janderka 2021 febr. 09. - 19:42:14 Előzmény napraforgó
(625/1285)
Ez a bibircsókos klán tiszta vicc. A fickó egy lagymatag hülye. Csoda hogy rá nem robbant még a cefreforralója (amit egyébként még egyszer se mutattak). Láttuk viszont hogy egy nyestszaros festetlen- rendetlen mindenesszobában élik a nagyszerű életüket ő és ez a lányakorabeli nő. Aki eddig max a papa számláit rakosgatta rendbe - de nem egy falu mindennapjait. Nem mondom persze, hogy nem nézem ki az őt alakító csajból, hogy rárepülne boldogan a koncra, de eddig ez a ráosztott szerepből abszolúte nem fakadt. Nade majd most!
5/10
napraforgó 2021 febr. 09. - 17:38:07 5/10 Előzmény luci87
(624/1285)
Amennyire én láttam, Andi csak egymilliót kapott előlegbe Elemértől, azért az nem olyan horribilis összeg. És valóban a pálinkafőzőbe vett egy új üstöt, meg nem tudom, még mit, az csak minimális felújitás volt.

Nincs kedvem visszanézni az elejét, de ő és Lajos összesen csak két millát tolt bele Leó üzletébe. Tehát eleve nem voltak tehetősek.
Az az egymillió, meg a követelt száz milla belengetése nem kéne, hogy ekkora önbizalmat adjon neki.
Én bizony nem nézem ki Elemérből, hogy százmilliót adna neki. Talán még kettőt-hármat, de tiznél biztos nem többet. És az is csak a távoli jövőben van, ha megválasztanák polginak, és Elemérnek szüksége lenne rá.
janderka 2021 febr. 09. - 17:25:51
(623/1285)
Emlékeztek hogy értetlenkedtünk az elején, hogy a Laci bácsi miért mondta Zsókának, hogy rajta kívül egy barátja sincs? Na mostanra beérett a dolog. (Hacsak néha össze nem cserélik a részeket...)
offtopic
guess.who 2021 febr. 09. - 16:58:48 Előzmény zazee
(622/1285)
Korábban jobban nézett ki,

a mostani léggömbjei már nagyon a túlzás kategóriájába esnek. És hát nyilván a tapadós zöld felsőnek pont a hangsúly a szerepe, de inkább teszi nevetségesen orrnehézzé a testét. Én legalábbis rendszerint attól félek, hogy egyszer orra fog bukni... Ha választhatnék, akkor százszor inkább Szávai Viki, mint egyszer F. N.


offtopic
guess.who 2021 febr. 09. - 16:51:47
(621/1285)
...és ezt már láthatjuk is a Kriszta-András viszonylatban (ahová időről-időre beszáll "Nándi"). Még egy pici idő, és "Nándi" elkezd kavarni Tinával is, szóval ott is alakul egy csiki-csukizós háromszög. Leó is ingadozhat az elvált felesége és Tina között párszor ésatöbbi. Akár egy egész évadot meg lehet tölteni ilyen oda-vissza idétlenkedéssel, mint láttuk azt a DÖ-ben Katánggal kapcsolatban.
offtopic
guess.who 2021 febr. 09. - 16:49:10 Előzmény luci87
(620/1285)
Azt értem, hogy önbizalma lett a pénztől, de azt kétlem, hogy a pénz közvetlenül az eszét is stimulálná...

Milyen ütőkártyája lehet (a valóságban!) egy olyan nőnek, aki simán a lánya lehetne a férjének, és nem is foglalkozott a bemutatás szerint semmi egyébbel, csak a férje majdnem-strokejaival? Ezen értetlenekem, hogy hihetetlen, hogy így megtáltosodjon valaki csak azért, mert odalöknek neki egy halom pénzt.
És ha esetleg mégsem sikerül megválasztatni, akkor mi lesz? Mert hogy Elemér visszaköveteli a pénzét, az biztos - és Andika azzal kezdte (befektetés és fialtatás helyett!), hogy a pálinkafőzdébe vett mindenféle vackot...
offtopic
guess.who 2021 febr. 09. - 16:44:45 Előzmény napraforgó
(619/1285)
Nem is úgy értettem, hogy egy ilyen elesős-ráesős jelenettel veszélyeztessék a színészt, éppen ezért írtam, hogy mondhatták volna, hogy a szakítás-kibékülés, a költözés és a majdnem-abortusz miatti óriási stressz volt a vetélésnek.
Ehelyett választották ezt az "akciójelenetet", de irtó bénán valósították meg.
1/10
zazee 2021 febr. 09. - 15:32:50 1/10
(618/1285)
Fésűs Nelly mát nem tudom hány epizód óta ugyanabban a zöld felsőben és okkersárga szerű szoknyában ficereg. Tudom, hogy több epizódból vesznek fel jeleneteket előre és egyszerre, de azért át lehetne öltöztetni a színésznőt felvételek közt. Amúgy kétségtelen jó alakú, szilikon ide vagy oda, de valóban túlságosan ki is hangsúlyozzák ezekkel az igen szűk pólókkal. Nem vagyok irígy, de a kevesebb több lenne.
offtopic
kék szem 2021 febr. 09. - 13:33:09 Előzmény luci87
(617/1285)
TV2 reklámidőben szokott a sorozattal kapcsolatban kérdést feltenni, ott emlegetnek valamilyen Orsikát, talán valamikor Andrással együtt dolgozott.
6/10
offtopic
luci87 2021 febr. 09. - 13:23:08 6/10 Előzmény kék szem
(616/1285)
Hol olvastad? A tv2 oldalán?Ki az az Orsi?
kék szem 2021 febr. 09. - 12:55:26
(615/1285)
Kriszta visszacuccol Pestre. De mikor megtudja, nem tudom kitől, Anna egy hónapos sítúrájáról hazaérkezett Meggyesre, és Orsi is meglátogatja Andrást, akkor valamilyen mondvacsinált ürüggyel ő is lemegy Meggyesre.
6/10
luci87 2021 febr. 09. - 10:25:57 6/10 Előzmény guess.who
(614/1285)
Andinak megjött az önbizalma, kapott egy csomó zsét..:) Meg aztán ki tudja,milyen ütőkártyája van még?
6/10
luci87 2021 febr. 09. - 10:24:10 6/10 Előzmény napraforgó
(613/1285)
Szerintem se tűnik el..de akkor Annát miért hozták a képbe..?igaz most nem szerepel egy ideje..
Amúgy egy teli gázpalacknak van azért súlya olxan könnyen nem borult volna fel,ahogy mutatták..mindegy..valamit ki kellett találni a vetéléshez, ez jutott az eszükbe..
5/10
napraforgó 2021 febr. 09. - 10:16:52 5/10 Előzmény guess.who
(612/1285)
Tudom én is, hogy valójában nem esett rá a gázpalack, de egy szinészt azért csak nem fognak igy tönkretenni.
Az orvos mégis azzal indokolta a baba elvesztését, hogy a nő hasát olyan erős ütés érte, hogy nem lehetett megmenteni.
Végül is mi a csuda üthette volna meg a hasát, ha nem a palack, még akkor is, ha ez nem látszott.
Attól, hogy elvileg beütötte a fejét, a gyerek még nem megy el.

Sajnos nem hiszem, hogy végleg szakitottak, ahhoz túlságosan főszereplő Tenki Dalma,.
offtopic
guess.who 2021 febr. 09. - 09:58:56 Előzmény napraforgó
(611/1285)
Nem tudom, hogy így elhangzott-e a kórházban (áttekertem a jeleneteket), de a képeken NEM esett rá semmiféle gázpalack: egy műbotlást követően beverte a fejét(!) a konyhapult sarkába és összeesett. A hasát semmiféle ütés nem érte, szóval ha ezzel akarják indokolni a magzat elvesztését, akkor jobban jártak volna, ha ráfogják inkább a leköltözéssel járó stresszre vagy hasonlókra.

Egyébként Lucival egyetértek: ez régen nem volt már kapcsolat. Amikor még elvileg az volt, Kriszta már akkor lefeküdt "Nándival", ráadásul azt sem tudta, kié a gyerek, el is akarta vetetni, aztán mégsem; sumákban, András háta mögött csináltatott DNS-tesztet; nem akart összeköltözni Meggyesen Andrással, aztán most mégis egy kicsit stb. Erre a hektikusságra családot alapítani és gyereket vállalni?
És hirtelen milyen házias lett ez a pesti nőnemű! Előtte szerintem még azt sem tudta, hogy a vezetékes gáz honnan kerül a főzőlaphoz, most meg már gázpalacot akar cserélni?! Ez egy vicc, de annak is gyenge.

Na és ez az Andrea is mennyire hiteltelen! Eleinte egy ostobácska figurát játszattak vele, aki a nagydarab apja-férje vérnyomásán kívül nem is foglalkozik semmivel és nem is nagyon ért semmihez. Most meg már Elemér után a másodiknak képzeli magát, aki ledózerolja Zsókát pillanatok alatt. Legalább megokolhatnák annyival, hogy suttyomban rájár Leó kútjára és minden nap megiszik egy palacknyit a csodavízből...
5/10
napraforgó 2021 febr. 09. - 08:09:15 5/10 Előzmény luci87
(610/1285)
Én is főztem vagy 10 évig palackos gázzal, amig nem jött a vezetékes gáz. És valóban én is mindig a férjemre hagytam, hogy kicserélje a palackot. Ennek ellenére, ha nagyon muszáj lett volna, valószinűleg én is ki tudtam volna cserélni, csak nem is akartam. Sohasem hagytuk, hogy teljesen kifogyjon a palack, igy soha nem maradtam úgy, hogy ne tudtam volna főzni.
Szerintem egy nő is tudna palackot cserélni némi tapasztalattal, de úgy, hogy még sohasem csinálta, úgy biztos nem. Krisztának bele sem kellett volna fognia.

Azért Kriszta tudta, hogy András nemsoká hazajön, ha ellátja a pácienst, akihez kihivták, nyilván nem kellett volna túl sokáig várnia.

Ja, és még mindig nem tudjuk, hogy Andrásé lett volna a gyerek!
Az előzetesben meg Kriszta szakit - nem akarlak látni soha többet, stb.
6/10
luci87 2021 febr. 09. - 07:54:02 6/10 Előzmény zazee
(609/1285)
Amugy is megette a fene azt a kapcsolatot,ahol a gyerek miatt maradnak csak egyutt!Azt se tudta ki az apa,utana meg el akarta vetetni!
Megertenem a hisztit,ha tobbeves probalkozas utan ,vegre teherbe esik..
6/10
luci87 2021 febr. 09. - 07:51:19 6/10 Előzmény napraforgó
(608/1285)
Te komolyan gondolod,hogy Kriszta ki tudta volna cserelni a gazpalackot???Akkor megemelem a kalapom,hogy pesti lany letere most latott eloszor ilyet.…En videki vagyok,es regesreg volt itt is palackos gaz,de ez ferfimunka volt altalaban mindenhol!Egyreszt a sulya,meg a veszely miatt is!Majd pont Kriszta cserelte volna ki,aki be se akarta eloszor tenni a labat ilyen lepukant helyre..!
5/10
napraforgó 2021 febr. 09. - 04:05:28 5/10
(607/1285)
Nyilván nem András a hibás, de... megértem Krisztát is. Mert ha András nem megy el, akkor nyilván ő cserél gázpalackot, igy Kriszta nem emeli meg magát, nem csúszik el, nem esik rá a teli palack, az nem üti meg a hasát, és nem megy el a baba.

Persze kicsit túlzó Kriszta vádaskodása, hisz 2 nappal korábban ő maga jelentkezett abortuszra, ez a saját döntése volt. András mentette ki az utolsó pillanatban. Most meg , amikor művi abortusz helyett spontán ment el a baba már cirkuszol, mintha sohasem jutott volna eszébe magától elvetetni a babát.

Beának meg semmi oka igy vádolni Andrást, neki végső soron semmi köze kettejük döntéseihez.
----------------------
Jajj, fésűs Nellynek borzasztó rosszul áll az a 2 hatalmas cici, nagyon túltolta .
1/10
zazee 2021 febr. 08. - 23:12:07 1/10
(606/1285)
Valóban ismeg egy nyomoronc húzás, Kriszta elesett, elment a baba, ezért miért is András a hibás? Orvos, ügyelnie kellett, elhívták beteghez, ez a hivatása. Megint egy értelmetlenül és logikátlanul gyűlölködést keltő műbalhé, mint fordulat. Hiszti, drámázás, mindenki mindenki ellen, amúgy pedig unalmas eseménytelenség és helybenjárás.