Téma: Csitt!

8/10
Otto125 2020 dec. 23. - 07:55:29 8/10
(8/8)
Az eredeti film ismertetője: Zakes és Beth éjszaka az autópályán hazafelé tartanak, amikor az előttük haladó kamion hátulja kinyílik és egy sikoltozó, véres lányt pillantanak meg. Először a rendőrséget akarják hívni, de a telefonjuk lemerül. Úgy döntenek, hogy üldözőbe veszik őket, de egy benzinkútnál Beth is eltűnik.
8/10
Otto125 2020 dec. 23. - 07:49:33 8/10
(7/8)
Senkit nem zavar, hogy ez nem az a film, amelyről véleményt írtatok? Ez egy 2008-as angol horror, de szerintem inkább thriller. Ugyanaz a címük, ezért keverhettétek őket.
10/10
Joan Fontaine 2019 aug. 20. - 19:22:15 10/10
(6/8)
Ja és hiányzik az ismertető:
Maddie Young, miután gyerekként elvesztette hallását elszigetelten éli életét. Visszavonult a társadalomtól, hogy magányosan éljen néma világában. Azonban amikor egy maszkos pszichotikus gyilkos feltűnik az ablaka előtt, ez a világ egy csapásra összeomlani látszik. Mérföldekre nincs senki, akit segítségül hívhatna, így úgy tűnik, Maddie élete a gyilkos könyörületességén múlik. Azonban a férfi talán alábecsülte prédáját. Megkezdődik a macska-egér játék, mely során Maddie-nek át kell lépnie saját mentális és fizikai korlátait, hogy túlélje az éjszakát.
10/10
Joan Fontaine 2019 aug. 20. - 19:20:38 10/10
(5/8)
Nem nagyon nézek horrort a műfaj gagyi és undorító volta miatt, csak nagy ritkán, ha véletlenül valami igényesebbet alkotnak eme műfajban. Ez a film nem sablonos és nem rém unalmas, mint ahogy itt alant írta valaki. Nekem tetszett és végig lekötött, mert nem volt szokványos és tettek bele dramatikus elemeket.
Az elestem a csatában is egy ilyen volt. Az is tetszett, hogy a főszereplőkkel nem játszatták el a hülyét, nem voltak ostobák és cselekvésképtelenek. Kicsit a gyilkos mesélhetett volna zakkant múltjáról egy kicsit. Nem a küllemétől kellett félni, hanem a zavaros elméjétől és a megátalkodott gonoszságától.
6/10
Topicica 2016 aug. 16. - 23:06:53 6/10
(4/8)
Jó kis pszichopatás film, egyszer nézhetõs. Elõzmények nélkül, senkirõl nem tudunk meg semmit (de nem is hiányoltam), csak olyan bumm bele.
zetorka 2016 aug. 10. - 11:22:52
(3/8)
Szerintem rém unalmas és sablonos volt, alig vártam, hogy vége legyen.
Csak azért néztem végig, mert kíváncsi voltam, vajon a végén legalább lesz-e valami csavar.
Az egyedüli érdekesség a nõ süketsége volt, ami miatt volt egy-két jó jelenet, de ennyi.
8/10
filmróka 2016 ápr. 18. - 16:21:36 8/10
(2/8)
Egyedüli hiányossága, hogy a pszichopatát nem sikerült kellõen félelmetesen eljátszani, szerintem nem passzolt a karakter.
8/10
filmróka 2016 ápr. 18. - 16:18:29 8/10
(1/8)
Én angol nyelven láttam, bár nincs benne túl sok párbeszéd (a fõhõs süket-néma).
Nagyon jó film, kevés szereplõvel (kb 4 fõ). Végre egy olyan film, ahol a hõsnõ nem hisztizik, nem nyávog, hanem kitartóan küzd és hiányosságai ellenére nem adja fel. 8/10