maki1970 2018 márc. 11. - 23:41:23
(23/23)
Ez a film katasztrófa! A sorozatot szeretem, de ez irracion`alis. Péld`aul mi az, hogy egy parancs megtagad`asa miatt az admir`alis lelövi az elsõ tisztet? Ez közönséges gyilkoss`ag! Ut`ana meg lelövet egy csomó embert. Rosszabb mint Szt`alin. Ez az film felh`aborító, idegesítõ. Jobb lett volna kihagyni. Al`a`asta a sorozat szerethetõségét.
boom48 2014 aug. 24. - 22:25:31
(22/23)
Hát, ezt eléggé csak az állandó nézõknek/fanoknak csinálták.

Nem nézhetetlen, vagy rossz, csak olyan semmilyen ha nem vagy épp benne a sorozatban.

Szvsz nem lenne rossz ha vmi adó emészthetõ és állandó idõpontban adná a sorozatot, vagy csak én vagyok/voltam vak, mert én még csak anno a retekklubbon láttam vetítve, ahol mindent megtettek azért hogy ne tudja senki nézni.
Meg lehet hogy egy idõ után elrontották a készítõk az egészet, és valami emészthetetlen nyáltenger lett ahelyett ami az elsõ-elsõ két évadban volt...
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 10:00:54
(21/23)
A Viasat6 adja, csak elõröl kezdte egy pár hete s amiatt inkább online kezdtem el folytatni.

Nem épp ész nélküliek , van benne több szereplõ, s úgy mint egy csillagkapuban az egyik csak vicces a másik kemény,stb.

Vagy a viasat6on nézel bele vagy az indavideón rákeresel.

Én is épp csak a viasat6on nézem a csillagkaput meg a Smallville sorozatot s kész.

Engem is zavar hogy alig talál az ember valamit, erre jó az online nézelõdés.

Biztos fog tetszeni, mondom csak jobb azoknál a ondorító kappanoperáknál meg a saját gyártású veszílles hulladékoknál (ami gyakorta majdnem 1)

UI. Hogyan is kell egy csatornát törölni?

T-Homeos vagy?

Mindegy, de hogy törlöd?

Remélem tetszeni fog, ha nem is annyira , de úgy ahogy mondod, milliószor jobb lesz azoknál a nézhetetlen akármiknél
offtopic
atomotnektek 2012 nov. 11. - 09:46:49
(20/23)
Nem az az elsõdleges bajom ezekkel a sorozatokkal, hogy gyér az animáció.
A rajzfilmmel önmagában semmi gondom. De az üvöltözve, ész nélkül gyilkoljuk a szörnyeket és/vagy egymást... hát izé... (mondjuk ennek valahol ellentmond, hogy a SW rajzfilmeket szerettem, pedig abban a sorozatban sem volt sok értelem)
offtopic
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 09:42:09
(19/23)
Sok sikert hozzá:)

Közben a képet is feltettem, hazánkba "szokás szerint" betiltotta a ORtt pedig nagyon jó,

apus is imádja aki egy idõs veled:)

További szép napot.
offtopic
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 09:40:03
(18/23)
Itt a Kép.

Oszt az míg a línyeg hogy van benne minden, sci-fi , meg mórtál kombát is, meg terminátor is, lényegében a harcról szól, meg arról hogy nem szabad feladni, stb.

Attól hogy nem élõszereplõs attól még nagyon király, lényegében leköt s az a lényeg.

Biztos jobban fog tetszeni mint a Batlestar Galaktka aminek ahogy te is mondtad vontatott meg stb.

Tehát nagyon izgalmas király sorit találtam.
offtopic
atomotnektek 2012 nov. 11. - 09:39:08
(17/23)
Tudod mit? Most úgyis csupa olyan szemét megy mind a nyolc csatornán, amit még nem töröltem a tévémbõl, hogy azoknál ez sem lehet idegesítõbb. Belenézek dragonizébe! :-)
offtopic
atomotnektek 2012 nov. 11. - 09:37:32
(16/23)
Kb. érzékeled ebbõl, hogy mit jelent, amikor a dragonizét ajánlod nekem? :-D
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 09:29:32
(15/23)
Pff.
Akkor a Dragon Ball Zt nem is nézted.

Nézd, mert az éppenséggel kivétel,

sci-fi szerûség, de nem primitív.

Hisz rendesen meg is halnak benne stb.

Meg most a Términátorral küzdenek me Dr.Gero alkotott stb.

Próbáld ki, ha nekem tetszik akkor neked is.

JA, ott hagyták abba amikor Dermesztõt felaprították.
offtopic
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 09:26:18
(14/23)
a maunika sót meg a józsi barátot azt nem néztem.
Pont azé lett több adónk hogy elkerüljök má a környékét is a veszílles hulladiknak.
offtopic
atomotnektek 2012 nov. 11. - 09:17:03
(13/23)
gyk: az anime sorozatok többsége olyan primitív, hogy sértésnek tartom már az említésüket is. :D
(bár nem tudom, a Vándorló palota még anime-e vagy az már valami más mûfaj - ugyanis eddig az volt az egyetlen ilyen jellegû rajzfilm, amit legalább nézhetõnek tartottam)
offtopic
atomotnektek 2012 nov. 11. - 09:14:14
(12/23)
Te meg nézd a maunika sót felvételrõl!
Fõnix császárnõ 2012 nov. 11. - 08:43:12 Előzmény atomotnektek
(11/23)
A Dragon Ball sorozatot nézd, abba nem csalódsz, igaz anime, de nagyon jó.
Hazánkba gyakorta a sok jó mûsor között volt amit az orttsek eltüntetettek, fent van szinkronosan az összes rész, pedig a 121.részig adták.
A Dragon Ball z 174.részénél tartok napi 5-10részt benyomok, abba nem fogsz csalódni, a viasat6on a csillagkapu mellett a Smallvilet nézem de errõl a sorozatról ugyan az nekem is a véleményem.
Sz Peter 2012 nov. 09. - 10:54:38
(10/23)
Az a korábbi sorozat olyasmi mint a Star Trek, egy kicsit nevetséges. :)
atomotnektek 2012 nov. 09. - 08:15:31 Előzmény Sz Peter
(9/23)
Tudom, többen vérig is sértõdtek, mikor a sorozatot leszóltam. Számomra dögunalom. Bár késõbb valaki megemlítette, hogy ebbõl volt egy korábbi sorozat is, ami most megy, az egy újraforgatott. Ha ez így van, lehet, hogy a régi tetszene.
Sz Peter 2012 nov. 08. - 21:34:07
(8/23)
Pedig a világ egyik legjobb sci-fi sorozatának tartják (köztük én is).
Jó, nyilván ez szubjektív de ha azt nézem, hogy 65000 ember 8.8-ra értékelte?! :)
Ettõl csak a Firefly kapott többet: 9,2-t.
atomotnektek 2012 nov. 08. - 20:44:06 Előzmény leopard26
(7/23)
Miért ne írhatna valaki véleményt, ha így is van?
Én a sorozatot sem bírom elviselni, most adtam ennek is egy esélyt, de ezt is marhaságnak tartom.
Pedig azt nem lehet rámfogni, hogy nem szeretem a sci-fi-t.
jani-wan 2012 nov. 08. - 20:41:57 Előzmény Rahar
(6/23)
Nekem úgy tûnik hogy egyáltalán nem vagy képben.
Elõször is nem a jövõben játszódik, ugyanis ha képben lennél akkor tudnád, hogy az ûrhajóflotta menekültjeinek mitológiájában létezõ Földre szeretnének eljutni. Ergo nem lehetnek földiek, így a jelenlegi földi technikát sem szabad hasonlítgatni a filmbélivel, mivel két különbözõ civilizáció technikája.

Igen a gépek elleni harc már rég ki lett találva. Már H.G. Wells kitalálta több mint 100 éve. Attól még lehet újabb robotos filmet csinálni. A Terminátor, amit te is említesz egész jó lett.

A robotok miért vonulnának fedezékbe harc közben? A tankok sem vonulnak fedezékbe a való életben. És milyen fedezékbe egyáltalán?

Nem tudom milyen hathatós megoldásra gondolsz, amivel szabotázsakciókat el lehet kerülni.
Vidra #23 2012 nov. 08. - 20:07:40 Előzmény Valezius
(5/23)
Ennek a sorozatnak pont az az egyik nagyon jó tulajdonsága, hogy nem idealizálja az embereket. Mindenki gyarló. Rengeteg alkalommal még maga Adama is ellenszenves.
leopard26 2011 okt. 17. - 21:33:30 Előzmény Rahar
(4/23)
ha nem lattad a sorozatot,akkor ne is irj rola velemenyt,mert nem is ertesz belole semmit