Téma: Disturbia

robidusin 2008 jan. 25. - 06:24:48
(43/183)
Ettõl függetlenül esetleg lehetséges, hogy más nem így gondolja? Megvan szinkronosan, nézhetõ! Az a film amit egyszer is elég meg nézni, de nem ennyire rossz mint itt az úr elõ adja!!
zee944 2008 jan. 24. - 09:59:03
(42/183)
Nem is értem, mit vártam ettõl a filmtõl, miért néztem meg. Eszméletlenül lassú a középrész, azt hittem, ott fogok megrohadni az unalomtól a moziban.

***SPOILER***
Iszonyú ciki és hiteltelen, ahogy a csaj megjelenik és összejön a csávó. Ilyen csak filmen van, gondolom azért vannak ennyien rácsattanva, mert nagyon szeretnék, ha velük is ez történne. Nem fog. De a top hülyeség az az ázsiai kiskölyök, aki rettenetesen be van tojva, hogy a szomszéd lakásban kell mászkálnia, ezért látványosan eljátssza, hogy valami történik ott vele, aztán hõsünk rátalál otthon a gardróbjában. Na, ez kicsapta a biztosítékot. Meg a teljesen lineáris történetvezetés, sehol semmi meglepetés vagy eredetiség, csak sablon.
9/10
arpikah 2008 jan. 24. - 03:25:34 9/10
(41/183)
Sztem is nagyon jó a film, azonban a film vége nem lett tökéletes. Mindenki nézze meg, mert nagyon jó a film. Tényleg végig kíváncsian várja az ember,hogy mi fog történni.
9/10
Dina0413 2008 jan. 23. - 14:25:50 9/10
(40/183)
Az biztos, hogy a film indítása tényleg megdöbbentett. Csak lestem ki a fejembõl, miután megtörtént a baleset, jól megcsinálták. Az egész rendben volt!

This World Fair: Don't Make Me Wait
Nagyon jó szám, a filmben is benne van.
AVentura 2008 jan. 15. - 19:19:39
(39/183)
Nekem bejött!Jó volt nézni ahogy szenved a srác.Na meg az a csaj nálam is lóghatna egy ilyen :D
kokosdream 2007 nov. 10. - 14:38:26
(38/183)
Állati jó film, néhol vicces, néhol ijesztõ, néhol romantikus ..
Szép alkotás.
Fox| 2007 szept. 21. - 10:04:37
(37/183)
Érdekes egy film az biztos, a téma szerintem ötletes.
Nem igazán emlékszem hasonló filmre..

Egyszer nézhetõ.
eszemix 2007 szept. 20. - 15:23:14 Előzmény sevi810
(36/183)
2 live crew: me so horny
Ez a csengõhang. Jópofa!
Bigpapa 2007 szept. 05. - 21:47:27 Előzmény sipka
(35/183)
Még másfél óra és megnézem a filmet. Elég vegyes véleményeket olvastam. Mindegy, cs*sztem már el rosszabb filmre is 800Ft-ot :))))))))))))))
Akinek kell, és megvan a film, csináltam egy dvd borítót hozzá. Az adatlapomon megtaláljátok, hol van.
Greeta 2007 szept. 02. - 21:40:02
(34/183)
Engem lehengerelt....télleg nagyon tetszett...volt benne minden érzelem, izgalom és poén:D Ajánlom mindnekinek mert tényleg nagyon jó, és az a sejtelmes poszter:)
Hasys 2007 szept. 02. - 18:06:38
(33/183)
Én csak most a moziünnep alatt néztem meg a filmet,és nagyon bejött.Baromi jól kezdték a filmet,szerintem az autóbaleset mindenkit a fotelnak szögezett.Aztán jók voltak a poénok de nagyon, iszonyat nagyokat lehetett röhögni.Mûfaja télleg érdekes, a film 2/3áig kb mintha egy romantikus vígjáték lenne aztán végül elõjön az igazi thriller.Szerintem jó film,megérte elmenni.Errõl a csávóról meg még sokat fogunk hallani a következõ években...
Meadow 2007 szept. 01. - 13:21:31
(32/183)
nekem nagyon tetszett.ez a shia gyerek egy új színfolt a filmiparban.állati jó volt mindkét filmben.
a disturbia autóbalesetes része azért tetszett,mert annyira hirtelen jött,hogy még én is meglepõdtem...pöpec volt.
persze hogy a vége holywoodi, milyen véget lehetett volna adni neki??hogy a szomszéd megeszi az összes szomszédot és elássa õket majd bleröhög a kemerába és öngyilkos lett volna?!!ugyan..

a vége tipikus de egy kasszasikertõl nem is várhatunk mást.úgy jó ahogy van!
sipka 2007 aug. 30. - 19:40:52
(31/183)
Nagyon karaj volt ez az alkotás!!! Én egy percig sem unatkoztam rajta! Nagyon jól kitalálták azokat a jeleneteket, amelyekben a fõszereplõ próbál valamilyen elfoglaltságot keresni az unalmas háziörizete alatt. S mindenki nagyon jól játszott benne!!! Az is elmondható, hogy a film mûfajilag nagyon szerte ágazó: van benne vígjáték, dráma, akció, thriller, horror, romantika, kaland!!! S én tudom értékelni az ilyen sokrétûséget :) Persze a film sztorija nem egy nagy szám, mivel készült már ehhez hasonló film: például a "Hátsó szobá"nak is nagyjából úgyanez a története. Csak ott a fõszereplõ le van bénulva, és ezért nem tud kimozdulni a lakásából. De a "Disturbia" ettõl függetlenül egy nagyon izgalmas, illetve mulatságos film!!! Talán egyetlen egy kis hibája van: az pedig, hogy néhány jelenetben belelógott a hangot felvevõ mikrofon!!! :( Nem is értem, erre miért nem figyeltek oda?! Na mindegy. Már alig várom, hogy kiadják DVD-n :)
ciccus92 2007 aug. 27. - 15:45:50 Előzmény nory-11
(30/183)
ja és nory-11 ne haragudj,azt hittem a film zenéje érdekel.. de látom h elnéztem
ciccus92 2007 aug. 27. - 15:42:33
(29/183)
Sziasztok!
Ma végre megnéztem,már nagyon vártam.
Mondhattok bármit,nekem tetszett! Nagyon is!
Persze vannak benne kiszámítható,és elcsépelt részek,de összességében tökjó szerintem!:)
Nekem nagyon elnyerte a tetszésem!
A másik,ami szimpatikus volt a filmben,hogy végre nem egy cicababát szerepeltettek fõszereplõcsajként,hanem egy kicsit kulturáltabbat.:)
Nézzétek bátran!
MatteX 2007 aug. 27. - 10:01:48
(28/183)
Kritikák, vélemények alapján sokkal többet vártam a filmtõl. Lebutított, irreális karakterek(pl csaj, miután két szót beszélt a szomszéd fiúval, természetesnek veszi, hogy átmenjen hozzá, és már hiányolja is a fánkokat..tele van ilyenekkel), egyáltalán nem eredeti történet(rear window hannibal lecterrel összerázva), és fájdalmasan hollywoodi befejezés.
ciccus92 2007 aug. 26. - 11:22:38
(27/183)
a lonely day címû szám a film zenéje! a sisytem of a downtól!
én egyébként még nem láttam a filmet sajnos,de holnap megyek megnézni. már alig várom!
láttam már az elõzetesét és nagyon izgalmasnak tûnik.
nory-11 2007 aug. 24. - 22:15:29
(26/183)
sziasztok:)vki nem tudja h mien szám szól amikor a csaj fogja a teloját és leakarja dobni, aztán utána meg elsõ csók...elõre is köszönöm!
Ivan78 2007 aug. 24. - 11:33:26 Előzmény Ivan78
(25/183)
Offtopic.
Szerintem nem, ahogy a srác csinálta, kizárt, h halat fogjon, max pisztráng neveldében! :-)
cartz 2007 aug. 22. - 14:07:46
(24/183)
ugyis lehet fogni halat nem?:D nah mind1 sztem a lényeg az hogy ennek a filmnek meg van sztem egy rétege akinek tetszik. gondolkodásmódilag meg egyebek. nekem nagyon tetszett a film bár én tudtam hogy ez nem lesz mindenkivel így. nekem nem volt egy unalmas rész sem és még élveztem is a részeket. a soad-lonely day illett is a közepére ^^