Téma: Dexter

Atosz 2007 aug. 31. - 14:14:45
(27/1327)
Sziasztok!
Hol lehet feliratosan megnézni? Megnézem szinkronosan és feliratosan is:)
dodega 2007 aug. 31. - 12:43:41
(26/1327)
Megtaláltam õket.Köszönöm az információt.
Ez nagyon hiányzott.Már szinte el is felejtettem,hogy milyen érzés is Dextert nézni.De már az elsõ pár percben rámtört azaz összetéveszthetetlen érzés,amit akkor érzek,ha valami nagyon jó filmet,sorozatot esetleg könyvet nézek/olvasok.Mi is ez az érzés?!Hát hogy azt akarom hogy ne legyen vége,mert érdekes,mert magával ragad,mert beszippant és nem ereszt.Azon vettem észre magam,hogy már 5 perc után(sõt már a jellemzõ bevezetõ alatt) mosolygok,mint egy kisgyerek,aki betévedt egy játéknagyáruházba,ahol minden az övé. Újra látom a jól ismert arcokat, újra hallom a hangjukat, a szövegüket.Mindenki a helyén van,következetesen viszik tovább a story fonalát.
Bevallom féltem egy kicsit,hogy elrontják egyik kedvenc sorozatomat.De NAGYOT tévedtem.Dexter megmaradt ugyanolyannak,ahogy megismertem(annak ellenére,hogy jelleme változóban van).
HIHETETLENÜL JÓ!Csak pozitívumokban tudok beszélni róla,nincs egy olyan rész ami miatt kicsit is fanyalognék.Nem tudom a Viasat mennyire vághatja meg/vágja meg ,vagy hogy a szinkron mennyire sikerült,de aki tudja feliratosan nézze,és ha lehet vágatlanul!!!
Bocs ha valakinek unalmas lettem volna,de remélem leveszitek a mondandóm lényegét.Dexter KÖTELEZÕ darab!
dodega 2007 aug. 31. - 10:35:40
(25/1327)
Ez a sorozat a maga nemében egyedülálló alkotás.Nem hiszem hogy gyakran tüntetnek fel filmekben/sorozatokban jó színben sorozatgyilkosokat.Dexter karaktere fenomenális,a világról alkotott nézetei és az emberekhez való viszonya messze elkerüli az átlagember gondolkodásmódját.Már csak magáért a "hangos elmélkedésért" érdemes nézni a sorozatot.Frappáns,humoros és néha elgondolkoztató.
A többi karakter is nagyon jól eltalált,el lehet róluk hinni,hogy emberek,nemcsak színházi kellékek.Angel,Debra...az Ice Truck killer(különösen jó)...mindenki ott van a toppon.
Én feliratosan láttam(jobban szeretek így filmeket nézni,jobb és még tanu lok is belõle),Michael C. Hall remekül játszik a szerepben.A hangját,a beszédközbeni hangsúlyokat,a szerep átélését meg nem hiszem,hogy csak meg tudnák közelíteni a magyar szinkronnal.És ezzel nem akarom lehúzni,mert elég jók szoktak lenni,de eredeti angol hanggal maradandó élményt nyújtott.Már alig várom a 2.évadot.Ha igaz amit itt írtok,máris keresem a 2 kicsent epizódot.
Ajánlom mindenkinek aki szereti a megszokottól elvontabb sorozatokat,és nem áll távol tõle,hogy elõítéletek nélkül kezd filmet nézni.(gondolok itt arra,hogy én pl imádom Dexter karakterét(nem félreérteni!:)),annak ellenére,hogy sorozatgyilkos:D)
mec004 2007 aug. 29. - 15:59:36
(24/1327)
szentem az eredeti hangja jobb :)
marla 2007 aug. 29. - 15:05:11
(23/1327)
ja így :))
marla 2007 aug. 29. - 15:03:54
(22/1327)
Sziasztok!

Szerintem is szuper ez a sorozat,már várom a pénteket, kíváncsi leszek a szinkronjára is, ha jól olvastam, Haás Vander Péter lesz a Dexter hangja..
itt találtam még mindenféle infót róla:

(vajon hogy tudom élõvé varázsolni ezt a linket??hmmm...)
Lasagne 2007 aug. 28. - 14:14:11
(21/1327)
szia atis!
Igen az elsõt adják le nálunk! Ezt azért merem kijelenteni, mivel a másodikat még nem is vetítik sehol(szeptemberben kezdõdik kinn)...örülök hogy így várjátok! Remélem tetszik majd!:)
Atosz 2007 aug. 28. - 12:01:30
(20/1327)
Sziasztok! Nagyon várom a sorozatot. Csak most azt nem értem, hogy a viasat az elsõ évadtól kezdi, amit 3 nap múlva láthatunk? Remélem, mivel nagyon szeretem az ehhez hasonló filmeket, sorozatokat. Talán azért is mert kriminológus szeretnék lenni vagy helyszínelõ vagy nyomozó.
cherry baby 2007 aug. 28. - 06:58:29
(19/1327)
ez jónak ígérkezik, rákattanok.
slymer89 2007 aug. 27. - 20:07:33
(18/1327)
Én csak annyit szeretnék hozzá teni azok után, hogy megnéztem az elsõ évadot, hogy: iRTÓZATOSFENOMÁLISSOROZATGYILKOSKIRÁLYSÁG!!!!!
Nagyon kár lenne a 2. évad lenne a vége, végre egy sorozat ami a mag nemébe fur és mégis fantasztikus és ilyen rövidre csinálni enyje benje showtime meg a többi!XD
csaysee 2007 aug. 20. - 12:36:18
(17/1327)
Lattam lesz valami Palmak Arnyekaban az mien nezi valaki ????
Kulonben csak en nem tudok uj forumot kezdeni v mas sem?????????
mec004 2007 aug. 20. - 10:13:45
(16/1327)
hali
http://viasat3.hu/news/press01.htm itt már fel van tüntetve a kezdés :) lehet húzkodni a strigulákat aki még nem látta
Lasagne 2007 aug. 19. - 20:11:12 Előzmény rockqueen
(15/1327)
na jó látni, hogy "megszaporodtunk"!:)

nekem a sorozat nagyon tetszik!Ha szereted az ilyen gyilkolászós témájú filmeket/sorozatokat akkor neked való!

De humoros is, izgalmas..........1szerûen jó!

Nem tudom most semmi máshoz hasonlítani, érdemes megnézni!
mec004 2007 aug. 19. - 19:51:04
(14/1327)
tudja vki hogy hány évad lessz? a 2. az utolsó v lessz még??
remélem nem javul meg a végén dexter :) ugy lenne faxa ha lebukna és a nyilvánosság mellé állna de persze kivégeznék :) szentem ez lessz a vége. legalábbis a 2. évad elején már naon' lebukó félben van :)
mec004 2007 aug. 19. - 19:41:57
(13/1327)
hali all
én már látta a sorozat teljes elsõ évadját és a második évad elsõ két részét !
hát nem sokra voltam tõle hogy összexarjam magam annyira jóóóóó :D
ezt a sorozatot az istenek teremtették (Y)

naon' zsíííír
10/10
rockqueen 2007 aug. 17. - 11:36:01 10/10
(12/1327)
Én csak most hallottam errõl a sorozatról.A leírása az tetszett,de azért ha valaki látott már belõle pár részt,akkor légyszi mondja meg,hogy tetszett e neki!? Amúgy szeretem az ilyen gyilkolós sorozatokat/filmeket.Nagyon kíváncsi vagyok rá,hogy ez milyen lesz.Örülök,hogy végre a VIASAT valami új sorozattal állt elõ.
csaysee 2007 aug. 16. - 09:25:58
(11/1327)
Jonak hangzik szeretem az ien gyilkolos filmeket alig varom mar h vetitsek...
DE mien 12rol besz az elso evad 12 reszes v mi?
Bru 2007 aug. 01. - 13:11:42
(10/1327)
Az biztos hogy lesznek! :)
Én még az elsõ évad 7rõl 7re nézése közben azon agyaltam hogy ezt valyon ki meri megvenni idehaza. :D
Kíváncsi vagyok, hátha 12es karikával nyomják kicsit megvágva! XDDD
Egyébként nagyon ügyes kis sorozat és a 12 részzel megõrizték a részrõl részre megszokott tempót és stílust. Remélem a 2. évadba se lesz mákos tésztás 22 rész. Egyedüli kivetnivalóm hogy hiányoltam sokszor az epizód végi cliffhanger-eket (bár akad azért benne jópár) de pl a LOSTba jobban rámentek erre (már csak ezért nézem).
Szal nagyon jó, készülök is a könyvhöz! :)
A sorozatot mindenkinek ajánlom! Fellemes ki vérfrissítés a sorozatok világába! :DD
Lasagne 2007 júl. 22. - 16:55:55
(9/1327)
ejjj hallottátok hogy kiszivárgott 2 hónappal a vetítés elõtt az elsõ két rész a 2. évadból?:D...

ja és lesz a Viasaton is augusztustól:)))

kiváncsi leszek a fogadtatásra majd!Tuti lesznek fanok még

<a target="_blank" href="http://www.sg.hu/cikkek/53789" title="http://www.sg.hu/cikkek/53789">www.sg.hu</a>
10/10
PszichoCica 2007 jún. 06. - 20:56:21 10/10
(8/1327)
Imádom ezt a sorozatot! Eszméletlen okos és izgalmas, Micheal C. Hall pedig fantasztikus. Már a Sírhant mûvekben is imádtam, de itt... huhh :) Ha valaha ideér Magyarországra nézzétek, csak ajánlani tudom! :)