Punkológus 2007 jan. 09. - 20:38:24 Előzmény Black
(43/223)
Egy másik fórumon is hatalmas felháborodást kelltett ez a kaszabolás, amit a Retek Klub végzett ezzen a filmen. Úgyhogy nekiálltunk ma egy kis akciónak, ehhez kérném segitségeteket. Tulajdonképpen az aláírásotok kellene egy netes petícióra.

<a target="_blank" href="http://www.petitiononline.com/VAGOTTTV/petition.html" title="http://www.petitiononline.com/VAGOTTTV/petition.html">www.petitiononline.com</a>

Legalább próbáljunk meg tenni valamit ekkora mocsokság ellen. Ja és természetesen "aki hallja, adja tovább". Minél többen leszünk, annál jobb. Nehogy már egy ilyen csatorna taknyos hülyegyerekeknek nézzen minket, akikkel mindent le lehet nyeletni.
Fj0d0r 2007 jan. 07. - 13:22:01
(42/223)
Azt hittem már senkinek nem tûnik fel, hogy ennek a filmnek mégha elsõre nem is nagyon látszik de van mondanivalója(méghozzá elég komoly).
Király kis film még szerencse, hogy tegnap pont ütötte egymást az nfl meccsel és csak pár jelenetet láttam belõle mert én is biztos fel lennék háborodva az rtl pofátlanságán. Vidón megvan úgyhogy egyik nap azt hiszem meg is nézem. ;)
Abaddon 2007 jan. 07. - 12:25:40
(41/223)
A kedvencem mikor nem csak részeket vágnak ki egy filmbõl, hanme még újra is szinkronizálják, lásd Fenegyerekek: <a target="_blank" href="http://href.hu/x/252e" title="http://href.hu/x/252e">href.hu</a> Poénok nem ütnek mert más a szinkron, meg nagyrészük ki van vágva...
Abaddon 2007 jan. 07. - 12:02:27
(40/223)
Az nincs benne mikor mondják hogy milyen tutajt fognak építeni és találnak egy sírt. Mondják biztos õ is a kincset kereste.

Ez a rész teljesen hiányzik. :)
Quasar 2007 jan. 07. - 09:29:26
(39/223)
... mit lehet kivágni a "Kincs ami nincs"-bõl? Bud Spencer meg a Terence Hilles filmekben majnem csak gyerekeknek készült :(
beszarás biztos nem kevered valamivel?

mondjuk pont most kaptam meg karcsonyra, majd megnézem idõvel,
Abaddon 2007 jan. 07. - 01:42:14
(38/223)
Nemtudom mit kell most felhúzni magatokat egy B-s filmért. RTL klubnál nem új keleteûm, ami kb nem 11 óra után kezdõdik azt megvágják, ha meg már leadták vágva, akkor újra a vágottat fogják leadni. A legszebb az egészben mikor olyan DVDk kerülnek forgalomba amit a retekklubtól vesznek pl. Kincs ami nincs, abból is hiányzik rész...
utilizatorr 2007 jan. 07. - 01:37:31
(37/223)
Ennek a filmnek a nagy erénye az, hogy nem az, aminek látszik.
Ez egy szatíra, vagy éppen társadalomkritika, ami mélyen el van rejtve egy profin megcsinált sci-fi háborús akciófilm álcája mögé, hogy nehogy az átlagamerikai nézõ észrevegye. Valószínüleg a színészeknek sem szólt a rendezõ, hogy most önmaguk karikatúráját fogják eljátszani.
JuventusFC 2007 jan. 07. - 00:25:59
(36/223)
mellesleg télleg fura hogy a RETEK KLUB fóruma VÉLETLENÜL nem mûködik csak nem félnek a fikától? mert tõlem megkapnák stóhl bucijukkal együtt... sok köcsög!!!
theking666 2007 jan. 07. - 00:08:53
(35/223)
Ezek a g*cik kitépték a szívét a filmnek!
dash 2007 jan. 06. - 23:58:19
(34/223)
Én még 13, 14 évesen láttam elösszõr ezt a filmet. Osztálytársámnak volt meg másolt videókazin, kölcsönkértem és megnéztem aznap 4szer. Iszonyatosan bejöttek a belezõs jelenetek meg az egésznek a feelingje :D. Ma már 1nél többször nem nézek meg egy ilyen filmet, de azért erre szántam ismét 2 órát. Nekem a tûzbogaras résznél tûnt fel, hogy hiányzik az a rész amikor a csávónak leesik az égõ karja. Utána a többi is ahogy kezdtek visszajönni az emlékek. Kicsit nevetséges, hogy mennyi mindent kivágtak belõle. Szerintem aki elösszõr látta annak föl se tûnt, hogy meghaltak benne páran :D.
lacee83 2007 jan. 06. - 23:48:41
(33/223)
Én még moziba láttam elõször ezt a filmet. Szerintem nagyon frankón sikerült alkotás! A story a képek a zene egy az egyben..... 1 szóval nálam etalon. Már vagy ötször láttam. De amit ezzel most mûveltek az szánalmas. Azzal hogy kivágtak belõle részeket szerintem megsértettek minden rajongót de még a rendezõt is!! Szinte élvezhetetlenné vált mikor azt figyeltem h vajon a következö jelenet meglesz e rendesen és nem lett (ro**dt *TL). Na mindegy jól felhuztak éjfélkor 18as karikával rendezõsdit játszani egy ilyen frankó filmmel....
Ja a 2.rész? Az csak DVD-n jelent meg ha megnézi valaki (én nem ajánlom) akkor megérti miért!
Quasar 2007 jan. 06. - 23:36:41
(32/223)
mondjuk mikor leadták mind a 4 ALIEN-t legutobb akkor tényleg vágatlan volt mind a 4!
JuventusFC 2007 jan. 06. - 23:28:35
(31/223)
Támogatom... szerintem annyira vicces film, hogy nagyon... én kedvelem de RITKA SZÁNALMAS hogy egy egyébként is K.ROSSZ kereskedelmi primitiv csatorna szombat éjjel!!! a +18as karika ellenére lecenzúrázza a filmet... erre vajon kaptak engedélyt? annyira felhuztam magam mert elveszti a lényegét a film ami igy is buta de belezéssel legalább szórakoztató lenne... amikor legjobban kibuktam az az volt amikor az alien 4-et csontozták ki maximálisan... egy csepp vér nemvolt benne...
Gurgensson 2007 jan. 06. - 23:27:22
(30/223)
Köszönyük RTL klub ezt a jól össze vágott filmet (remélem olyan is olvassa ezt a forumot aki ott dolgozik.
Csillagközi invázió 2. az meg ne is adjátok mert az nagyon rossz.
Attrax 2007 jan. 06. - 23:25:48
(29/223)
Most pedig szétütöm valakinek az arcát!!!!!!!!!!
Atina 2007 jan. 06. - 23:21:39
(28/223)
mert azt nem szabad nézni, ahogy a bácsinak kiszívja az agyát! mostmár elõre lehet tudni, mit fognak kivágni! aki nem látta még, mindenképpen nézze meg élvezhetõ formában!!!!
soma200 2007 jan. 06. - 23:20:15
(27/223)
és vágnak és vágnak nem kegyelmeznek egyik jó jelenetnek sem ******* meg az rtl.
Attrax 2007 jan. 06. - 23:19:26
(26/223)
Amúgy ezek az idegesítõ karikák tényleg nagy f***ság.Kit tart ez vissza?A gyerek annál kiváncsibb lesz nem? Amúgy ha a gyereket az erõszak izgatja úgyis bárhol hozzáférhet nem ?Ha máshol nem átmegy a haverokhoz.Az én gyerekeim se vadultak el ,mert ilyet néztek...
Black 2007 jan. 06. - 23:13:40
(25/223)
Nagyon jó film volt akkor, amikor kijött. De még ma is a jobb kategóriás sci-fi -k közé tartozik. Az egyik kedvenc filmem, ezek a gyökér RTL -esek meg nézhetetlenre vágták.
maVerick 2007 jan. 06. - 23:11:45
(24/223)
Én még kivágtam volna az összes lövöldözõs és bogaras részt is
mert nagyon dúrva :D
köszi rtl hogy nem hagyod hogy rosszat álmoggyak

Siralmas,16os karika s eléglett volna ide.