danab1 2008 máj. 03. - 23:38:36
(10/70)
Jaj, csak most vettem észre, hogy rátaláltatok a topoic-ra...

A Kalifornia annyira azért nekem sem nyerte el a tetszésemet - konkrétan csak másodjára tudtam végignézni. Az Evolución tényleg jól lehet szórakozni, de nem az a kifejezett tartalmas alkotás. De azért jó, és a maga mûfajában igenis tetszik.
A Kaliforgiából eddig 6 részt láttam, jó, tényleg. Az a karakter... nem semmi. Gondolom szíves-örömest vállalta.:)

Jaj, a belinkelt oldalt pedig nagyon érdemes nézni, követni. Nagyon ügyes emberke tartja fenn, aki beszerez minden lehetséges infót.

És teljesen egyetértek: DD Muldernek a legjobb! Olvastam több helyen is, hogy õ nincs annyira oda, hogy már élete végéig mindenkinek Mulder marad. De én a helyében azért eléggé büszke lennék erre.
Amúgy meg tényleg remek humora van. Az egyik X-Aktás oldon ki vannak gyûjtve a 'mulderizmusok'. Annyit lehet rajtuk szórakozni...:-)
rockqueen 2008 máj. 03. - 20:40:38
(9/70)
Persze, hogy tudom, hogy mirõl beszélsz! Szerintem Muldernek még a humora is jó volt.
sushi 2008 máj. 03. - 00:11:18 Előzmény dukyka
(8/70)
aztaaa... ez az oldal egy aranybánya:)..köszönöm szépen...
sushi 2008 máj. 03. - 00:09:26 Előzmény rockqueen
(7/70)
igen igen szerintem még az volt a legnormálisabb filmje de a szerep valóban nem annnyira illet rá...az evólucióval csak egy problémám volt hogy elég gyenge, komolytalan film...de multkor éjszaka adták AXN-on és bevallom õszintén egész jól esett megnézni...igazából szerintem úgy igazán mélyen a X-Aktákban a legjobb...állandó kiváncsiság, hajtja a titokzatosság,önfejû,nem hallgat másokra,a saját útját járja..áhh, de ezt te is tudod...:)
10/10
dukyka 2008 máj. 02. - 19:44:03 10/10 Előzmény sushi
(6/70)
A 2. filmrõl itt lehet olvasni. http://x-files2.blog.hu/
A Californicationben is nagyon jó.
rockqueen 2008 máj. 02. - 19:03:10 Előzmény sushi
(5/70)
Láttátok már a Kalifornia- a halál nem utazik egyedülben? Én igen. Elég furcsa film. Bevallom õszíntén, hogy nekem annyira nem tetszett benne David, viszont az X-aktákban és az Evolúcióban nagyon bírtam. Ja, és tök jó, hogy a Cool TV mostanában olyan jó sorozatokat ad, mint az X-akták és az Angel.
sushi 2008 ápr. 28. - 23:19:28 Előzmény danab1
(4/70)
Ez a szám nagyon dúrva...de vajon házigyártású???õk is fanatikusak???az X-akták második részérõl hol tudok olvasni???
sushi 2008 ápr. 28. - 23:13:14
(3/70)
én azthiszem fanatikus Mulder rajongó vagyok és egyben Mulder szindrómában szenvedek:)imádom David Duchovny én is az x-aktából ismerem leginkább egyszerûen annyira rá illik ez a szerep és annyira jól játsza hogy belészerettem...a filmjei nem annyira tetszenek de lehet azért mert többnyire gyenge filmekben játszott amit kicsit sajnálok mert nagyon tehetségesnek gondolom...a napom fénypontja hogy vele aludhatok el:)...
danab1 2008 ápr. 06. - 15:11:57
(2/70)
David Duchovny-ról még egy dal is született:
http://www.youtube.com/watch?v=rLwrjRj-q5s
danab1 2008 ápr. 06. - 15:10:38
(1/70)
Az X-Akták Mulder ügynökeként vált híressé, és ezt a karaktert valószínûleg soha nem is fogja levetkõzni magáról - bármennyire is igyekszik.
De e mellett iszerepelt néhány sikeres és kevésbé sikeres produkcióban is. A Szívedbe zárva c. filmet emelném ki Minnie Driver -rel.
Mostanában a HBO sajátgyártású sorozatában, a Kaliforgiában látható. Valamint nyáron kerül a mozikba a kultikussá vált X-Akták sorozat mozi változatának második része, melyet már türelmetlenül várunk.