6/10
Owl 2017 jan. 24. - 22:55:03 6/10 Előzmény retrojedi
(10/10)
Nem kicsit, NAGYON!
Egyébként egyetértek.
9/10
retrojedi 2016 aug. 04. - 00:22:11 9/10
(9/10)
Most ismét megnéztem és a nosztalgián túl azt kell mondanom, hogy ez a film bár kicsit B-s hangulatú, de a maga módján tökéletes. Nap mint nap látni a ker csatornákon olyan mozikat amiket blockbusternek szántak, mégis rajzfilmbe hajló értelmetlen bárgyúságok. Ebben a filmben nincsenek drága trükkök, de bõven van akció (ahol már kaszkadõr kell), a fõszereplõk pedig - a negatív Cota (Billy Drago) is - sziklaszilárd karakterek. Konkrétan annyira erõset játszik Drago, hogy õt is ugyanúgy megjegyzi az ember, mint a - természetesen - gyûrhetetlen Chuck Norris-t. Egyébként játszotta még Drago kb. ezt a figurát több B-jellegû filmben is és mindet kiemeli az átlagból. Azt talán túlzás lenne mondani, hogy olyan volt Drago mint Joker a Batman-ben, de ettõl nagyobb játék már a szerepbõl való kilépés lett volna... Szóval nálam alapfilm.
offtopic
Banderas26 2010 júl. 14. - 23:51:51 Előzmény kocamama
(8/10)
Annyiban javítanék a dolgon, hogy sok ember hord Supermanos pizsamát, Superman viszont Chuck Norrisos pizsamát visel
sandros5000 2008 dec. 08. - 20:33:52 Előzmény albert_1988
(7/10)
Ugye a kiképzõtáboros, néha nekem is elegem van a dolgokból, és jó lehet az újoncokat ide-oda dobálni, milyen jó feszültség levezetõ.
offtopic
eroberter 2008 dec. 08. - 13:58:20
(6/10)
Lehet nem is mentették fel, mert a harmadik részben már nem õ szerepel...
albert_1988 2008 dec. 08. - 10:49:01
(5/10)
Sírva röhögtem ezen a filmen. Chuck Norris túlélte a halálos zuhanást a szikláról, ami szimplán egy gerinctörést okozott volna, a gáz sem méreg számára, sõt erõt ad neki, hogy kitörjön egy ablakot és a bõre felszívja a szilánkokat. A golyózáport könnyen viseli, max csak egy karcolás, az is a szemöldökén. Amikor pedig kikap egy erõsebb legényt, akkor sem volt kiegyenlített a harc. A kiképzõtáboros rész tényleg jó, és a fõgonosznak a karakter is remek. De a vége a csúcspont, ahol a helikopter próbálja felhúzni Cotával együtt, de nem nagyon sikerül és kerülgetni kell a bátor gyalogosokat, majd a levegõben lezuhan Cota. Chuck Norris miért nem ugrott utána? Hátha nem mentik fel a bíróságon.
offtopic
BonFire 2008 dec. 06. - 19:30:50
(4/10)
Igen, és Chuck Norris képes gyémántot szénné visszaalakítani. Egyszerûen meghúzza a két végénél fogva. Valamint Chuck Norris olyan kemény, hogy kolbásszal eszi a gyémántot. :P
sandros5000 2008 dec. 06. - 19:21:14
(3/10)
A Delta Kommando kettõben van a filmtörténet szerintem egyik legjobb jelenete, mikor megölik a barátját, és lemegy a katonai kiképzõ táborba és úgy dobálja az ifjoncokat mint a próbababákat, egy kört alkotva, gyerekkorom legkirályabb jenete volt.

Milyen jól le lehetne vezetni a feszültséget, én csak a kuka rugdosásig jutottam.
kocamama 2007 nov. 19. - 20:14:04
(2/10)
Igen õ egy superman, egy a sok közül, akin nem fog a golyó, ütés, rúgás. Hiába õ már csak ilyen. Amúgy a film elég jó.
9/10
real_madrid 2007 márc. 20. - 18:40:48 9/10
(1/10)
yeah van 2. része is! tuti megnézem! az elsõ nagyon tetszett, meg amúgy is én szeretem a chuck norrisos filmeket :)jól tudok rajtuk szórakozni, annyira izgalmasak és élvezetesek. tök jó!