Floodland 2016 nov. 07. - 09:09:15
(10/70)
K.va jó volt!!! Imádtam! :)))))) B.C meg egyenesen csúcs.
8/10
Csumbi 2016 nov. 05. - 22:34:17 8/10
(9/70)
Az utóbbi percekben néztem meg a Doctor Strange-t, és azt kell hogy mondjam, hogy kellemesen csalódtam! Azt hittem, hogy ez a Marvel film is a MCU fáradságát fogja mutatni, mint a Civil War, de nem így történt. A látvány nagyon jó volt, a zenék is kivételesen \"kiugrottak\" a képi világ mögül, és meglepõen maga a környezet is el tudott ütni az átlag Marvel filmektõl, DE sajnos egy súlyos hibája volt a filmnek: nagyon erõltette a gyenge poénokat. Amikor éppen jött egy komorabb/érzelmesebb jelenet, azt valahogy mindig sikerült elrontani egy béna faviccel... Sajnos a Marvel filmek nagy gyengesége a folyamatos viccek dobálása, amit értek, hogy a 10-12 éveseknek bejön, de azért ezen már túlléphetnének. Összességében ennek a filmnek egy 10/8-at adok, pedig lehetett volna akár 10/10 is, ha nem erõltetik annyira a poénokat.
10/10
Zsolti_a_béka 2016 nov. 04. - 13:36:17 10/10
(8/70)
Nagyon királyság a film, nem kell a rinya.
10/10
bruderlein 2016 okt. 30. - 11:43:53 10/10
(7/70)
Hupsz... ideje frissiteni az adatlapomat.. London....
Torolt Felhasználo 2016 okt. 27. - 19:01:59
(6/70)
HOL megy?
Adatlapod szerint agyarorszg vagy, ott meg nov 3-ig max vmi torrentoldalon...
10/10
bruderlein 2016 okt. 27. - 16:52:23 10/10
(5/70)
Kedden lattam (itt mar megy), nekem nagyon tetszett! Erdemes 3Dben / IMAXben nezni, en egyelore 2Dben lattam, de a hetvegen ujranezem 3Dben mert a latvanyvilaga (is) zsenialis.
Kulonosebb spoiler nelkul: Doctor Strange = Vasember + LSD
ellenben nem irigylem a forditokat, kivancsi vagyok hogy oldjak meg a Strange nevvel valo poenkodasokat...
caseyjones 2016 aug. 25. - 13:47:33
(4/70)
Doctor Strange TV SPOT - Experience a New Reality (2016):

https://www.youtube.com/watch?v=wrsfLXl90tk
caseyjones 2016 aug. 25. - 13:45:47
(3/70)
.
caseyjones 2016 ápr. 13. - 15:49:35
(2/70)
somersby 2016 ápr. 06. - 12:15:28
(1/70)
Bár a elkövetkezõ Marvel filmek közül most a legtöbb figyelem az Amerika Kapitány: Polgárháborút övezi, idén a képregényvilág legnagyobb mágusa is a mozitermekbe látogat.

Az elsõ hivatalos képek és Mads Mikkelsen karakterének részletei után a Marvel további információkat osztott meg a Doctor Strange-dzsel kapcsolatban. Kevin Feige, a Marvel Studios elnöke az Entertainment Weekly-nek beszélt a címszereplõ képességeirõl. Feige szerint Doctor Strange-nek lesz egy különleges köpenye, a Cloak of Levitation, valamint egy még annál is különlegesebb ereklyéje, az Eye of Agamotto, amely a rajongók szerint egy Thanos égkövei közül, és a képregényekben Strange ennek segítségével gyõzte le Dormammu-t.

Feige szerint Strange rengeteg dologra lesz képes; varázsigéket mormol, ami a képregényekben vicces nevû nyelvtörõ dolgokban jelenik meg. "Nem akartunk ettõl elzárkózni, mert ez teszi Doktor Strange-t Doktor Strange-é. Megvan neki a Levitáció Köpenye, amitõl képes repülni, de nem úgy repül, mint Superman vagy Thor. Szinte saját tudata van ennek a köpenynek, ami újfent ad egy szuperhõst vörös köpennyel, – amit láthattunk már párszor – de ugyanakkor teljesen egyedi és teljesen eredeti módon tehetjük ezt meg. Képes ilyen fénymandalákat létrehozni, amiket pajzsként vagy egyfajta fegyverként használhat. Képes portálokat kreálni, ami a szemed elõtt tárul fel, amin átlépve eljuthat a világ bármelyik pontjára. És õszintén, ebben a filmben csak a felszínét fogjuk karcolgatni, hogy mire is képes."

A produkciót Scott Derrickson rendezi C. Robert Cargill forgatókönyve alapján, a fõszerepekben Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Rachel McAdams, Mads Mikkelsen, Michael Stuhlbarg, Chiwetel Ejifor és Scott Adkins.

Bemutató dátuma: 2016. november 3.