marie1 2015 júl. 08. - 09:49:56 Előzmény DUNAWÖLD
(61/81)
Jesszusom, nehogy Elizabeth Taylorhoz hasonlítsa ezt a nõt! :-) Õ egy tehetséges díva volt - noha a magánélete valóban mutat hasonlóságokat. Azt elismerem, hogy epeömlést kaptam, és itt lehet ömleni, ha már személyesen nem tehetem meg.
DUNAWÖLD 2015 jún. 29. - 03:20:46 Előzmény marie1
(60/81)
Epeömlést kapott,ez túl sok volt, Marie, arc és név nélkül, ön is csak bulvárt jelent, alacsony szinten.

G.B. is ember, és úgy rontja el az életét, ahogy sikerül neki.

Olvassa el Elizabeth Taylor önéletrajzát, ha nemcsak a bulvár érdekli.
marie1 2015 jún. 06. - 08:23:58
(59/81)
A hozzászólásom igazából nem a Család-barát koncepcióját méltatja, de a mostani vendégtõl kiütést kaptam. Évekig arról szólt a bulvár, hogy Gregor Bernadett hány pasit fogyasztott el, ezek közül ki került diliházba, és ki nem. Egy kifejezetten nyughatatlan, kibírhatatlan nõ, aki érzelmileg teljesen labilis. Sajnos volt szerencsém hozzá színházban és filmen is- tragikusan tehetségtelen. Hol a melleit töltette fel, hogy vetkõzött, kb. ezekkel került a címlapra anno, na jó, néha azzal, hogy most éppen terhes, vagy nem. Máig nem tudom, végül hány férje volt, ven-e éppen, van-e gyereke. Ezek után, miután így lejáratta magát, nem is értem, hogy miért nem húzza meg magát... és hogy kerül a család -brát mûsorba, miközben életvitele nem éppen családbarát. Ebben a mûsorban is fõképpen a szépsége volt a téma, ó jaj! Pedig öregszik õ is, vastagon festi magát, a haját is erõsen. Meghívtak néhány pasi vendéget is, akik szintén csak ezt taglalták. Néha ugyan hozzátéve olyan közhelyeket, hogy "kivételesen értékes, nagyon profi színésznõ". Nem lehetne egy mûsor rólam is, ahol csontig....? Mert a semmiért az nekem is jól jönne. Ja, azt hiszem, én keveset zûröztem ehhez... Ráadásul az egyik meghívott vendég fickónak úgy szorongatta a kezét Bernike (ez az elhíresült bulvár neve), mint egy kislány, mint egy fülig szerelmes....csak az a baj, hogy az elõélete után ez finoman szólva is hiteltelen és nevetséges. Miért nem hívták meg azokat, akiket tönkretett, akiknek játszott az érzelmeivel. Most éppen énekel szegény, hát nem az apja hangját örökölte. Sem egy mosoly, sem egy mimika. Õrülten tehetségtelen szegény. Nem mondom, mutatós darab, de a sarki közértben a drága Jucika pénztárosnõ pont ilyen szép, ettõl még nem kell sztárolni....Sajnos azért nem írta,m a mûvészetérõl, mert az nincs neki.
Strausz János 2015 máj. 18. - 14:37:49 Előzmény Kuttyánszki
(58/81)
a múlt hét szombati adást konkrétan tudom, hogy csütörtökön vették fel.
Pihe 2014 dec. 23. - 21:55:49 Előzmény norvég cica
(57/81)
Hétvégén felvételrõl hétköznap délelõtt élõben van adás de egyébként az M1 logó mellé ki szokták írni ah élõ mûsor van!
norvég cica 2014 dec. 18. - 19:26:07 Előzmény Kuttyánszki
(56/81)
Szerintem ez élõ.
Kuttyánszki 2014 dec. 13. - 16:32:48
(55/81)
Tudja valaki, hogy mikor forgatják a mûsorokat? Mindig naprakészen? Tehát amit ma látok, dec. 13-án, azt most a napokban vették fel?
Kuttyánszki 2014 dec. 13. - 16:28:59 Előzmény fricsi01
(54/81)
"Van itt olyan mûsor amiben nem találok semmi kifogásolni valót, de ahhoz olyan habitus, intelligencia, hozzáállás, hozzáértés, hang...stbstbstb kell , mint pld a Jakupcsek" - nos én pedig éppen ettõl megyek a falnak, konkrétan Jakupcsektõl. Totál nem bírom egy pillanatig sem látni és hallani. A megjelenése és hanghordozása merõ arrogancia, tudálékosság.
Szóval, kinek a pap, kinek a papné.
Kuttyánszki 2014 dec. 13. - 16:24:03 Előzmény BOND666
(53/81)
Az is volt, gyerekmûsorvezetõ. Mármint, hogy õ, Gaskó Balázs gyerek volt még.Azt hiszem Kölyökidõ volt a címe annak a mûsornak. De miért lenne idióta? Nagyon is rutinos , kedves, intelligens fazon. Na és, ha alacsony, akkor mi van?!
Trivia Showtime 2014 nov. 15. - 17:20:57
(52/81)
Dies iræ! dies illa,
Solvet sæclum in favilla:
Gaskó bajsza Évát cumja...
7/10
Suziy 2014 szept. 27. - 08:58:10 7/10
(51/81)
Teljesen normális mûsor.
Kedvelem.
1/10
BOND666 2014 szept. 27. - 08:56:12 1/10
(50/81)
Gaskó Balázs, egy idióta mini törpe.......
rossz nézni az erõlködését..
talán, gyerekmûsorokban még elmenne.
1/10
fricsi01 2014 márc. 03. - 19:39:14 1/10 Előzmény napraforgó
(49/81)
Te szent ég!!:) Ezt nem is figyeltem:))) Ha elõbb látom, hogy egy grafomán, hozzászólásfüggö emberre ( aki a TV-n él) reagálok (közel 8000 (!!!) )hozzászólás, elkerültem volna:))))) majd most....:))
offtopic
napraforgó 2014 márc. 02. - 10:11:29 Előzmény fricsi01
(48/81)
OFF

Igen, igazad van. Amúgy meg szomorú vagyok, hogy csak a 3/4-e.
Nem szeretek off-olni, még kevésbé személyeskedni. Szerintem egy hozzászólásnak leginkább a mûsorról kell szólni. Ebbe belefér az is, hogy X, vagy Y mûsorvezetõt nem szeretem, ezért, azért, amazért. De az olyan kategórikus állítások, pláne csupa nagybetûvel, hogy az illetõ alkalmatlan a mûsorvezetésre, szerintem már nem.

Az Ön által megnevezett mûsorvezetõnõt én is kedvelem, bár valljuk be, neki is vannak rosszabb napjai. Én már láttam vele is olyan adást, ami nem tetszett.

És nekünk, nézõknek is vannak rosszabb napjaink. Van, amikor nem vagyunk vevõk a "billegésre", meg a "táncikálásra", meg a vicceskedésre. Máskor meg igen. Ez nézõfüggõ. Meg hangulatfüggõ.
Ezért szeretem én használni a "szerintem" kifejezést, meg a "nekem tetszik", nekem nem tetszik" jelzéseket. És aztán lehet vele vitatkozni.

De, SZERINTEM, nem feltétlenül alkalmatlan az a mûsorvezetõ, aki NEKEM nem tetszik.
1/10
fricsi01 2014 márc. 01. - 09:05:53 1/10 Előzmény napraforgó
(47/81)
Hozzászólásod 3/4 része arról szól amit mindenki tud és lát. Itt nem értelmetlen "pöfögésrõl" van szó, hanem arról ami (és aki) nem oda való arra nem vagyok kíváncsi(ahogy elnézem, nem egyedül). Gaskó ALKALMATLAN mûsorvezetésre, megrekedt a 10 éves szintjén és azt tolják a nézõnek. És figyelmet sem szenteltem volna a "billegésnek", ha néha elõforduló dolog lett volna, itt arról van szó, hogy erõlteti mindenkire amit õ jópofának tart, vagy hogy dejókedvünk van himbálózzunk. Mint az ovis mûsorokban: na gyerekek most tapsoljunk.....most mondjuk együtt hurá... most táncolunk....Én részemrõl a hangjától is hideglelést kapok, de nem érdekel ha narrátor szerepet kap, élni kell valamibõl, ha már esztergálni nem tud. (ha már jobbat nem találnak)És ez a fórum itt azért van, ha valami nem tetszik annak is hangot adhassunk, hátha valaki okul belõle, hátha keresnek jobbat a NÉZÕ(K) megelégedésére.
Van itt olyan mûsor amiben nem találok semmi kifogásolni valót, de ahhoz olyan habitus, intelligencia, hozzáállás, hozzáértés, hang...stbstbstb kell , mint pld a Jakupcsek.
napraforgó 2014 febr. 27. - 12:51:13 Előzmény fricsi01
(46/81)
Szerintem ez nem felnõtt mûsor, már a neve is azt mutatja, hogy : család-barát. A családban pedig akadnak gyerekek is. Idõsebb és fiatalabb felnõttek, kicsi és nagy gyerekek is. A mûsorban sokszor jelen vannak, sõt szerepelnek is gyerekek. És miért baj az, ha egy jó zenére mozog, "billeg" a mûsorvezetõ is. Elvégre nem a tudományos akadémia ülésérõl közvetít, ahol talán mégsem "billegnek". Tehát ez egy olyan mûsor, amely a család minden tagjának, tagjához szól.

És igenis vannak változások is, minden nap változik a mûsor témája, a mûsorblokkok, a meghívott vendégek, sõt néha még a mûsorvezetõk is. Nekem ez sem gond. Akinek meg igen, az keressen más mûsort, vagy más szórakozást magának.
Talavera 2014 febr. 26. - 09:58:34 Előzmény napraforgó
(45/81)
Nagyjából ugyanezt gondolom a mûsorról, szerintem hasznos és aktuális információkat közöl. Gaskó Balázst viszont nem tudom nézni, annyira irritál a koboldos idétlen szerep amit a szerkesztõk biztos jópofának tartanak, nekem nem az. Gaskót szeretem ismeretterjesztõ filmekben mint narrátort, de nem képernyõre való.
1/10
astva 2014 febr. 23. - 08:03:37 1/10
(44/81)
Borzasztó.
1/10
fricsi01 2014 febr. 08. - 09:06:12 1/10
(43/81)
hmmm.... érdekes , hogy jön ide a változás (ami idétlen az idétlen)
napraforgó 2014 febr. 08. - 08:41:15
(42/81)
Ebben akár igazad is lehet. Bár, szerintem nem nagyon ugrálnak a mûsorvezetõk mindenféle táncszámra. Szerintem helyesek, meg a mûsorblokkjaik is jók. Mindig minden változik, így ez sem fontos nagyon.