Téma: DeUsynlige

10/10
fourdogs 2016 szept. 26. - 02:02:41 10/10 Előzmény ReignMan
(4/4)
Azon elgondolkodnék, mennyire volt apró megingás a gyermek megölése (amiért a börtönben külön is megbüntették a rabtársak).

RONTÁS

Szerkezetét tekintve tulajdonképp két részbõl áll. Az elsõnek Jan a fõszereplõje, az õ szemszögébõl látjuk a történet mindazon részét, amelyhez köze van: Isak elrablásától Jens eltûnéséig. A másdik résznek Agnes a fõszereplõje, idõben eléje megy az elsõnek (megtudjuk, hogyan került Isak a presszó elé), és Jens "megmentésével" túl is haladja azt. Majd a két rész egybeolvad, és kettejük közös útja a katarzishoz ismét megkísérti a tragédiát.
Építkezése, ritmusa példás, elkapkodni vétek lett volna. Kifejezett szerencse, hogy nem lett belõle amerikai könnyfakasztó nyáladzás.
trudy 2014 jún. 22. - 11:44:05
(3/4)
Engem lebilincselt, és nekem inkább amerikai film hangulata volt, mint európai. Tényleg lehetett volna kicsit rövidebb és sûrûbb a cselekmény, de ettõl függetlenül, mint norvég film, abszolúte rendben van. Ha híres amerikai színészekkel néztem volna ugyanezt a történetet, szerintem akkor is egy átlagon felüli filmnek tartanám.
10/10
ramicica 2014 ápr. 05. - 17:05:39 10/10
(2/4)
Csak Trond Espen seimet hagyták le alistábüól..akia férj.
És a Varg veum feilmek fõszereoplõje..
Efy kis vágitt verzió a filmbõl..
szigorúan spoiler..
csak annak, aki látta filmet..

https://vimeo.com/90469018
egy varg veumos kép... Nikolaj Lie Kaas-zal
ReignMan 2013 nov. 13. - 18:04:43
(1/4)
Nagyon jó kis film, érdemes megnézni azoknak, akik szeretik a szürke északi filmeket. Elgondolkoztató, ahogy egy tehetséges fiatal srác egy apró megingásának köszönhetõen elcseszi az életét és megleckézteti a sors. Kicsi hosszú lett talán, rövidebb verzióban ütõsebb. Egyébként érdekes, ahogy pont a film felénél fordul a kocka a fõszereplõ szemszögébõl. 9/10