3/10
Kistupac 2019 dec. 31. - 22:58:58 3/10
(78/98)
Emberek, én ennyire nem érteném a mostani filmeket? Ennyire érzelmi roncs, úgymond lelki szellemifogyatekos lennék? Hihetetlen ez a film számomra, érthetetlen, hogy honnan ez a nagy siker, Badley Cooper (állítólagos alkohol problémai ellenére) sekélyesen hozza a kiégett piás karakterét, (esküszöm sokáig fel sem ismertem, ha nem nézem meg a stábot, én biztosra veszem, hogy Andrew Lincoln az) Lad Gaga pedig... inkább hagyjuk. Nem tetszett, így látva a kész munkát, megértem, hogy anno 2011-ben Clint Eastwood elengedte az újabb remake ötletét, hagyni kellett volna nyugodni, csak azért újra elmesélni (ráadásul az előző kettőhöz mérten méltánytalan, slendrián, és sajnos trágár módon) hogy egy tehetséges fiatal énekes egy újabb oldaláról mutatkozzon be... mi lett volna a nyolcvanas években, ha Dave Gahan, a Goss ikrek, vagy Freddy Mercury is moziztak volna? Miért kell ez? Tényleg ennyire nincs önálló gondolat a mostani filmes világban? Tényleg ennyire súlytalanná vált a Dráma műfaja? Sajnálom, elvesztettem egy újabb kikapcsolódási formát ,ezután inkább csak olvasok.
1/10
drrencz 2019 dec. 31. - 22:47:30 1/10
(77/98)
Túlértékelt gagyi. Gaga pedig nem való képernyőre,látszik hogy játszik, a filmes világban ez hátrány.
8/10
robespierre24 2019 nov. 05. - 10:07:46 8/10
(76/98)
Alapvetően nem nagyon szeretem a dráma műfaját, de ha már ilyen nagy visszhangot kapott a film, akkor gondoltam megnézem.... és milyen jól tettem. ???? A színészi játék szerintem teljesen rendben van Gagától is, Bradley Cooper pedig egész jól énekel. Az alapsztori bár nem nagy szám, de tökéletesen bemutatja a híresebb zenészek, énekesek pályaívét. A betétdalok pedig zseniálisra sikerültek, és itt külön kiemelném az Always remember us this way-t. A kedvencem mind közül. ????
Összegezve szerintem egy jól sikerült darab, bár azért vannak nála jobbak is, így 10/8 pontot kap tőlem.
9/10
_anita_ 2019 júl. 17. - 16:19:56 9/10
(75/98)
Sokszor látom azt kommentelőknél, hogy nem is magát a filmet kritizálja hanem magát a műfajt. De azért muszáj neki írnia valami negatívat, mert hát a magyarok szeretnek lehúzni mindent. (sajnos)
A film mint dráma szerintem nagyon jó volt, és annak ellenére hogy az első felében csak a kibontakozás volt, - vagyis semmi konfliktus, vagy izgalom, csak sejtetetés, hogy majd igen az lesz a gond, hogy alkesz, drogos a férfi főszereplő- engem lekötött. Ja és az, hogy magánemberként Bradley iszik vagy nem szerintem az az ő magánügye, viszont az alakítása szerintem szuper volt, én teljesen elhittem hogy egy drogos, alkoholista énekes. Azon viszont meglepődtem (kellemes csalódás) hogy ahhoz képest, hogy ő nem énekes elég jól énekelt. És itt is láttam fikázást, hogy milyen szarul énekelt. ..De ilyenkor azért gondoljuk végig, hogy neki nem Queen szinten kell énekelnie, hanem mint színész kell egy ilyen szerepet eljátszania és ezt is tökéletesen teljesítette. Gaga alakítása is teljesen rendben volt, aki szintén "új vizekre" evezett (eddig nem nagyon játszott filmekben ha jól tudom) szóval a csodás hangja mellett színészként is megállta a helyét. Maga a sztori nem egyedülálló valóban, és lehet mondani, hogy minden színész élete kb. ilyen, viszont volt benne valami ami mégis lekötött, legalábbis engem. (Nekem nem volt vontatott, azzal egyetértek, hogy kiszámítható a story.)
gyereamozibabe 2019 júl. 12. - 03:03:27
(74/98)
A nyolc fölötti pontszám rendesen megrémít. Ennyire kezdünk lesüllyedni az amcsik érzelmi szintjére? (mondjuk a Marvel szintű filmek tesznek róla, hogy a köv.generáció már ilyen legyen) Egy másodpercig nem hittem el a színészi játékot. Bradleyt még a kéthavi rehabról hazajövet is borvirágos arcúra sminkelték. A kapcsolatuk minden pillanata hiteltelen volt. És ez az állandó szenvedéstörténet... Unalmas. Annak örültem, hogy Lady Gagát láthattam smink nélkül.
7/10
ibanezjedi 2019 ápr. 27. - 10:57:01 7/10
(73/98)
A koncepció a készítőknél kb. az lehetett szerintem, hogy csináljunk egy bármilyen filmet, és Lady Gagával eladjuk. A történet fő vonala borzasztóan kiszámítható, és ilyen hosszú játékidővel még unalmas is tud lenni.
A színészi játék közepes. Nem mondom, ügyes volt Gaga, de azért érződik, hogy neki nem ez a szakmája. Nem tudta elhitetni velem a fájdalmait a képernyőn. A rendezésben és az operatőri megoldásokban semmi váratlan nem volt, sablonszerűen hozták a kötelezőt. Ilyenformán nekem mesterkélt az egész, nem érzem benne az őszinte "piszkosságot", amit pl. a Once (Egyszer) című filmben minden amatőrsége ellenére imádtam.

A betétdalok viszont jók, és van néhány kitűnő is közöttük. A zenék miatt adok 7-es osztályzatot rá.
Niki91 2019 ápr. 04. - 12:06:13
(72/98)
Érzelmileg elvitt a film, főleg a legvégén. Gaga zseniálisan alakított, kellemesen csalódtam benne, imádtam, hogy egy új oldalát ismerhettük meg.
A zenés részek iszonyat jók, Bradley is hatalmasakat énekelt.
Kicsit hosszúra sikerült, ezért nálam csak 8/10.
Vacskamati12 2019 márc. 17. - 11:35:23
(71/98)
Én untam. Minden zenészes film ilyen. Önpusztítás, jövő-menő sikerek, és más efféle klisék.
7/10
Firnyákos 2019 márc. 16. - 07:43:42 7/10
(70/98)
Nézhető film, bár erős húzóerő a betétdal, az a katarzispontja. Bradley szerintem zseniális volt a szerepében (számomra ezért erte meg megnézni), Gaga meg mint újonc, hozta a szintet, amit várni lehetett. A kémia kettejük között nekem olyan szinten azért nem jön át a filmből sem.

Viszont én ezt az öngyilkososdit sosem tudom megérteni, és mindig felhúzom magam az ilyeneken. A pasas gyenge volt ahhoz, hogy változzon, nem szerette eléggé a nőt, és saját magát, hogy éljen. Semmi megható nincs abban, hogy amíg Ally koncertezik, ez a szerencsecsomag fellógatja magát. Ez szánalmas, béna, nem tudtam sajnálni, ellenben dühös lettem. Onnantól vártam a film végét, és ezen a Gaga által végszóként elénekelt dal sem segített. De, tudom, az ember gyakran ilyen. Gyáva, gyenge, és önző.

10/10
csmya 2019 márc. 15. - 22:23:56 10/10
(69/98)
Jó film volt bár azzal egyetértek hogy elég hosszúra sikerült....Lady Gaga nem is gondoltam hogy ennyire jól eltudja játszani a szerepét.
Abszolút hiteles volt nem is találhattak volna jobb színésznőt erre a szerepre.
B.C. meg iszonyatosan jól énekel!
Nem is tudtam hogy ilyen tehetséges ezen a téren is.
Jó film volt és maximálisan 10/10 :)
kispalissaci 2019 márc. 10. - 23:53:41
(68/98)
En nem lattam a korabbi verziokat, igy nem is hasonlitok, amugy sem hasonlitanek. Alakitas mindket foszereplo reszerol meglepoen jo volt. Vagasok, cameraman szinten klappolt. Vegig lekotott, sot, meg is hatott, annak ellenere hogy kiszamithato volt a storyline. Tobben a Bohem rapszodiahoz hasonlitottak, de azon kivul hogy mindkettoben sok a zene es van benne maganyos muvesz, nem hasonlit semmiben, sztem nem is hivatott a szakmat bemutatni igazan. Itt ket emberrol van szo, hogyan tudjak egymast inspiralni. Ahogy elviszik Allyt a kommersz iranyba zeneileg (es kulsoleg) szerintem mar tulzo volt es szajbaragos. A legvege pedig tomeny giccs sajnos. De mindent egybevetve nem egy rossz film. Nalam 7/10.
5/10
Mozila 2019 márc. 10. - 01:03:37 5/10
(67/98)
Rudenz lejjebb sok mindent jól leírt.Szerintem viszont egy régi történetet csak akkor szabad újra feldolgozni,ha többet tudunk belőle kihozni.Ez a történet viszont olyan egyszerű,h az előzmények szál,meg a sztár párocska sem tudta érdekessé tenni.Ha már zenénél tartunk, a Bohém rabszódia és e között zongorázni lehet a különbséget! :)
5/10
Atis88 2019 márc. 07. - 05:42:40 5/10
(66/98)
Én nem is értem miért lett Cooper a főszereplő. Nincs se hangja se tudása az énekléshez. Ennél fogva totál hiteltelen... Gaga legalább jó választás, miatta 5 pont.
csuccs 2019 márc. 04. - 17:04:51
(65/98)
Nekem eleg unalmas volt, megmaradt hatterfilmezesnek. De biztosan azert, mert tobbszor lattam az Aashiqui 2-t. Romantikusabb, szebb betetdalok, jobb szineszi alakitasok.


https://youtu.be/FyXXgpPqe6w
10/10
promy 2019 márc. 04. - 07:20:39 10/10
(64/98)
jó film
10/10
1101 2019 márc. 03. - 17:40:52 10/10
(63/98)
Nagyon szép film,szinte a valóságot mutatja be hogy milyen nehézségekkel kell meg küzdeniük némeik sztárnak! Még meg sírattam jackat a végén :(
5/10
Atis88 2019 márc. 02. - 21:03:37 5/10
(62/98)
Rettentően vontatott, unalmas film. Gaga éneklésén kívül semmi érdemleges nincs benne... 5/10.
4/10
Graz 2019 márc. 02. - 01:56:52 4/10
(61/98)
Vontatott, iszonyúan hosszú, túl kiszámítható.


Van bárki, aki nem tudta már az első 10 perc után, hogy Bradley Cooper karaktere öngyi lesz a végén?


10/10
Juliska65 2019 febr. 28. - 19:10:42 10/10
(60/98)
Imádom nekem tetszett,szerettem mindkettõjüket mit szerettem imádtam.Nekem 10/10
1/10
AttilaG. 2019 febr. 28. - 06:41:06 1/10 Előzmény gggggggg
(59/98)
Lady Gagát leszámítva egyet értek.
Kapott is a film vagy egy zsáknyi Oscar-díjat.
Jah, nem. :D
Csak a betétdal.