Ildika79 2012 jún. 03. - 13:01:39
(1443/1523)
Gratula! Ez a állandóan egyforma pofákat vágó, piros pozsgás gazda. Ez kell a népnek. Csak halkan kérdezem, az a kisgyerek László Attila? vagy a Tabáni? velük most mi van? van egyáltalán fellépésük, hacsak nem ugye ide meg nem hivják õket. mindegyik szegény sorból jövõ, felkapaszkodni próbáló szerencsétlenség. Semmi extra egyikben sem. A quantumnak kellett volna nyerni. Most kinek az elõadását nézné a legtöbb fiatal? Hát biztos nem a gazda szépen megtanult, szépen kidolgozott éneklését, ami nem nagy durranás. A quantum egyedi, érdekes, vicces, lezser, vagány. Egy parasztember énekléseit az élet nagy kérdéseirõl. Hát... elég izlésficamos egy mûsor. Mondhatni gagyi az egész. Nyáltenger, és csöpögõs cukorszirup, meghintve csokimázzal.
Darth Plagueis 2012 jún. 03. - 12:13:20
(1442/1523)
Na, gratula... a 3 millió nyugdíjas megnyerette a harmatos hangú tenorral a versenyt. :(
Ugyanígy fog majd a FIDESZ 2014-ben újra hatalomhoz jutni !
Miért mindig az *gyhalott nyuggerek döntenek milliók sorsáról ?
5/10
offtopic
_Freddy_ 2012 jún. 03. - 11:59:01 5/10
(1441/1523)
akkor is felálhattak volna...
Meklód fia 2012 jún. 03. - 11:48:55
(1440/1523)
Gratulálok a pacalpörköltnek! Minden aljas trükköt bevetett, hogy õ nyerjen. Szépen fel van már hizlalva, mikor vágják?
zampano 2012 jún. 03. - 10:15:18
(1439/1523)
MJE egy nyomorult melák paraszt, nem énekesnek való, és semmit sem ért a showbizniszbõl. Mûvészethez sincs semmi köze, ráadásul technikailag is gyatra. Puccini forogna a sírjában, ha hallaná.

Takarodjon vissza a kapa mellé! Szégyen, hogy egy ilyen nyerhetett...
offtopic
Kattrin 2012 jún. 03. - 09:53:16
(1438/1523)
Én azt hittem errõl a Polgárról, hogy valami sakkozó.
tompika74 2012 jún. 03. - 07:05:23 Előzmény olahmiki1959
(1437/1523)
Részben egyetértek Veled, hogy a Puzsérnak köszönhetõ a Mészáros János gyõzelme. Én nem a szimpátiaszavazásra gondolok, hanem arra az effektusra, mint azoknál a szavazós mûsoroknál, ahol idõnként megmutatják az eredményt. Miután megmutatják az eredményt, ahol X vezet Y elõtt, az X rajongói megnyugszanak, az Y rajongói viszont gõzerõvel küldik az SMS-eket. Amikor a következõ alkalommal mutatják az eredményt, már Y vezet. És ahányszor mutatják, annyiszor fordul a kocka. Az ilyenre szoktam mondani, hogy az gyõz, aki az utolsó bejelentkezésnél vesztes volt.
Én ezt láttam itt is. A zsûri (fõleg Puzsér) nagyon nyomta a Quantum XXL-t, a Jennynek csak jót mondtak, a János kapott keményebb kritikákat. A Q XXL és Jenny rajongói hátradõltek a karosszékben - minek küldjek SMS-t, amikor mindenki látja a zsûribõl is, hogy a Quantum és a Jenny a legjobb. A János rajongók viszont aktiválva lettek.
Egyébként én örültem volna, ha a zsûri szava számított volna az utolsó adásban is. (Fõleg, hogy egyetértettem a Puzsér Robi sorrendjével :) ).

Más. Ennyire szerényen 12 millát nyerni még nem láttam senkit :)
Elvártam volna a két mûsorvezetõ csajtól, hogy úgy megölelgetik a nagyembert két oldalról, hogy pár napig horpadt mellkassal jár. Helyette a Jánosnak kellett átkarolni õket. Utána egymást bezzeg ölelgették :)
5/10
_Freddy_ 2012 jún. 03. - 06:55:06 5/10
(1436/1523)
Micsoda idióta egy közönség volt itt tegnap....

Elek megnyerte, grat hozzá, engem nem igazán izgatott ki nyeri meg. Õszintén szólva örültem hogy õ nyerte meg nem a beképzelt kis csajszi meg a nagyképû majom Quantum.

Szegény Eleket ez a retardált közönség meg sem tapsolta...fel sem álltak, mikor elsírta magát akkor tapsoltak vmit...SZÁNALMAS VOLT...
offtopic
kõmacska 2012 jún. 03. - 06:12:39 Előzmény Ezüstliliom
(1435/1523)
"Mert akkor lezárhatjuk a vitát."
Amúgy, különben, milyen vita is van itt, cukorfalat?
Egyszerûen megismételtem a mondatodat: "Én a helyedben hallgattam volna..."
És ez neked máris VITA??
Ahhoz érvek kellenének, tudod?

Marhára zavar az üresfejû, bugyuta sznobizmus.

Valaki a "szívem" szót se bírja leírni, fogalma sincs a nemzeti emléknapokról, de leolt egy másik embert, mert az nem ismeri az operaénekeseket, hát ez röhej...
offtopic
kõmacska 2012 jún. 03. - 06:01:53 Előzmény Ezüstliliom
(1434/1523)
Ja igen, és: "Tarthatnánk közvéleménykutatást arról, hány ember tud június 4-érõl és hányan ismerik Polgár Lászlót, de ennyit számomra nem ér az egész."

Szomorú, hogy nem is kellett mást tennem, csak szimplán visszaidéznem a mondatodat, és az számodra máris SÉRTÉS volt!
Szomorú, vagy inkább mulatságos... :))))))))))
offtopic
kõmacska 2012 jún. 03. - 05:57:16 Előzmény Ezüstliliom
(1433/1523)
"Butaságokat pedig ne írj! A "szabály" vagy mankó, amit említettem, csak bizonyos egyszótagú, hosszú "í"-s szavakra alkalmazható!" (A SZÍVRE, SZÍVECSKÉM, NEM!!!!!!!!!!!!!!)

"Amúgy az adatlapod ellenére biztos vagyok benne, hogy férfi vagy, mert nekik fontos ennyire, hogy mindig és mindenben gyõzzenek.:)"
olahmiki1959 2012 jún. 03. - 04:15:57 Előzmény Ezüstliliom
(1432/1523)
A "Hair" címû musical-ben - megnéztem a neten, de ismerem is - sok betétdal van, ezek közül az "Aquarius" és a "Let the Sunshine in" talán a két legismertebb, mag talán még a "Good morning, Starshine", a többi egy átlag magyar ember számára teljesen ismeretlen. Azért írtam azt, és ezt tapasztalatból mondom, hogy a magyar nézõ, vagy hallgató akkor kedvel meg egy zeneszámot, ha már többször hallotta a rádióban, vagy a tévében. Elsõ hallásra szinte kizárt, hogy megszeresse. Nem tudom ennek mi az oka, talán valami mélyebb pszichológiai magyarázat lehet a háttérben, a magyar embernek az ismeretlennel szembeni ösztönös bizalmatlansága, vagy valami más, de tény.
Éppen ezért öngyilkos vállalkozás ismeretlen, vagy nagyon ritkán hallott számot hozni egy döntõbe, olyankor, amikor valaki a nézõk szavazataira számít. Ezt hívják mûsorpolitikának. Egy vidéki kultúrházba más összeállítású mûsort kell vinni, mint az Erkel Színházba, vagy a Petõfi Csarnokba.
Ez a Czutor Zoltán nevû énekes srác meg hogy került ide? Kinek jutott eszébe a döntõbe idehozni? Arról már nem is beszélve, hogy legalább egy magyar dal azért szerepelhetett volna Jennifer mûsorán.
Mészáros János és Tabáni István duettje a Queen örökzöld számával nekem tetszett, de csak halkan jegyzem meg, hogy Tabáni István az egész idei könnyûzenei mezõnyt, Megasztárostól, Csillag születikestõl, sõt, még Eurovíziós Dalfesztiválostól is mindenféle erõfeszítés nélkül, félkézzel veri kenterbe.
Olyan tehetség, olyan õserõ, olyan kétségbevonhatatlan tisztaság, stílusérzék, hangterjedelem és átütõ erõ árad abból a srácból, hogy az ember csak tátott szájjal, és elakadó lélegzettel hallgatja, amikor énekel.
2012-ben még csak hasonlót sem hallhattunk. Ezen pedig el kellene gondolkodniuk az ilyesféle tehetségkutató versenyek szervezõinek, de nagyon...
4/10
horipapa. 2012 jún. 03. - 01:51:42 4/10 Előzmény Semprini
(1431/1523)
Teljesen igazad van! Ha azt nézzük ki a jobb a saját mûfajában egyértelmûen a Quantumnak kellett volna nyernie de Szirota is jobb JÁnosnál.
Puzsért pedig mindenki oltja mert mindig kritikát mondd, de azért azt ne felejtsük már el, hogy ha a hülyeségeit nem nézzük vagy megértjük majdnem mindig igaza van.
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 01:21:34
(1430/1523)
Helyette lesz sok agyonismételt film. Az jobb?
offtopic
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 01:20:17
(1429/1523)
Drága SzIvem!
Érthetõnek érthetõ, csak nem értek egyet vele. Egyetérthetünk abban, hogy nem értünk egyet semmiben?:) Mert akkor lezárhatjuk a vitát.

Tarthatnánk közvéleménykutatást arról, hány ember tud június 4-érõl és hányan ismerik Polgár Lászlót, de ennyit számomra nem ér az egész. Butaságokat pedig ne írj! A "szabály" vagy mankó, amit említettem, csak bizonyos egyszótagú, hosszú "í"-s szavakra alkalmazható.

Amúgy az adatlapod ellenére biztos vagyok benne, hogy férfi vagy, mert nekik fontos ennyire, hogy mindig és mindenben gyõzzenek.:)
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 01:12:34
(1428/1523)
Jennifer számait a kutya nem ismerte??? A Hairt? És az Evanescence is elég népszerû együttes manapság.
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 00:24:25
(1427/1523)
Ugyan miért lenne fontos, hogy meglepetés legyen a nyertes személye? Miért baj az, ha látszik elõre, ki a legjobb, és azt mondhatják rá, hogy "én megmondtam"? Inkább fordítva gondolom: zavarbaejtõ, hogy olyan nyer, akit a közvéleménybõl kevesebben tartottak a legjobbnak. Ne értse félre senki: nem sajnálom Mészáros János Elektõl a nyereményt és a dicsõséget, csak szerintem mindkét másik versenyzõ jobban megérdemelte volna a teljesítménye alapján.
offtopic
kõmacska 2012 jún. 03. - 00:21:18
(1426/1523)
"Attól függ, mikor érettségiztél." - tehát te valamikor a trianoni békeszerzõdés elõtt érettségiztél, öregem... mert azóta TUTIBIZTOS érettségi tananyag!

"Ráadásul régen még így tanították: kéz - kezem, szív - szivem." - na persze, meg láb-labam... ne röhögtess, sose tanítottak ostobaságot, az más kérdés, hogy te nem tudtad megjegyezni, amit tanítottak neked - még az általános iskolában!

"A helyesírásba belekötni pedig elég kicsinyes dolog." - ha alapvetõ helyesírási szabályokról és ALAPVETÕ történelmi dátumokról fogalmad sincs, akkor KICSINYES, sõt szánalmas vmi operaénekes miatt másokba belekötni! Érthetõ ez?
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 00:17:50
(1425/1523)
Miért nem vallod be inkább, hogy nem szereted a táncos mûsorokat nézni?:) Nem kifejezetten a Quantuummal van bajod, hanem úgy általában a tánc untat. Nem így van?
offtopic
Ezüstliliom 2012 jún. 03. - 00:08:59
(1424/1523)
Szerintem meg nem. Attól függ, mikor érettségiztél.

A helyesírásba belekötni pedig elég kicsinyes dolog. Ráadásul régen még így tanították: kéz - kezem, szív - szivem.

Tartom a véleményemet: Polgár László nevét illik ismerni, még ha nem is szereted az operát.