Téma: Diana

gadus 2016 aug. 27. - 12:15:51
(18/38)
Lehet hogy úri körökben a szívek hercegnõjének hívják a luxus prostikat de egyszerûbb körökben csak ribancnak.Sosem volt szerelmes Károlyba(mondjuk Károly se belé) de a hírnévért meg a léért eladta magát.Oké azóta is vannak ilyenek dögivel(pl vajnáné) Összefeküdt ez mindenkivel, fõlovász ,arab, mit gondolt hogy hagyja a királyi család hogy arab féltestvérkét szüljön? Csúnya dolog vagy nem de még egyszerûbb környezetben sem hagyták volna, hogy bemocskolja a koronát.(ugye a "baleset" idején már terhes volt Dodytól)
4/10
Újvállalkozó 2015 márc. 09. - 22:04:39 4/10 Előzmény Mike088
(17/38)
4/10

Jobb volt, mint Grace a Monaco hercegnõje, de nem fogom még egyszer megnézni. Naomi próbált Lady Di lenni, de néhol ez túl izzadságszagúra sikeredett.
6/10
M.Zs.F 2014 jún. 12. - 12:15:01 6/10
(16/38)
Én magam egyrészrõl azt gondolom hogy a teljes igazat mi "halandók" soha nem fogjuk megtudni.

Egyik részrõl azt gondolom hogy Õ volt a "Szívek királynõje" egy olyan jellemmel, ami nemesebbé tette a legtöbb arisztokratánál. Viszont ember is volt olyan érzésekkel, vágyakkal, szeretettel, szerelemmel amire a legtöbb átlagember is vágyik. Meg akarta ezeket élni. Lehet ezen vitatkozni mi igaz a filmbõl, s mi nem. Én nagyon is elképzelhetõnek tartok mindent amit a film mutat.

Ha a filmrõl kell mondjak valamit az kicsit nehezebb. Itt nekem etalon valamiért az Egy hét Marilynnel Michelle Williams-szel. Ott a színésznõ abszolút nem hasonlít Marilyn Monroe-ra, viszont olyan szinten volt képes felvenni a mozdulatait, a nüansznyi hasonlóságokat hogy libabõrös lett tõle az ember. Kicsit ezt vártam itt is. Látszott hogy akarja Naomi Watts, látszott hogy mindent belead, de nem volt képes úgy mûködni mint Michelle Williams Marilyn szerepében.

10/6
10/10
DarkParadise 2014 ápr. 17. - 19:23:01 10/10
(15/38)
Valóban.Itt mindannyiótoknak igaza van.Annak aki gyengének és nem túl hitelesnek találja ezt a filmet, és annak is akit egyszerûen lenyûgözött ez a film.Én leginkább a lenyûgözöttek közé sorolnám magam, de ez valószínûleg annak tudható be hogy nem túlzottan vagyok tájékozott Lady Diana életében, és így nekem nem is szúrnak szemet a hiányosságok amit többen is szóvá tettetek. És valóban, aki az életrajzával eléggé tisztában van, azt teljesen megértem, hogy ez felháborítja.DE!Ha valaki csak úgy nézi meg, mint a többi ilyen drámát,könnyen elõfordulhat hogy zsepihez kell fordulnia a végén.Hisz gondoljatok bele, ez egy gyönyörû történet, annak ellenére hogy mi is lesz a végkifejlete (amit ugye bár mindannyian tudunk a film elejétõl fogva).És igen, valóban kicsit "átlagos" emberre sikerült formálni Diana szerepét, viszont, ha belegondoltok õ is ember volt, õ is futhatott sírva, õ is szerethetett bohókásan, mint bárki ezen a földön, ha még arisztokrata családból is származott. Összességében remek dráma volt (bár így az életrajz lemaradhatott volna(mondjuk nekem így is tökéletes)),én mindenkinek ajánlom aki szereti az ilyen filmeket. Mindenesetre nekem ez egy emlékezetes film marad.:)
8/10
NADALFAN 2014 márc. 03. - 18:39:39 8/10 Előzmény sevendevil
(14/38)
szerintem is jó film, de mindenhol le van pontozva , ki tudja miért? a Doddy Fayed story rémlett de errõl a szívsebészrõl nem halottam de az igazi szerelme õ volt , ha igaz. jól játszotta Naomi a szerepét hiteles volt, szórakoztató -jó film 8/10
10/10
sevendevil 2014 febr. 09. - 22:07:03 10/10
(13/38)
Nagyon tetszett,magával ragadt azt kell,hogy mondjam.Nem is értem,az alacsony értékelést.Abszolút helytálló volt,Naomi Watts hitelesen alakított,bájos volt és elragadó,nagyon jól állt neki ez a szerep.A film nem volt mesterkélt,nem volt túl sok ellenben visszafogott,elegáns és elbûvölõ. 10/10 és az ,hogy életrajzi dráma,még jobban emeli a film színvonalát.
8/10
elvisz59 2014 febr. 09. - 14:40:48 8/10 Előzmény Ledina
(12/38)
Egyetértek. A film sokkal jobb, mint amit a kritikák után várna az ember. 10/8
Mike088 2013 dec. 13. - 21:47:00
(11/38)
Diana hercegnõ ellentmondásos személyiség volt, de különleges és egyben tragikus élete sokkal jobb megfilmesítésért kiállt. Naomi Wattsot kevésnek éreztem, a történet pedig elég felszínes volt. Összességében csalódtam, ez jóindulattal is csak 5 pont
4/10
Babilon 2013 szept. 28. - 18:34:59 4/10
(10/38)
Teljesen egyetértek Mr. D véleményével. A film nem volt kidolgozott, Naomi játékát pedig erõltetettnek éreztem. Ez a film -szerintem- nem volt méltó Dianahoz. Hitelesnek semmiképp nem mondanám.
Meg kell nézni. Egyszer.
Mr. D 2013 szept. 24. - 22:42:47
(9/38)
Ha egy szóval kéne jellemeznem a filmet, azt mondanám rá h felületes. Életrajzi filmet akkor van értelme forgatni ha van elég alapanyag hozzá de Diana feltételezett szeretõje itt határozottan elhatárolódott a filmtõl. Érzõdik is a forgatókönyvön h félinformációk és spekulációk hálózata, de ami még idegesítõbb h bugyuta, hollywoodi romkomot csináltak belõle, amiben Diana lett a tipikus szõke liba, aki a barátõjével viháncol azon, milyen "cuki" a pasija, és aki könnyes arccal szalad bele az éjszakába a szakítás után. Már tényleg csak a filmvégi giccses összeborulás hiányzott, de végül ugye muszály visszakanyarodni a történelemhez. Diana ennél sokkal jobb filmet érdemelt volna. Lehet az is a baj h nemrég volt szerencsém a Hajsza a gyõzelemért címû szintén életrajzi filmhez ami tényleg közel hozta a nézõhöz a szereplõket, míg a Diana csak jobban eltávolítja. Hejj, remélem a Grace Kelly film jobb lesz ennél.
10/10
Ledina 2013 szept. 23. - 21:43:11 10/10 Előzmény emiszte
(8/38)
Nagyon tetszett a film! Csodálatos alakítások, nagyon jól bemutatja a hercegnõ és a szívsebész vívódását. Nem hatásvadász, kítûnõen ábrázolja Diana helyzetét, érzelmeit. Ha nem így igaz, akkor is nagyon jó, pontosan úgysem tudhatja senki mi történt pontosan. Nagyon szép szerelmi történet, ami mögött kirajzolódik a történelem.
4/10
emiszte 2013 szept. 23. - 16:40:26 4/10 Előzmény nicol79
(7/38)
Nagyon egyetértek Veled!
Nagyon kiérzõdött a filmbõl, hogy ez olyan "csinált" dolog. Egy pillanatig sem éreztem magam a "filmben", nem volt hiteles. A fõszereplõ nem volt alkalmas, nem játszott hitelesen, kicsit édeskés volt.
tomes.marcos 2013 szept. 23. - 10:12:25
(6/38)
Szerintem az színésznõvel nem olyan nagy gond, hacsak az nem, hogy voltak olyan jelenetek, amelyeket egy elegáns, arisztokrata jellemû nõ nem igazán tett volna meg. A film jó hosszú volt, talán a magánéleti dolgai mellett meg lehetett volna mást is jeleníteni. A szeretõn kívül több családtag is szerepelhetett volna, a fiait is épphogy lehetett látni.
nicol79 2013 szept. 18. - 10:44:09
(5/38)
Premier elõtt láttam a filmet, de igazán nem voltam elájulva tõle!
Szeretem Naomi Watts-ot, de nagyon nem állt neki jól ez a szerep!
Sajnos nagyon kapkodva voltak az események és eléggé furcsa szemszögbõl mutatták be Dianát!
Sajnálom még így 16 évvel a halála után is a Szívek királynõjét, mert nem ezt a sorsot érdemelte volna!
A film számomra egyszer nézhetõ, de ez csak az én véleményem!
joepapi 2013 aug. 26. - 13:07:28
(4/38)
Petrapetrus 2013 aug. 22. - 18:49:22
(3/38)
Egy film, ami érdekesnek tûnik helyi mozink csekély, ám vacak repertoárjából. Én szeretném megnézni, remélem sikerül. Nem vagyok Lady D rajongó, csak kicsit anglomán vagyok és emiatt (is) érdekel a film. Meg persze a rendezõ, Oliver miatt is... :D Rossz filmet még nem láttam tõle. :)
tgreti 2013 aug. 04. - 10:08:38
(2/38)
nagyon várom a bemutatót :)
somersby 2013 júl. 30. - 23:03:36
(1/38)