vedamayurveda 2021 júl. 20. - 10:49:08
(1025/1285)
Best ayurvedic treatment for weight loss at vedamayurveda is one of the most authentic and the best ayurvedic treatment for fat loss. Visit us to know more.
Check : https://vedamayurveda.co.in/weight-loss-treatment-in-ayurveda/
vedamayurveda 2021 júl. 20. - 10:48:47
(1024/1285)
Dr. Raviraj is the best doctor for psoriatic arthritis treatment in Bangalore vedamayurveda is well know for Psoriasis Treatment Bangalore. To know more about the procedure visit the clinic.
Check : https://vedamayurveda.co.in/arthritis-treatment-in-bangalore/
vedamayurveda 2021 júl. 20. - 10:48:15
(1023/1285)
Dr.Raviraj is one of the best doctor for psoriasis in Bangalore. We have a cure for it and we provide the best psoriasis treatment in Bangalore. Visit our clinic to know more.
Check : https://vedamayurveda.co.in/ayurveda-psoriasis-treatment/
janderka 2021 júl. 20. - 10:06:17 Előzmény guess.who
(1022/1285)
Abból is látszott, hogy ezt a sorit eredetileg nem ide akarták, ahogy Annácska kelt ki magából a múltkor, hogy ő egy individualista nő és nem szülőgép... (vagy valami ilyesmi).
offtopic
guess.who 2021 júl. 20. - 08:01:57 Előzmény napraforgó
(1021/1285)
"nem értem, hát neki semmi pénz nem elég?"
Ez egy betegség, vagy inkább függőség, annak tüneteivel. A beteg/függő belekerül egy spirálba, és ahogy egyre több hatalma és/vagy pénze van, egyre kevésbé elégíti ki az, ami van és mindkettőből még többet akar. Ha az összes megvan, ami elérhető, akkor is. Manapság Magyarországon ez ráadásul jóval markánsabban látszik - ezért is irtó fura, hogy pont a tévékettőn egy ilyen jellegű sorozatot engednek leadni, amiben ráadásul nem is egy megfoghatatlan külföldi "maffiafőnök" vagy valami utálatos, csőkalapos nyugati bankvezér a figura, hanem egy magyar államtitkár, egy kormányzati ember (még ha csak nyugdíjas is)...
Ráadásul most külön pikáns ízt ad az egésznek az, hogy az első évad elején (amikor a pénz vándorolt ki-be a páncélszekrényben) egyértelműen lehallgattatta Zsóka polgármesterasszonyság irodáját. :)
5/10
napraforgó 2021 júl. 20. - 03:33:51 5/10
(1020/1285)
Számomra teljesen érthetetlen, miért is kellett lemondania Zsókának? A vitaestből nyilvánvalóvá vált, hogy az egyetlen értelmes, komoly jelölt ő, Zsóka. Andreának ugyan vannak vannak kvalitásai, főleg az akarnok, erőszakos jelleme, na de valóban képes lenne egy falut elirányitani? Erzsi meg tényleg csak nevetségessé tette magát. Körhinta kell a falunak a boldogsághoz, jujj.
Zsóka gázolása nyilván elévült már, a büntetést megúszta, bár a reputációjának nyilván nem tenne jót, ha kiderülne. Petya szellemi sérülését valószinűleg neki tudnák be.

Amúgy mit akar Elemér, a kivénhedt államtitkár, akiről hirtelen kiderült, hogy aktiv kémfőnök, a falutól? Jó, tudom, benne akar lenni a csodaviz bizniszben, de nem értem, hát neki semmi pénz nem elég? Se kutyája, se macskája, van egy hatalmas villája szépen gondozott kerttel, luxus körülmények közt élhet, hát mi kell még?

És mire is fizetne Elemér Zsókának 50 millió forintot? Arra, hogy lemond. De ha rögvest újraválasztják, hát ott van, ahonnan elindult. Zsókát nyilván nem tudná úgy irányitani, ahogy pl.Erzsit tehetné. És valószinűleg Andit sem, mert az a nő túl önfejű és "mindent jobban tud".
1/10
zazee 2021 júl. 19. - 21:54:10 1/10 Előzmény janderka
(1019/1285)
Valóban, csak foszlányok vannak poénból és izgalomból:) nagyon gyengus, kár! Ráadásul túl sok szálon fut a semmi.
janderka 2021 júl. 19. - 20:28:16
(1018/1285)
Vannak itt poén- és izgalomfoszlányok. Fülöp és Ágika románca engem például szórakoztat. És nem a megírt szövegtől, hanem a bohózati előadás miatt.
1/10
zazee 2021 júl. 17. - 19:23:53 1/10
(1017/1285)
Nagyon ellenszenvessé tették Anna karakterét, aki eddig pozitív szereplő volt. Amúgy kezdetben ő nyomult erősen Andrásra, mikor még gyakorlatilag barátnője volt. Most pedig, hogy végre összejöttek, már Bálintot próbálja megszerezni. Értem én, hogy kellenek a fordulatok, de úgy, hogy egy karaktert jellemében is megváltoztatnak, az azért fura.
6/10
luci87 2021 júl. 17. - 16:06:55 6/10 Előzmény napraforgó
(1016/1285)
Nagyon kacérkodott az ugyvéddel...osszeszoritott szajjal bezsél továbbra is,elég idegesito..Adrienn hiába pedálozik a volt férjénél szerintem..Andrást sajnálom..
5/10
napraforgó 2021 júl. 17. - 03:35:43 5/10
(1015/1285)
Ez az Anna eddiig egy rendes nőnek tűnt, aki ráfaragott az exférjével. De most már inkább egy válogatós ribanc, akinek más pasijára fáj a foga, Andrást meg hidegre teszi.
Igazából már nem is olyan fiatal, hogy sokat válogasson, ha férjet, családot akarna, bele kéne húznia.
Az más dolog, ha egész életében egyedül akar maradni. Ja, mert ő nem akar komoly kapcsolatot....
Miért nem, Elmúlt 30, András meg cirka 40, hát miért nem akar megállapodni?

Ágika, meg a bogarász fiú, hát... inkább olyanok, mint anya és fia, nem mint egy szerelmespár.
Leó meg nagyon hülye. Elvállalta annó Zsóka helyett a gázolást, és helyette ment börtönbe.... Hát, nagyon hülye....
Most nyilván az lesz a nagy történés, az időközi választás a polgármesteri székért. Ahogy igy elnézem, senki sem alkalmas rá. Sem Erzsi, sem Lajosné, sem Lajos. Még talán a panziósné, vagy az új boltosné. jobb jelöltek lennének. Ők hangyányival intelligensebbek, mint az eddigi önjelöltek.

Nem mondom, Elemér is jó jelöltekre tett. Mit akar a faliuból kihúzni???
offtopic
nappalitv 2021 júl. 16. - 13:28:26
(1014/1285)
Tévedsz. A bariköziadásidejére is reklámot fognak nyomni, csak szépen eloszlatva. De lesz majd a szokásos majomkodás is, mint a kornyikálós, éhenhalásos, méregkeveréses, seggrázásos hulladékok.
offtopic
guess.who 2021 júl. 15. - 19:53:27
(1013/1285)
Nem fogom megmosni, mert -őszintén szólva- továbbra sincs kedvem megnézni azt sem, hogy kiről van egyáltalán szó. :D Majd ha véletlenül kidobják belőle ezt az agyatlan agressziót, ami egyelőre a 90%-át adja a "sztorinak", akkor belenézek talán.

Mindenesetre továbbra sem sikerült rájönnöm: mi lehet a mesterterv, aminek mentén a nyári uborkaszezon legközepére dobják be az "új évadot"? Annyi, hogy egyik adón sincs semmi, és így konkurencia híján majd tud "hatalmas" nézettséget produkálni?
Mert szerintem az utolsó 5, de még inkább másfél évben iszonyúan megváltoztak az emberek médiafogyasztási szokásai: a járvány miatt négy fal közé szorultak már nem a tévében várják a kedvenc akármi kezdési időpontját, hanem megnézik ugyanazt (vagy bármi mást) valamilyen streamelt formában, amit addig néznek, ameddig akarnak és akkor állítanak meg, amikor akarnak, no és megspórolják a negyedórás reklámblokkokat is.
Egy bő hónap múlva meg nyilván jön az ertéel is a saját bombájával (jajj, ugye nem a Margithotel lesz az, ugye nem?!), úgyhogy akkor végleg kevés lesz a tévékettőtől egy ilyen, már eleve döcögős, egyszer már a televíziós fajanszon lehúzott műsorszám, hogy felszínen tudjanak maradni.


1/10
zazee 2021 júl. 14. - 13:53:55 1/10 Előzmény toths1957
(1012/1285)
Semmi értelme nem volt valóban, ráadásul egyre több új szálat indítanak, amikor az eredeti történést sem tudják kezelni. A leggagyibb volt eddig Lajos féle "bolond" story. Amúgy egy fos az egész.
toths1957 2021 júl. 14. - 11:39:19
(1011/1285)
Ezt a ripacsos Erikát gyorsan eltüntették, remélem nem is kerül elő többet. Nem is értem mi szükség volt erre a szálra.
offtopic
nappalitv 2021 júl. 14. - 09:15:24
(1010/1285)
Tegnap nonstop szófosás volt szerelem címszóról.
Előtte meg csókdoskodott a cselédlányunk. https://port.hu/cikk/tv/a-baratok-kozt-leszbikus-csokja-teheti-probara-a-pedofiltorvenyt/article-75112
5/10
napraforgó 2021 júl. 14. - 07:10:15 5/10 Előzmény guess.who
(1009/1285)
Gondolod, én nem tudom? persze, csak minek?
offtopic
guess.who 2021 júl. 14. - 06:24:48 Előzmény napraforgó
(1008/1285)
"ha most előkerül egy apa, az csak bonyodalmakat fog okozni. "
Hiszen ÉPPEN EZ a lényeg! :)
offtopic
guess.who 2021 júl. 14. - 06:22:50
(1007/1285)
Amúgy "I'd Like to", mert különben nem jön ki a(z eredeti) rövidítés.
5/10
napraforgó 2021 júl. 13. - 10:21:39 5/10 Előzmény toths1957
(1006/1285)
Na én is pont erre gondoltam, hisz már kb. 4 férfiról derült ki, hogy nem ő az apa. Igazából már csak az öreg Pákai és Elemér jöhet szóba.
Tóth Piroska elég intenziv életet élhetett annó....

Amúgy mi értelme van egy kb. 40 éves pasinál az apát keresgetni? Mit fog ez változtatni András életében? Felnőtt, megvan az élete, ha most előkerül egy apa, az csak bonyodalmakat fog okozni.