K. Judit 2018 márc. 24. - 18:32:05
(9081/9141)
Vége van.
Még nem láttam, csak olvastam az "élő közvetítést" és a Soompin a kommenteket.
Nem spoilerezek, jobb is így.....
K. Judit 2018 márc. 24. - 09:48:12
(9080/9141)
”The true side of humans, true side of love will be revealed. Keep tuning in, and it won’t betray you.“

- Ji Jin Hee mondta egy interjúban. (Sajnos ez is kétértelmű.)
K. Judit 2018 márc. 24. - 08:55:55 Előzmény Caffee
(9079/9141)
Én már olvastam azon a live recap oldalon, hogy TW bevallotta a feleségének. Sőt, néhány videót is föltett valaki jelenetekkel, persze felirat nélkül. De azt érteni, amikor HR megkérdezi, hogy te voltál?
Te ölted meg K-t? TW sokáig néma, aztán kinyögi azt az "O"-t, aminek sokan nem örülünk.
Na persze még mindig nem teljesen biztos - még bizakodom - lehet, hogy csak ezt hiszi. Mert amikor behúz neki egyet, K. elájul, összeesik.
Mindenesetre a brosst ő tette K. autójába. Akkor vette el HR kabátjáról, amikor éjjel kimerülten ledőlt a kanapéra. (Kék kesztyű stb.) MW továbbra is bottal üti azokat az embereket, akikben gyanú ébred HR iránt.
Már végképp nem tudom, hová akarnak kilyukadni.

Az utolsó rész előzetese:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=atNrAhoUwwM
Caffee 2018 márc. 24. - 02:17:11 Előzmény K. Judit
(9078/9141)
Arra tippelek, hogy Kevin felesege es a titkar oltek meg Kevint. De lehet, hogy csak ezt szeretnem?
Caffee 2018 márc. 24. - 02:15:14
(9077/9141)
Meg itt sincs fent a 15. resz
K. Judit 2018 márc. 23. - 11:10:23
(9076/9141)
Utoljára egy művészfotó.
Nagy csavart ígértek a végére, mindenki töri a fejét, valószínűleg nem tudjuk kitalálni, mivel egy sor információt eltitkoltak előlünk. Azt tervezem, hogy egyszerre nézem meg az utolsó két részt, minek izgassam magam szombaton, mikor vasárnap már az utolsót is láthatom.
Ha nem bírom ki, nézem - olvasom - azt az oldalt, ahol egyenes közvetítés folyik, olyan, mint amikor Jacky közvetített annak idején a Dramatomy-n. Most összeállt pár ember, percre beosztják egymás között a filmet, ülnek a gép előtt és írják, mi történik. Amikor elfáradtak, jön a következő ...
(https://www.bah-doo.com/misty-live-recap-episode-.../)
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:58:40
(9075/9141)
Úgy érzem illene a nőről is föltenni egyet, választottam egy szépet.
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:56:36
(9074/9141)
Most még tart a per, itt a védelem beszél.
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:54:22
(9073/9141)
Itt nagy a béke, vajon marad-e ebből a hangulatból a végére is?
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:52:16
(9072/9141)
Profilképből jó sok készült - talán a frizura miatt ...
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:50:07
(9071/9141)
Ez az arckifejezés sem túl gyakori a filmben...
K. Judit 2018 márc. 23. - 10:48:45
(9070/9141)
Fölteszek pár képet a Misty c. 16 részes sorozatból egy nappal a vége előtt
Ők nem nagyon szerették egymást a történetben
K. Judit 2018 márc. 20. - 11:36:20 Előzmény Caffee
(9069/9141)
Ja és még egy, ha annyit mondok a nyomozóra, hogy halálosan elfogult, az enyhe kifejezés. Egész egyszerűen semmit nem vesz figyelembe, ami ellentmondana a teóriájának. Rá van kattanva HR bűnösségére, a tények nem befolyásolják. Jól megtalálták egymást EJ-vel, Kevin feleségével, aki szintén nem teljesen normális....

(A képen biztos rajtunk nevetnek, ez a fickó játszotta a hülye ügyészt. Jól be lehetnek már állva :))
K. Judit 2018 márc. 20. - 11:23:19 Előzmény Caffee
(9068/9141)
Hello, épp a Smpin olvasom a találgatásokat, bár elemzésnek sem rosszak, csak kicsit hosszúak.
Már 52 oldal van.
Egy biztos, a kommentelők zöme nem nagyon szeretné, ha KTW-t hoznák ki tettesnek, el is magyarázzák, miért. Valószínűleg odament a tetthelyre követve Kevint azzal a bizonyos U-kanyarral, de aztán valahol otthagyta az autóját, taxit fogott, úgy ment vissza, behúzott neki egy jó nagyot, amitől a ház falának esett. Aztán ő lelépett és busszal mehetett vissza az autójáig. Nem is tudhatta, hogy megölte-e Kevint, vagy nem. Szerintem azt hiszi, hogy igen. Ez is sántít persze, de van benne ráció. Az mondjuk nem annyira, hogy taxit fogott volna, nem hiszem, hogy tanút akart volna hagyni.

Aztán vannak találgatások, hogy az a bizonyos Hwanil Steel zsarolta Kevint a szerződésükkel, ami tartalmaz valami olyasmit, hogy csakis makulátlan előéletű sportoló stb. reklámozhatja a termékeiket, de mivel ezt megszegte, ki kell adnia HR-t, az autó kamerájának felvételeit kérik, de az nincs Kevinnél, viszont HR brosstűjét át tudta adni (?) ... kicsit zavaros. Szóval, hogy az utolsó hívás ettől a társaságtól jött, velük beszélt meg egy találkozót. Kevin ott fekszik a fal mellett, befejezik KTW művét, majd beteszik az autóba a holttestet és neki irányítják annak a betonfalnak (?).

Kevin feleségére is sokan gyanakodnak, de szerintem a nő nem százas, talán ő követte Kevint és ő fejezte be KTW művét ... Nem tudjuk MW mit akar a metróban vele, talán csak nem nyírja ki őt is, mint Kevin managerét? (Ami persze szintén nem biztos még.)

MW szemrehányását sem nagyon értem, azt mondta KTW-nek, hogy ha türelmesebb lett volna, ez mind nem történt volna meg. Ezen is folyton elmélkedik KTW.

A hét végén remélem összeáll majd az egész, végre kitöltik majd a réseket, amit az írók idáig elfelejtettek nekünk elárulni :))

(Mindenesetre ez a Kevin egy szemét alak volt, persze ezért még nem érdemelt halált, de elmondhatjuk, hogy nem volt ártatlan. Igaz, ez mindenkire érvényes, ez is egy jó kis megállapítás a Soompin, hogy mindenkinek van valami a füle mögött, még annak is, aki a legártatlanabbnak néz ki....)
Caffee 2018 márc. 20. - 09:27:12 Előzmény K. Judit
(9067/9141)
Lattam a 14. reszt is, hat mit momdjak, meglepodtem
SPOILER
Csak nem Kang olte meg Kevint? Ez olyan kiabrandito lenne:(
K. Judit 2018 márc. 18. - 16:32:34 Előzmény Caffee
(9066/9141)
Amikor ezt a fotót fölteszem, azt gondolom, van pofájuk jól érezni magukat, pezsgőzni, meg tortát enni, mikor minket itt hagytak a zavarosban????
Ez nyilván a wrap up party-n készült, amikor ők már mindent befejeztek, örülnek a jól végzett munkának, bár még nem ismerhetik a fogadtatást, mekkora siker (vagy csalódás) lesz a vége. Csak annyit tudnak, hogy a kommentelők zöme mit szeretne, vagy mit nem szeretne. Nyilván olvassák az ilyen oldalakat (nem is éri őket váratlanul), de szerencsére már leforgatták az utolsó részeket is, nem érheti őket az a vád, hogy a közönséggel íratták meg a dráma végét.
Én most a 14. epizód után vagyok (két rész még maradt a jövő hétre), amikor mi már tudjuk, hogy kire mutat minden ujj, sőt, már egy pár epizóddal ezelőtt óta próbálják sejtetni is velünk, amit mostanra már szinte nyíltan kimondanak.

Nem akarom részletezni, tudom, hogy te (Caffee) csak március legvégén látod majd a befejező részeket, ha minden jól megy. Spoilerezni sem akarok, mert valószínűleg lesz majd magyar felirat, kitolás lenne azokkal, akik néha idetévednek hozzánk, és esetleg később szívesen végig is izgulnák ezt a rövid sorozatot. Csak annyit akartam borítékolni, hogy inkább az a nő lesz a hunyó, akinek nagyon nem jöttek be a számításai...




K. Judit 2018 márc. 13. - 14:57:22
(9065/9141)
Szerencsétlen Jo Min-Gi megölte magát még a bírósági tárgyalás előtt. Előbb bocsánatot kért azoktól, akiket bántott. Nyolc színésznő állította, hogy erőszakoskodott velük. 52 éves volt. Én több történelmi drámában is láttam, leginkább a The Great Seer hadvezéreként, Lee Inim-ként maradt meg bennem, de volt ő talán Injo (vagy esetleg Injo törvénytelen testvére?) is, és legutóbb a Hwajungban is játszott. Kár érte, jó színész volt.
K. Judit 2018 márc. 12. - 16:25:51
(9064/9141)
Valószínűleg a Google megvette a Port-ot is meg az Indexet is.
Legalábbis nálam mindkettő "G" alatt fut ...
K. Judit 2018 márc. 12. - 16:19:56
(9063/9141)
És itt meg is fenyegeti, ki is mondja, hogy megöli ...
K. Judit 2018 márc. 12. - 16:18:24
(9062/9141)
Itt hívja fel HR Kevint az éjjel...