offtopic
guess.who 2021 febr. 28. - 08:14:23 Előzmény luci87
(885/1285)
És aztán otthagyta anélkül, hogy bármi történt volna köztük. Szóval én azért ebből nem azt szűrném le, hogy Tinácska bérnőstényként dolgozott a pesti éjszakában, csak azt, hogy a hülyék hülye tanácsára elkezdett kacérkodni Nándival. Az ilyen tanácsadók tanácsai meg mindig kitűnőek és hibátlanok, illetve tökéletes helyzetfelismerést tükröznek, ezt már láthattuk sokszor a Mintaapákban vagy a DÖ-ben is.
offtopic
guess.who 2021 febr. 28. - 08:12:10 Előzmény luci87
(884/1285)
Ha nagyon gonosz lennék, azt mondanám, hogy Tufa Tibi: volt egy közös színházi szerepük a DÖ forgatási szüneteiben, ahol -hogy mondjam finoman- elég közel álltak egymáshoz. :)


offtopic
guess.who 2021 febr. 28. - 08:09:07 Előzmény luci87
(883/1285)
Túl van ez is írva és játszva. Eleinte még egy gyerekeit szerető sztárügyvéd (vö. Lóbelt doktor a Mintaapákból) volt, akiről véletlenül kiderült, hogy megcsalja a feleségét. Most meg már ott tartott, hogy a gyerekei nem is léteztek (csak néma statisztaként néha) és kiderült, hogy tulajdonképpen minden két lábon járó nőneműt megfektetett, aki magyarul beszél valamilyen szinten. Azt ugyan én nem tudom megítélni, hogy mennyire sármos egy szemüveges-borostás krapek, de hogy az ilyen viselkedés mögött valami komoly önértékelési zavar van, abban biztos vagyok. Lóbelt doktorhoz hasonlóan nem ártana neki is eljárni egy agyturkászhoz - és nem azért, hogy az agyturkász feküdjön az ágyon.
offtopic
guess.who 2021 febr. 28. - 08:05:19 Előzmény janderka
(882/1285)
Ez eddig oké is. De ha nem kell neki a nő, akkor nem viszi fel "játszani" Pestre. Ha meg mégis akar tőle valamit, akkor nem az egyik exnőjéhez viszi, és pláne nem kezd el hetyegni az exnőjével. Érted? Egész más lett volna, ha külön-külön utaznak Pestre és ott véletlenül(!) találkoznak, és akkor hagyja ott az asztalnál, hiszen akkor nem kötelezte magát semmire Nándika. Így viszont, hogy ő azért tevőlegesen részt vett abban, hogy Tina Pestre került, irtó nagy suttyóság, hogy odavitte a nőjéhez és otthagyta egyedül az asztalnál, míg hettyintett egy kicsit.
Még szerencse, hogy ilyen emberek a valóságban nincsenek - vagy ha voltak, már rég agyonütötte őket valaki. :)
6/10
luci87 2021 febr. 28. - 07:02:05 6/10 Előzmény janderka
(881/1285)
Az igaz..szinte kikövetelte!Na meg átlibegett hozzá pendelyben,közben bandzsán pislogott rá..!Az is mire volt jo..?!
6/10
offtopic
luci87 2021 febr. 28. - 07:00:44 6/10 Előzmény guess.who
(880/1285)
Stefánrol pont most raktak fel egy képetegy faces csoportban! Babát vár!Arrol nem irtak ki a boldog apuka!
6/10
luci87 2021 febr. 28. - 06:58:42 6/10 Előzmény guess.who
(879/1285)
Nándi nálam alapbol bunko,hiába ugyvéd!Aki lefekszik a barátja nőjével...!Mikor minden ujjára akad egy nő!Én azt nem értem,minek az ilyen tipusu férfinak feleseg,gyerekek!Mikor ugyse tud huseges lenni hozzájuk!
janderka 2021 febr. 27. - 21:16:11 Előzmény guess.who
(878/1285)
Annyira nem. Magától esze ágában se volt felvinni a csajt Pestre. Az akaszkodott rá.
offtopic
guess.who 2021 febr. 27. - 20:57:44 Előzmény napraforgó
(877/1285)
Hát ez most sem lett értelmesebb. :) Eredetileg arról volt szó, hogy Tina azért törleszkedik csak Nándihoz, hogy segítsen neki a perben, hogy ne fizessen Leó helyett... Ezért bement a panzióban a szobájába és elkezdte húzni, minta... - ezt láttam, de ebből HOGYAN lett már az, hogy le is akar feküdni vele, meg együtt mennek városnézni?

Nándi meg... a "dörzsölt ügyvéd" annyira tufa, hogy az egyik kalandjának éttermébe viszi a másik kalandját megetetni, aztán még otthagyja az asztalnál az egyiket, hogy a másikkal hetyegjen?! Elhiszem, hogy Nándit most nagy csajozógépnek akarják beállítani, de tegnap a viselkedése alapján inkább volt egy bunkó senki, semmint egy öltönyös, disztingvált ügyvéd. És teljesen mindegy, hogy Tina kivel mit csinált vagy mit akart csinálni, és hogy ingyen vagy pénzért, Nándi akkor is bunkó volt.
5/10
napraforgó 2021 febr. 27. - 19:04:07 5/10 Előzmény guess.who
(876/1285)
Nem volt különösebb oka, hogy miért mentek Pestre és pláne miért együtt. Tina állitólag városnézni akart menni, valójában meg akart egy pár görbe napot Nándival. A faluban nyilván nem kezdhetett ki Nándival, nem akart Leó szeme előtt mással lefeküdni. Bár az anyja nyilván nem bánta volna, ha egy lúzer vállalkozó helyett egy jólmenő ügyvéd a szeretője.
Ezért játszotta el, hogy nem ismeri a várost (az elején), aztán elszólta magát, mikor mutogatta a szórakozóhelyeket, ahová járt korábban..
Aztán nyilván megsértődött, hogy Nándi nem vele foglalkozott, hanem a pincérnővel flörtölt, ezért lelépett a régi ismerősével.
1/10
zazee 2021 febr. 27. - 18:47:18 1/10
(875/1285)
Miután a pénteki adásból csak részleteket láttam, visszanéztem a TV2 oldalán is ezt az utolsó epizódot, látszik, hogy szorgalmasan vágogatták, mert az eredeti adásban, amikor Tina hisztizik a telefonban Bálintnak, mint egy tízéves gyerek, hogy nem tudja, hogy hol van, akkor Bálint ingerülten rászól, hogy nézze meg az utcatáblát! Nos ez az utcatáblás mondat pl. már nincs benne a visszanézhető változatban. Erre az utóbbi epizódokban többször volt példa, hogy bizonyos jelenetek nem fedték az eredetiben leadott epizódok jeleneteit, vagy én néztem hézagosan.
Végül is, most már mindegy, hogy ennyire vacakul tákolgatták össze az utóbbi időben az epizódokat!
janderka 2021 febr. 27. - 18:26:34
(874/1285)
A nyilvánvaló feleslegességen túl nekem az volt furcsa, hogy míg az út elején Tina még azt mondta Bálintnak, hogy nem ismeri a fővárost, és úgy is rikoltozott az ablakból, mint egy "falusi kislány Pesten", a végére megiscsak kisült, hogy itt bulizta szét magát annakidején... Persze lehet hogy ezt pont direkt csinálta - ribiskedni akart volna az ügyvéddel egyet, mint rég.
offtopic
guess.who 2021 febr. 27. - 18:03:42 Előzmény janderka
(873/1285)
Éppen ezért érthetetlen, mert egy lakótelepi környezetben BÁRHOVÁ indul el, pár perc után biztosan talál tömegközlekedést (a taxikról nem is szólva). És azért még nem volt hajnali két óra... De hát nyilván a nézők már tövig rágták mind a negyven körmüket, hogy ezt a szegény álnaiv álkislányt mikor menti meg végre a snájdig, erős és okos "Nándi". :)
offtopic
guess.who 2021 febr. 27. - 18:01:06 Előzmény janderka
(872/1285)
Ez a DÖ-ben is előfordult párszor, pl. amikor "hóvihar" volt a faluban, az erdőben meg sütött a nap...
offtopic
janderka 2021 febr. 27. - 17:50:04 Előzmény guess.who
(871/1285)
Tina IRL a MOM Park mögötti Beck Ö Fülöp utcánál tévelygett. Egy sarokra az Alkotás utcai villamosoktól. :))))
janderka 2021 febr. 27. - 17:47:54
(870/1285)
Egyetlen szerencséjük, hogy a sztori végig nyáron játszódott, így az ide-oda vágások külsőségben nem okoztak bakit (azt most nem számítom ide, hogy néhol bár mindenki rövidujjúban nyomta, látszott a leheletük, vagy hogy máskor hirtelen esni kezdett, miközben az előtte-utána snitteknél még/már jóidő volt).
offtopic
guess.who 2021 febr. 27. - 17:43:41 Előzmény napraforgó
(869/1285)
Lehet, hogy én nem figyeltem az áttekerés közben, de azt hittem, egyetemre járt Pesten.
Mindenesetre az, ahogy előadta, hogy minden útszéli csehót ismer mindenfelé, eléggé azt mutatta, hogy évekig ott volt - ehhez képest hülyén nézett ki, ahogy álldogált Budán elveszve egy lakótelepi parkolóban.

Egyébként a műkörmös tanfolyamok pár naposak(!), szóval kétlem, hogy annyi idő alatt sikerült neki megismernie azt a sok pasihorgászhelyet. De feltételezem: Kapitányék nem túl sokszor szereztek körmös diplomát, így biztos azt hiszik, hogy legalább két féléves felsőfokú képzésről van szó. :)

Arra volt egyébként magyarázat, hogy tulajdonképpen MIÉRT ment Tina "Nándival" Budapestre? És főleg: MIÉRT öltözött fel ilyen macásan?
offtopic
guess.who 2021 febr. 27. - 17:37:58 Előzmény zazee
(868/1285)
Ebből (mármint a Jandi által is említett lufiból) is az látszik, hogy közel sem volt ez a rész az évadzáróhoz: ez egy szimpla évadközi időhúzós baromság volt. Mint amikor a DÖ-ben Stefán és Dius felmentek "kuponozni" Pestre vagy éppen Sándorék vaddisznót játszottak TufaTibiéknek a kalandparkban. Csak hát ez a rész esett péntekre, úgyhogy ezzel zárták le.
janderka 2021 febr. 27. - 17:33:18 Előzmény zazee
(867/1285)
Erre írtam, hogy az uccsó rész háromnegyede lufi volt. Ennek részeként Nándi és Tina pesti utazása is tök értelmetlenség volt.
5/10
napraforgó 2021 febr. 27. - 16:39:31 5/10 Előzmény luci87
(866/1285)
Vajon mikor tanulta azt a körmözést és mennyi ideig, mert nagyon otthon volt az éjszakai életben.

Tina vagy 15 éve ki van kiáltva a falu jónőjének, de attól még csinálhatna valamit a szempillarebegtetésen kivül.