hogy ezt az évadot kicsit halványabbnak érezzük a korábbiaknál, első ok, h majdnem kiírták Barnabás főrendezőt (Csányi Sándort), gyes-re küldték és csak percekre jelenik meg. A másik ok: az arányok eltolódása.
Időben - tartalomban hosszabb jeleneteket kapott az idősödő Cili ügyeskedése az udvarlója és volt férje közt, vmint a nézők nagy része előtt teljesen ismeretlen Mihecz Estilla/Lili és Ember Márk /Alex párharca. Ugyanakkor a már eddig abszolút sikeres másik két pár kevesebb lehetőséget kapott.
Az egész sorozatot Dénes igazgató /Szervét Tibor humorban is profi jelenléte biztosítja. Mellette Petra dramaturg felesége habókos, kelekótya diáklánynak tűnik. Jelen problémája, h egy író elhagyja a pendrive-ját, ráadásul, h nincs is másolata a rajta levő munkájáról, - erősen hihetetlennek érzem.
Nagyon sajnálom, h minimális szerepet kapott eddig a humorban verhetetlen ügyelő /Feszbaum Béla és párja, Eszti titkárnő / Sipos Vera.
1/10
Juliska65 2019 márc. 03. - 14:34:22 1/10
(88/115)
Elég zavarosra sikerült az első rész,......csalódás,pedig alig vártam a folytatást.
Edmond Dantes 2019 febr. 28. - 15:19:42 Előzmény Trivia Showtime
(87/115)
Én is szívesen megnéztem az eddigi szériákat, bár nem vagyok egy "sorozatos". Pont ennyi belefér(t) 1-1 évadba, amennyi volt. Azt hittem, tavaly befejezték, mert valahogy úgy emlékeztem, lekerekítették a történetet. Most látom, hogy áprilisban is így gondoltam :-) Meglátjuk.
olahmiki1959 2019 febr. 27. - 16:46:45
(86/115)
Eddig tetszettek a régebbi évadok, remélem, ez is jó lesz. Érdeklődve várom.
Trivia Showtime 2018 jún. 14. - 14:34:50 Előzmény dosandor
(85/115)
Sok mindenben egyetértve az előttem szólóval, úgy találom, hogy ez a sorozat nem csak a Kálomista istálló messze a legjobban sikerült produkciója, hanem az utóbbi évek leginkább eltalált szériája is. ('A mi kis falunk' mellett, de az más műfaj...)
Végre egészséges arányban tudták vegyíteni a vígjátéki, szórakoztató elemeket az intellektuális, de mégsem túllihegett értelmes, sokszor érzelmes dialógusokkal. A történetnek íve van, a konfliktusok és fordulatok könnyedén követhetőek, de a kötelező körök mellett tartalmaznak meglepő fordulatokat is. A karakterek egyszerre valóságosak és meseszerűek, jól kidolgozottak és szórakoztatóak. A színészeknek jutalomjáték, a nézőnek értelmes időtöltés és kellemes szórakozás. Több ilyen kellene!
Ha már ennyit fizetünk az MTVA-nak az adóforintjainkból, ne csak az unalomig újra és újra ismételt ZS-kategóriás sorozatokat, Borbás Marcsikat, Szente Vajkokat és Harsányi Leventéket tolják az arcunkba!
10/10
dosandor 2018 ápr. 22. - 20:11:44 10/10
(84/115)
A legjobb magyar sorozat, amit az utóbbi évtized(ek)ben láttam. Remek, jellegzetes karakterek, kiváló színészi játék. Nincs túllihegett, erőltetett alakítás. A cselekmény végig pergő, nincsenek unalmasabb percek, végi leköti a figyelmünket. Sok szellemes párbeszéd. Én is szeretném tovább nézni, de a 3. évad vége tényleg eléggé lezártnak tűnt. Bár azzal még talán lehetne folytatni, hogy az ügyelő mint színháztulajdonos mit tud kihozni egy csőd szélén álló intézményből.
Edmond Dantes 2018 ápr. 09. - 15:16:53 Előzmény mamahotel
(83/115)
Alig nézek sorozatot, de úgy látom, mostanában ezek a hatrészes "mini"sorozatok jöttek divatba. Ha bejön a nézőknek, akkor újabb évad, újabb hat rész. Ez a sorozat is legalább három évadot megért, nem is volt rossz. Úgy néz ki, itt a vége, eléggé elvarrták a szálakat az utolsó részben.
9/10
mamahotel 2018 ápr. 08. - 14:40:26 9/10
(82/115)
miért csak 6 rész van egy évadban??? talán már kopogtat az ajtón következő???
Trivia Showtime 2018 márc. 29. - 11:53:06
(81/115)
Egy találó dialógus a filmből:

"- Tudod mi a baj veletek üzletemberekkel? Csak a pénz érdekel titeket, semmi más.
- És tudod mi a baj veletek művészekkel? Elvárjátok, hogy legyen pénz, de ha megmondjuk hogyan lesz, megsértődtök..."

Igen, kb. ezért tart ott a színházi és a filmes szakma, ahol jelenleg tart!
Sciffy 2018 márc. 17. - 21:49:36
(80/115)
www.mediaklikk.hu/video hogy pontos legyek
Sciffy 2018 márc. 17. - 21:47:23
(79/115)
Duna tv-n mindegyiket megnézheted...már a mai is rajta van. Én is most tudtam meg,hogy új évad van..és rögtön meg is néztem mind a hármat.
goldiegold 2018 márc. 17. - 20:40:10
(78/115)
MIÉRT NINCS ISMÉTLÉS??!

Valaki illetékes igazán elárulhatná, hogy ha lemaradok egy részről, akkor mit tegyek, engedjem el a sorozatot..? Mert így, más opció nem nagyon marad. Szóval?
napraforgó 2018 márc. 17. - 12:45:52 Előzmény olahmiki1959
(77/115)
Valaki azt írta, hogy tulajdonost váltott a port. Na most gyorsan megbíztak valakit a fejlesztéssel, aki jó sok pénzért ezt tudta produkálni... A régi formát nyilván nem lehet visszaállítani, mert akkor ugye hol maradna a fejlesztés?
Amúgy meg legalább kommunikál velünk az illető. ... Olvasd végig a "fejlesztéssel" foglalkozó topikot, hogy mennyi baja van a fórumozóknak.
Próbálnak valamit csinálni...
"Válámi ván..., de nem az igazi....."
olahmiki1959 2018 márc. 17. - 12:15:13 Előzmény napraforgó
(76/115)
Kedves napraforgó, köszönöm a választ, nagyon nem örülök neki.
Ugyanis volt néhány fórumozó, akikkel ilyen formában tartottuk a kapcsolatot, időnként váltottunk egy-egy kis levelet, és akkor - ezek szerint - az összes ilyen privát üzenet most elveszett?
Egyáltalán, tudja valaki, hogy mi a fenének kell állandóan változtatni a jól bevált dolgokon?
A régi portnak a formáját, beosztását megszoktuk, használtuk, bevált, erre most tessék.
Elment a kedvem az egésztől - és kivételesen nem poénkodom, hanem komolyan gondolom. Utálom, ha beleavatkoznak a magánügyeimbe...