cavanna 2009 máj. 06. - 14:23:31
(7/67)
:)
Örülök.
cavanna 2009 máj. 06. - 13:38:03
(6/67)
Nagyon is megerõsítem! Utánam néztél?? De aranyos...
Háát igen... a színház nagy varázslat.. kinyílik a világ a tévéhez képest. Ugyanazt a darabot megnézed máskor és teljesen mást kapsz. Idegesebb, vagy fáradtabb, vagy épp jobb kedvû színészek.. belebakiznak, vagy beleimpróznak... voltam olyan elõadáson, hoyg a színészek sírtak a nevetéstõl és nem tudták folytatni, mert annyira bepörgött az egyik szereplõ. :) Minden elõadás más és ha az ember ráadásul számára fontos emberekre megy... Aki nyugtázza - kinézve a színpadról - hogy látlak és jó, h itt vagy, vagy a nagy mondat elõtt rád néz, betátogod a nagy sort hibásan és bizony utánad mondja.. :)
Csodás dolog, amikor valaki puszival köszön akkor is, amikor nem is rá vársz... Amikor e-mailen súg szereposztást, vagy játszási napot, h tudj ÕRÁ menni.. mert fontos neki, h ott legyél.. amikor egyszer mond valami nagy marhaságot a színpadon és mivel tudja, h tetszett legközelebb amikor mész megint bemondja..
A színház egy élõ viszony. Azzal is, aki csak látásból ismer, mert szoktál menni a darabjaira... nem feltétlen kell kapcsolatban állni. Igenis nekik is fontos a visszajelzés. ÉS milyen jó egy egész napos pörgõs meló után beülni és hátradõlni és az egész világot elfelejteni... :)
Nem?
cavanna 2009 máj. 06. - 12:45:23
(5/67)
Hááát mondjuk nem kell heti 3-4-szer színházba menni mindenkinek, ahogy én teszem, de azért nem ártana, ha nem csak a tv-bõl ismernék a mai fiatalok a nagy embereket. Annyi szeméttel van tele a tv, (túlsztárolt senkikkel). El lehet menni élõben megnézni, hogy milyen egy színész. Sokan teljesen.. de totálisan mások személyesen, mint tv-n keresztül. Sokkal, de sokkal többet adnak színpadon, az ember másképp is gondol rá.
Nem egy túlmisztifikált személy a TÉÉÉVÉÉÉBÕÕÕL.. hanem egy ember, aki tehetséges, akit jó látni és hallani, aki belebújik egy ember bõrébe és szenzációsat alkot.. uralja az ember figyelmét és el nem ereszti. Mutasson már nekem valaki ilyet tévén keresztül!!! Na jó, nagyon de nagyon ritkán talán...
Van csomó filmje, hála az égnek.. én mégis a színházakból hiányolom.. bár ahogy elnézem lesz szabatérin augusztusban... ez jó! Még ilyet, méééég!
cavanna 2009 máj. 05. - 11:46:09
(4/67)
Vasárnap a Mirandolinában eszméletlen nagyot alakított. Fantasztikus színész! Nagyon szeretem. Csak gratulálni tudok! Csak ajánlani tudom mindenkinek a darabot! Kár, hogy ilyen kevés darabban látni.. Oresztész.. meg Férfi és nõ.. aztán ennyi... Mért nincs Rá több igény???
Jó lenne válogatni, hogy az ember miben nézze meg...
10/10
marabu 2009 ápr. 15. - 01:33:20 10/10
(3/67)
Az igazi, élõ fórumok a mûvészekrõl inkább a szinhaz.hu oldalon mûködnek:
http://engine.szinhaz.hu/index.php?id=27&forumid=1876
cavanna 2009 márc. 02. - 21:28:25
(2/67)
Gyors jobbulást neki, vajon mi lehet Vele? Jó lenne megint színpadon látni, baromi jó színész és kedves ember. Novemberben csupán egy férfi és nõ dvd-s autogrammért mentem oda hozzá, de nagyon meglepõdtem... annyira kedves volt, barátságos... szinte hálás a figyelemért. Írtó jól esett.... Remélem gyorsan meggyógyul.
Miki1900 2008 júl. 24. - 14:31:34
(1/67)
már nem is tudom, mikor tûnt fel elõször a tehetsége. A Nagy Imre naplójában talán, talán a Mefisztóban.