CsizmásPandúr 2013 márc. 13. - 15:22:12
(126/226)
Nem K. Oszkár van a képen, aki megszerezte a második olimpiai aranyérmet?
10/10
szaranka 2013 márc. 12. - 20:19:09 10/10
(125/226)
jé! ez az András úgy néz ki, mint Cipõ!! HALLELUJA!!!!
1/10
Bubus53 2013 márc. 08. - 20:40:29 1/10 Előzmény Tibi5000
(124/226)
Az igazság az, hogy mások problémái - amit elkerülhettek volna - soha nem érdekeltek, max. annyiban, ha tudtam, segítettem, de "érdekesség" szintjén nem vonzanak ezek a dolgok, ja meg tanulság szempontjából sem, mert nincs rá szükségem, mindig megvolt a magamhoz való eszem. :)
offtopic
pkovaks 2013 márc. 07. - 20:09:29
(123/226)
Mar ez a köcsög TV2 is kezdi az ismetlesek becsempeszeset anelkul hogy jeleznek (ism.). Miert nem rakjak az ismetleseket a SUPER 2-re??? Ha ilyen balf@szok ez nagyon jo modszer a nezoszam csokkentesre...
8/10
Tibi5000 2013 márc. 07. - 20:03:13 8/10
(122/226)
Látom, nagyon le van értékelve ez az igen tanulságos és mindenkit elgondolkodtató sorozat. Nekem nagyon tetszik,lehet rajta izgulni, végre egy ilyen sorozat.
8/10
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 06. - 15:29:18 1/10
(121/226)
Látod, mi is csináltunk már ilyent, de hát nem adták meg a tartozást, meg ha kedveskedel valakivel, persze tisztelet a kivételnek, de a kisujjadat nyújtod s az egész karod kellene nekik...
Na meg még válogatnának is, pl. exszomszédunk kedveskedett egy olyasmi családdal mint akik nem adták vissza azt a pár forintot amit kölcsönadtál, pedig nem kértünk kamatot, csak azt az összeget...
Mennek az utcán ott elõttünk, (nem most volt de azon kevés emlékeim közé tartozik ami nem megy ki a fejembõl)
az az ember hiába a legmárkásabb cuccokat vette nekik, eldobták.
Ott mennek, "fúj, nekem nem kell joghurt" és fogta elhajította ott a szemünk láttára.
Sajnos, vannak moslék emberek. De még utána ha odaírom hogy ezek cigányok voltak még xy akárki csak úgy lerasszistáz bárkit, pedig ezek megtörténtek...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 06. - 15:17:55 1/10
(120/226)
Azért, ordibálós stb. szar helyett, csinálhatnának egy életszerûbbet, pl. csendes magába fordulós illetõkrõl és többet fókuszálni a belsõ lelki folyamatokra.

Amikor elvesztettem tragikus módon több cicámat, sõt minden évbe volt valami.
De az a lényeg nagyon megviselt s még most is fáj.

Aki elveszti gyerekét azoknak meg még jobban.

Pl. Az én családomba is volt minden.

Apai ágon egy tanárnõ, Gizus néni költözött az ország másik felére, mert szarozott egy olyan diákkal akivel nem kellet volna, meg hát a diák is kinírta magát.

De, az anyai ágon levõ unokatesóm 15-20évvel ezelõtt öngyi lett vagy megölte a barátnõje bandája, ez nem tisztázott, de az a család is megszûnt, gondolom ha depressziós az ember stb. nagyobb esélye van annak hogy egy betegség stb elviszi.

Tehát, mindenkinek megvan a maga története stb., s ilyen veszekedõs ordibálós akármikre se lenne szükség.
Eviee 2013 márc. 06. - 14:51:04 Előzmény talpfaszamlalo
(119/226)
Azt azért ne hagyjuk figyelmen kívül, hogy eredetileg a pasi akarta kiforgatni mindenbõl a feleségét, nem fordítva. Mégpedig azért, hogy az új nõjével élvezhessék. Igen, ha már nem szereti a feleségét, ez van, majd megoldják valahogy. De csak azért baszogatta folyamatosan, mert már gondolatban a másik nõvel volt, de addig nem akarta elhagyni, míg a vagyont át nem menti. Ezek után, még jó hogy mindent megtesz az ember a gyerekéért és önmagáért is persze. Ha nem is dolgozott netán, és eltartották, akkor mi van? A kettõjük döntése volt, hogy így lesz. Ettõl még ami jár az jár. FÕLEG! ha a gyerekem után sem akar fizetni semmit (ami szintén közös döntés volt vélhetõen). Majd ha lesz gyereked, megérted mit jelent megtenni érte mindent. Nekem nincs, mégis értem....

És próbálj tisztességes úton ma adósságot, tartozást, gyerektartást behajtani tisztességtelen emberektõl. Én próbálom, több mint 1 éve... plusz pénzért, eredménytelenül. Ennyi idõbe telt csak az, hogy informáljanak engem arról, hogy az adósnak (aki inkább nevezhetõ tolvajnak mint adósnak) semmi nincs a nevén, 2 bankszámlával rendelkezik ugyan, de egyiken sincs pénzmozgás.
Eviee 2013 márc. 06. - 14:33:03 Előzmény Venos
(118/226)
Bár csak ennyi helyesírási hibája lenne... de több sebbõl vérzik a kommentje :)
gabor425 2013 márc. 05. - 18:03:19
(117/226)
családi titkok fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjhányingeremvan
gabor425 2013 márc. 05. - 17:59:55
(116/226)
mivan köcsög nincs munkád mindjárt adok nekedxdxdxdtörülj te körzetisxdxdxd
1/10
talpfaszamlalo 2013 márc. 05. - 08:18:28 1/10 Előzmény Venos
(115/226)
Amatõr színészek persze, de azért valami minõséget lehetne itt is megütni, gyakorlatilag Józsibarát meg mónika féle ordírtozás az egész csak itt írnak is hozzá egy (többségben) nem túl hihetõ kerettörténetet.
10/10
Venos 2013 márc. 04. - 20:14:10 10/10
(114/226)
Kis butus nem vagbeled van hanem vakbeled :D
A szereplõk jópofa utcáról összeszedett amatõrök, ezzel nincs semmi baj, nem feltétlenül Kossuth díjra hajtanak :D
gabor425 2013 márc. 04. - 19:40:11
(113/226)
amugy tiszta gagyi az egész müsort utánozák a többi országot ez késsz röhej röhög a vagbelemxdxdxdxdxddx
gabor425 2013 márc. 04. - 10:56:03
(112/226)
fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj másnak a szenyese családi tikokxdxdxdxdxd
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 01. - 18:04:33 1/10
(111/226)
"Bilincsben vitték el a Tv2 sztárját
2013. március 01., péntek, 08:03  Utolsó frissítés: 9 órája
Szerzõ: hvg.hu

Rendõrök várták egy bevásárlóközpont parkolójában szerdán a Tv2 Bûnök és szerelmek címû sorozatának Serifjét, akit csoportosan elkövetett rablással gyanúsítanak – közölte a Bors. A rendõrség kezdeményezte a férfi elõzetes letartóztatását."
CsizmásPandúr 2013 febr. 28. - 20:57:56
(110/226)
Ez most unalmas volt. Tipikus "mit tegyek ha ver a férjem" okítófilm volt .
pneklara 2013 febr. 28. - 14:12:54
(109/226)
De ebben az epizódban szó sem volt arról, hogy a kis nõci ne dolgozott volna. Per pill. otthon volt, mert volt egy 6 hónapos babájuk. Arról sem volt szó, hogy a céget mibõl hozták össze. Lehet, hogy benne volt a nõci pénze is. Az viszont látható volt, hogy a pasi megalázta, mocskolta a kis nõt, megjegyzéseket tett az alakjára. A nõci a kulturált fajtából való volt, nem ordibált, mint a többiek általában. Igyekezett hangulatot teremteni, kedvében járni a teremtés koronájának. Elhasznált cuccokban járt. A pasi a kisgyermekére sem nézett rá. Azt hazudta, hogy eladta a céget és 0 szaldóval jött ki belõle, közben tovább mûködött a cég, megrendelésekkel tele, 200 ezer/hó villába költözött, s otthagyta a családját fillér jövedelem és támogatás nélkül. Közben adót csalt. Ez a minimum, hogy a kis nõci végsõ elkeseredésében a NAV-hoz fordult. És meg is kapta a törvényesen õt megilletõ részt a közös vagyonból, amibõl új életet tudott kezdeni. És a legnagyobb nyeresége, hogy megszabadult egy ilyen gerinctelen féregtõl.
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 28. - 11:55:15 1/10 Előzmény pneklara
(108/226)
Valszeg az igazság fél úton van, bár a konkrét epizódot nem láttam. Az tényleg gerinctelen és megbocsájthatatlan aljasság volt az asszony részérõl ,hogy bosszúból ráküldi az APEH-et meg meg megpróbálja kicsinálni az ember,t aki éveken át eltartotta, úgy, hogy neki semmi dolga nem volt, sosem kellett dolgoznia, csak a háztartást vezetni. Kevesen ilyen szerencsések, mert ugye inkább az a jellemzõ, hogy muszáj mindkét félnek dolgozni és a kettejük keresetébõl úgy, ahogy kijönnek, neki meg olyan jól keres a férje, hogy megengedhetik maguknak, hogy ne dolgozzon.

Másrészt ha a férj kiszeret a feleségébõl meg már nem érdekli, más tetszik neki ezt mondja meg nyíltan vállalja fel, váljon el tõle ne titokban kufircoljon félre. A feleség is tegyen így. Eddig mûködött most már nem mûködik akkor jobb elválni és mással ,akivel szeretne tovább élni, vagy pedig beszéljék meg, hogy ez van néha eljárunk másokkal is mások is tetszenek van, ahol még ez is mûködik, nyitott házasság, nem válnak el ugyan, és együtt is élnek ,de külön szobában és mindketten ismerkednek.


Egy másik epizódban, ahol csak részleteket láttam ott az volt ,hogy a pasi excsaja odaköltözött ugyanabba a lépcsõházba, és a csaj rögtön kiverte a hisztit ráadásul nonstop, féltékenykedés, ordítozás mindezt ok nélkül ,mert a pasit úgy mint nõt nem érdekelte az exe. Csoda, hogy kibírta azt a rinyagép ordibáló csajszit, én nem bírtam volna és kb. a harmadik hisztirohamnál rászóltam volna emelt hangon ,hogy vagy képes vagy bennem megbízni és nem féltékenykedni vagy inkább szakítsunk és fel is út le is út, mert ha nem bízol bennem mi értelme van az egésznek?
CsizmásPandúr 2013 febr. 27. - 16:43:34
(107/226)
ne folytassuk.. :D