2/10
Semprini 2012 jún. 02. - 23:59:14 2/10
(1423/1523)
Nemrég értem haza, videóról nézem az adást, most ment le az elsõ kör. Mészáros mint kiderült, megnyerte a versenyt, ehhez képest az elsõ száma maga volt a giccses hatásvadászat, egy csöpögõs, szirupos cukormáz, Kálmán Imre Montmartre-i ibolyájából a mûvészhimnuszt ilyen geil módon még nem hallottam elõadni (az énektechnikai hibákról nem is beszélve). Utána Puzsérnak tökéletesen igaza volt az értékelésnél: valóban NEM János érdemelné a gyõzelmet és NEM elsõsorban a hangjának és éneklésének köszönheti hogy idáig eljutott, sõt megnyerte. Még Hajós is mondott bíráló szavakat és Pokorny Lia is hatásvadászónak nevezte. Teljesen igazuk van. de hát a nézõket nem érdekli az ilyesmi, nyerjen a legamatõrebb, legkevésbé tehetséges. Hát nyert. :-(
De legalább nem Plazma nyert, azt kell mondjam, már ez is valami!
offtopic
kõmacska 2012 jún. 02. - 23:56:28
(1422/1523)
offtopic
kõmacska 2012 jún. 02. - 23:55:57
(1421/1523)
Drága szívem! (szív hosszú í!) Aki leérettségizett, annak ezt tudnia KELL. Polgár László viszont nem érettségi tananyag, és 100 emberbõl 99-et a világból ki lehet üldözni az operával.http://www.youtube.com/watch?v=Fx5eFMGn8ag
offtopic
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:51:07
(1420/1523)
Drága szivem! A kettõ nem ugyanaz. Polgár László az egyik legnagyobb operaénekesünk. Bocs, de a június 4-i dátumot (nem az akkori történést!) nem sokszor emlegetik. Legalábbis aki nem politikai vitákkal tölti minden napját, az nem találkozik vele.
offtopic
kõmacska 2012 jún. 02. - 23:47:26
(1419/1523)
Én a helyedben hallgattam volna...
offtopic
kõmacska 2012 jún. 02. - 23:46:35
(1418/1523)
Nem láttam a Csisz-t, de én is örülök az eredménynek. És valószínû, ha korábban néztem volna, mindig pont azokra szavaztam volna én is, akik végül is megnyerték. Mert inkább szorítok egy "szappanopera-hõsnek", mint tapsolok valami produkciónak. Azt szeretem látni, mint a szappanoperában is, hogy az gyõz, aki esélytelen és lúzer, és akinek jólesik szorítani, mert pont az én támogatásomra van szüksége, mert nélkülem nem gyõzhet. Nyilván az átlagnézõ szereti a meséket és szappanoperákat. :)
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:45:32
(1417/1523)
Én a helyedben hallgattam volna...
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:30:28
(1416/1523)
Puzsérnak minden produkció alatt faarca volt, nem csak Gesztiéké alatt.
offtopic
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:27:36
(1415/1523)
Zoli, tudod! Ha lehetne link nélkül...
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:27:10
(1414/1523)
Mert felvételrõl is mentek. Minden meghívott elõadó felvételrõl énekel. Olyankor nincs is kinn az "élõ" felirat.
-csengõzoli-- 2012 jún. 02. - 23:25:12
(1413/1523)
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:24:21
(1412/1523)
"Ördög Nóra, a Retek Klub mûsorvezetõje a kézdivásárhelyi versenyzõnek:
"Mé', mi van június negyedikén?" "

Most lehet fújjolni, de én sem tudom, mi van akkor. Persze egy mûsorvezetõnek tájékozottabbnak kell lennie nálam...
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jún. 02. - 23:18:14
(1411/1523)
Szegény Plazma meg már elhitte magáról,hogy sztár... :D
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:14:51
(1410/1523)
"Tudok beszélni.. hogy ha normális a kérdés."

Na igen, ez nagyon ott volt!:DDD Annyira jó Tabánit hallgatni! Senki mástól nem szeretem a Queen dalokat hallani, csak tõle!:)
-csengõzoli-- 2012 jún. 02. - 23:13:43
(1409/1523)
A protest szavazásban nem hiszek, a többit én is így gondolom.
Szirota Dzseniferbõl lassan dunát lehet rekeszteni, nagyon jó,de már nem akkora kuriózum egy jó hang,mint mondjuk 5 éve...
A Quantum is szuper produkciót hozott,de ahogy említetted a mûfajnak megvannak a határai.
Abszolute benne volt a levegõben,hogy ez a szipmatikus figura nyeri,akirõl azt gondolom el is fog tûnni és vagy a helyi színházban folytatja majd,vagy a mostani munkahelyén,de elmondhatja,hogy egyszer nyert egy óriásit!
Dzsenifer és a Quantum karrierje meg már beindult,nem féltem õket.
Pláne Dzsenifert...
A zsûri arcára fagyott mosoly nekem is fájt, most kellett volna profin viselkedni, sajnos nem jött össze és nem mentség,hogy mást vártak,leszrjuk mit vártak...
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:12:22
(1408/1523)
"Mi az Istenért nem tisztelik meg a nézõt azzal, hogy a jobb sarokban mutatják, mi a dal? Vagy nem is feltételezik, hogy ezeket a hülye nézõket foglalkoztatja ilyen tartalmi dolog?"

Én is hiányolom minden ilyen mûsorból, de szerintem eltaláltad, miért nem teszik.:/
offtopic
Ezüstliliom 2012 jún. 02. - 23:06:05
(1407/1523)
Seven, hagyjál már lógva! Ha nem érted, a Te bajod. Én már belefáradtam, hogy magyarázgassak Neked.
Kritikus01 2012 jún. 02. - 23:03:28
(1406/1523)
Juhéjj vége!! Hála isten..Ha este nyugaodtan akarok kapcsolgatni nem kell Éden hotel prsotikat,aló világ szennyeket,nyivákoló megasztrásokat,harmadrendu csillag születiket látnom. VÉGRE NINCS SEMMI ilyen tehetségkutató szar a tv-ben.. de rég is volt ilyen.. A sok barom mit fog most csinálni?? :)
offtopic
-csengõzoli-- 2012 jún. 02. - 23:01:40
(1405/1523)
Egyetértek...
olahmiki1959 2012 jún. 02. - 23:01:39
(1404/1523)
Szerintem többek között Puzsérnak is köszönhetõ ez az eredmény, mert egy elméletileg elfogulatlan zsûritag a döntõben nem mondhat olyat senkinek, hogy te nem érdemled meg a végsõ gyõzelmet! Ez megengedhetetlen, és én még azt is el tudom képzelni, hogy nagyon sok nézõ erre azt mondta magában, hogy: Igen? ***moderálva***, akkor csakazértis Mészáros Jánosra szavazok, hogy essél pofára!
Úgyhogy lehet, hogy protest szavazás született, mert a nézõk megunták, hogy állandóan Jánost piszkálta zsûri.
Végül is azt hiszem, megfelelõ eredmény született, itt már nem a teljesítmény, hanem abszolút a szimpátia számított, hiszen heteken keresztül idáig eljutva, gyakorlatilag már mindent láttunk.
A Quantum ma is hozta a szokásos magas színvonalat, de ha õszinték vagyunk, ennek a mûfajnak megvannak a határai, amelyeken már nem nagyon lehet átlépni. Hét srác egyszerre mozog, különbözõ koreográfiák készülnek, és ennyi. Talán lányok is kellenének közéjük, akkor színesebbek, változatosabbak lehetnének a számok, de ez már csak egy kívülálló okoskodása.
Szirota Jennifer baromi jól énekel, ezt tudjuk. Viszont a mai dalait nagyon rosszul választotta meg. Ugyanis ezek bármilyen jók voltak zeneileg, a kutya nem ismerte õket, ami nagyon nagy baj, ha valaki a magyar nézõknél akar valamilyen eredményt elérni. A magyar átlagnézõ, ha nem ismer egy számot, akkor nem is tetszik neki, és akkor valószínûleg nem is szívesen szavaz rá. Egy verseny döntõjében ez végzetes hiba lehet.
Mészáros János Elek gyõzelme tulajdonképpen várható volt. Egy tiszta, romlatlan, remek hangi adottságokkal rendelkezõ emberrõl van szó, akinek kisebb-nagyobb szakmai hibáit az emberek többsége talán észre sem vette. A nép egyszerû gyermeke, aki vidékrõl feljön a nagyvárosba szerencsét próbálni, mint valami népmesei hõs, és végül minden nehézséget legyõzve, megnyer egy országos versenyt, ezt a mítoszt testesítette meg Mészáros János.
Kicsit rossz szájízzel láttam, hogy a zsûri, nem tudva túllépni a személyes szimpátiáján, vagy ellenérzésein, az eredményhirdetés után nem tapsolt, és nem tudta legalább arra a néhány percre eljátszani, amíg a kamerák mutatták õket, hogy örül János gyõzelmének. És hogy nem mentek oda hozzá gratulálni.
Persze nem Magyarországon lennénk, ha nem csúszna be mindig, minden mûsorba valami baki, valami olyan dolog, ami kissé lerontja az ember hangulatát. Ez van...