1/10
Fõnix_császárnõ 2012 dec. 02. - 20:26:58 1/10
(6/226)
Erre azt írja a tv, kérjük regisztráljon a musorotlet.hura. És nem látok egy mûsoromat se a tvben.
Nekem is, úgy látom sokunknak, agyvérzése van ezektõl a _____.
axis85 2012 dec. 02. - 20:15:56
(5/226)
Annyira jó lenne, ha nem másolnák le folyton egymás mûsorait. Ráadásul általában még egy fokkal rosszabb lesz, mint az, amirõl koppintották (ami, meg kell hagyni, komoly teljesítmény). Nem értem, miért van erre szükség. (A Anyátok köz-ben is nevetséges,pl. hogy csak a házból ismerkednek, és ha közösségi életre vágynak, az a max., hogy lemennek a Rózsába, de a Jóval rosszabb még annál is nézhetetlenebb)
Nekem nem ez a szakmám, de nem kellene sokat gondolkoznom, hogy eszembe jusson valami kevésbé gagyi, és ne adj Isten eredetibb mûsorötlet,ami talán érdekelné is az embereket, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Szerintem hót ciki, hogy folytonos koppintásokkal blamálják magukat.
tibor0723 2012 nov. 29. - 19:38:16
(4/226)
A megoldás: nem kell megnézni a kereskedelmi TV-k mûsorait...A TV2 és az RTL klub egy valamihez nagyon értenek: lebutítani az embereket...ezzel mindent elmondtam!
1/10
talpfaszamlalo 2012 nov. 24. - 14:36:50 1/10
(3/226)
Erre befizetek, végül is a konkurencia gyanú árnyékában mûsor is ha úgy nézed, hogy egy vicces mûsor akkor nem is olyan rossz. Komolyan venni nem lehet, mert ahhoz túl gagyi ,de vicces mûsornak elmegy.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 nov. 22. - 06:13:26 1/10 Előzmény ildimix
(2/226)
Én az ilyen szarokat egyáltalán nem szeretem.

Ha akarom reggeltõl reggelig élvezhetném a sót de nem , számomra undorító az egész.

A helyzet az hogy a romák a falumba többségben vannak, de nem is a a lényeg.
Az hogy gyakorta ugyan azt csinálják.

"Te basztad meg a lányomat " Hasonló faszságok,

ezek a mûsorok sokunkat a Maunikára meg a Józsikára emlékeztetnek.

Ugyanúgy ordibálnak is, egyszerûen ezeket a mûsorokat nem tudom minõsíteni sem.

Elõbb tudtuk hogy arra a Tinédzser fiúra csak rákenik a gyereket, mint általában teszik egyesek.

A "Te basztad ..." az nemrég volt, annyira hangosak hogy akaratom ellenére is "élvezhetem"
akkor a Szisza lányait Vaksiék megbaszták, de sorolhatnám.

Ha pénzt kapnak ezér a mûsorért, akkor úgy kellene csinálniuk hogy éjfélre bebasznák ezeket az undorító szemét mûsorokat.

Ezek a gyerekeknek többet ártanak mint azok betiltott mûsorok, mert mesétõl kezdve mindent kinyírtak csak a hulladék kedvéért.

Mindegy, én is csak véleményeztem.
offtopic
ildimix 2012 nov. 21. - 10:39:47
(1/226)
Sziasztok!

Ha ez a mûsor is olyan lesz, mint a gyanu árnyékában akkor szeretni fogom. A történetek bárkivel megtörténhetnek, szerintem elgondolkodtatóak. Jó van olyan, ami eröltetett, de nekem a legtöbb tetszett amit 1 másik csatorna leadott. Ha itt is jól eljátszák, akkor fogom szeretni. Az idõpont is megfelelõ 19 30.

Üdv: Ildimix