10/10
DITTI82 2022 jún. 22. - 13:19:52 10/10 Előzmény napraforgó
(1225/1285)
Engem Zsóka is idegesít néha. Ha nem szerelmes Károlyba, márpedig látjuk, hogy nem az, akkor álljon elé és mondja meg neki. Sokkal tisztességesebb lenne, mint flörtölgetni hol Gusztival, hol Kornéllal, hol a szomszéd asztalnál ülő zeneszerzővel.
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 13:16:52 5/10
(1224/1285)
Döbbenet, hogy a rendőrök egy autóból kiszálló embert csak úgy a földre tepernek és letartóztatnak. Mióta tilos egy pályaudvar környékén kiszállni egy autóból és sétálni pár lépést?
Normális filmben megvárják, amig a gyanúsitott odamegy a csomagmegőrzőhöz és kinyitja a WC-kulccsal a rekeszt, kiveszi belőle a csomagot. Na akkor szoktak ráugrani a rendőrök. Ez igy, ahogy csinálták sehogyes jó.
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 06:55:52 5/10 Előzmény luci87
(1223/1285)
Azért Károly kiélhette volna az apai érzelmeit Andráson.. És úgy rémlik, hogy András anyjával, Piroskával annak haláláig együtt maradt, noha sűrűn megcsalta, ahogy az elhangzott az elején. Tulajdonképp ez a Piroska nem sokkal a sztori kezdete előtt halt meg rákban.
Én úgy gondolom, hogy ha Károly annyira akart volna saját gyereket, akkor Piroska neki is szülhetett volna, akár többet is.
Nevetséges, hogy pont most tört rá a vágy. Bálint feleségével is épp csak összejött, amikor ott is elkezdte, hogy szüljön neki gyereket, pedig ott a két kicsi mellett elfért volna a harmadik.
6/10
luci87 2022 jún. 22. - 04:40:54 6/10 Előzmény luci87
(1222/1285)
nyugodni = nyűgözni
6/10
luci87 2022 jún. 22. - 04:39:30 6/10 Előzmény napraforgó
(1221/1285)
"Ez azért fura, mert általában a pasik azok, akik inkább csak tespedni akarnak"
Igen, de új kapcsolatban még aktivak:) és le akarják nyugodni az új menyecske. Aki itt legalább 20 évvel fiatalabb. Én vhol szánom is.. igyekszik, de Zsokanak semmi se jó. Na meg azért is, mert saját gyereke nincs, Andrást hiába ő nevelte, biológiailag nem ő az apja..
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 02:26:43 5/10 Előzmény DITTI82
(1220/1285)
Igen, én is erre gondoltam, amikor Andrást kérdezgette, mit érzett, amikor Kriszta közölte vele az örömhirt.

Tetszik, hogy a 3 potencionális apa összefog, hogy megakadályozzák András újabb missziós útját.
Mondjuk bennem felmerült, hogy korábban miért nem érdekelte őket, amikor évekig járkált ki Ukasztárba. Jó, mondjuk Pákai egyáltalán nem tudta, hogy az ő fia, de Laci bácsi sejtette Piroska leveleiből.

Fura, hogy itt pont Cili nénit betegitették meg, holott épp Bodrogi egészségével van gond....

Leó esküvő szervezése megint egy nagy baromság, két nap alatt akar thai jellegű esküvőt szervezni Tinának, aki nem is sejt semmit. Itt megint elfelejtik, hogy a tényleges esküvő előtt 30 nappal be kell jelentkezni az anyakönyvvezetőnél, ráadásul úgy tudom, hogy mindkét félnek ott kell lenni, tehát nem lehet elintézni a másik fél háta mögött. Az anyakönyvvezetővel időpontot kell egyeztetni, hiszen neki sokszor a szabadidejét kell feláldoznia (péntek délután, szombat egész nap), ha az ifjú pár épp hétvégén és nem munkaidőben akar házasodni, pláne, ha nem a hivatalban, hanem külső helyszinen.

Károlyon csak röhögök, a túlbuzgalmán, hogy Zsóka minden percét be akarja osztani, ő aktiv pihenésben gondolkozik, miközben Zsóka csak heverni akar a tóparton, meg néha lubickolni a Balatonban. Ez azért fura, mert általában a pasik azok, akik inkább csak tespedni akarnak és nem ugranak a nők kulturális programjaira.
10/10
DITTI82 2022 jún. 21. - 23:28:37 10/10 Előzmény napraforgó
(1219/1285)
Aki viszont tuti terhes, az Anna.
5/10
napraforgó 2022 jún. 21. - 09:17:42 5/10 Előzmény Samu-Nagy Emese
(1218/1285)
Most megtudtuk, hogy Zsóka és Leó annak idején szeretett volna gyereket, és a nőnek volt is 3 sikertelen terhessége. Aztán a harmadik vetélése után letett a gyerekről és más célokat tűzött ki maga elé.
Dr. Balaton 40 éves volt a sorozat kezdetekor és Zsóka, a másodunokatestvére pár évvel idősebb volt nála. (egy régi fényképen láttuk őket gyerekként). Igaz, hogy 40 -en túl is vállalnak nők gyereket, ha nagyon akarnak, de szerintem nem Zsóka az a nő. Nem beszélve arról, hogy szerintem ő nem szerelmes Károlyba (mint ahogy Kornélba sem), elég jól megvan magában. Sőt, még az a szállodai ismeretség, a Zsolt is inkább bejön neki (legalábbis egy nyaralás erejéig).
Vicces, de még bálint fiatal felesége sem akart Károlynak gyereket szülni, pedig ő még inkább abban a korban volt.
5/10
offtopic
napraforgó 2022 jún. 21. - 09:08:53 5/10 Előzmény luci87
(1217/1285)
Fésüs Nellynek nagyon jó az alakja, igaz, hogy egy kis mellimplantátum is besegit a csinos cicibe. De azért az arcán bizony látni a kort, nagyon sokszor látom, hogy milyen ráncos a homloka.
Pálfi Katának azért simább az arca.
5/10
napraforgó 2022 jún. 21. - 09:06:09 5/10
(1216/1285)
Leo megint elvetette a sulykot, pálmafákat vizionál a Tinával kötendő esküvőjére, meg faragott elefántokat meg a csuda tudja még miket. Még jó, hogy fehér ruhás szüzeket nem akar köritésül....
Károly meg Zsóka minden percét be akarja osztani a nyaraláson, kirándulás, biciklitúra, múzeum, holott a nő csak kötetlenül pihenni akar.
András keresi Lilit, de nem találja, ami érdekes, mert Ágika gond nélkül a nyomára jut. Meg is egyeznek, hogy a lány segit a gyógyszert megszerezni Ciki néninek, de András nem tudhat róla.

Apropó Ágika, én úgy látom, hogy Nyirő Bea sokat fogyott a sorozat kezdete óta... Kezdetben kissé molett volt, de mostanra a korához képest egész csinos lett.
5/10
napraforgó 2022 jún. 19. - 19:04:01 5/10 Előzmény janderka
(1215/1285)
Lehet, de az első évadban szó volt róla, hogy Károly már nyugdijas. Ezért gondoltam idősebbnek.

Amúgy a fiatal Hirtling nekem is nagy kedvencem volt, magas, vékony, snájdig, sötét hajú, igazi nők bálványa.
6/10
luci87 2022 jún. 18. - 20:29:39 6/10 Előzmény napraforgó
(1214/1285)
Azzal egyetértek,hogy vékony...
De mindegy is,ízlések és pofonok...nekem alakra és arcra Fésűs Nelly csinosabb,meg a fiatal Ica,és Tina is..Utóbbi halistennek már hosszunadragban is feltűnik,nemcsak falatnyi sortban..:)

Károly sármos férfi még most is,jól tartja magát,de a gyerek utáni vágya már szerintem nem fog összejönni.Fura,hogy Bálint felesege is jóval fiatalabb volt tőle...
Kíváncsi leszek a végén hogy alakulnak ki a párok( ha kialakulnak)
janderka 2022 jún. 18. - 18:25:19 Előzmény napraforgó
(1213/1285)
Hirtling nincs még annyi. "Csak" 64 múlt. Ha színezné a haját, még fiatalosabb is lehetne.
5/10
Samu-Nagy Emese 2022 jún. 18. - 18:19:23 5/10 Előzmény napraforgó
(1212/1285)
Nem nagyon követtem a sorozatot, csak az elmúlt hetekben akadtam bele néha, de épp írni akartam, hogy milyen jó, hogy nem egy sztereotíp, kerekarcú, kis orrú, nagymellű, hosszú hajú huszonéves cicababáért vannak oda a férfiak. :))))
A nem sztereotip és nem huszonéves nők nevében is üdvözlöm ezt a szálat. A Zsókát játszó színésznőnek izgalmas arca van. A szeme pedig nagyon kifejező. Tele van érzelemmel és értelemmel.
A gyerek kérdés biztos nem fog összejönni. Nem is feltétlenük az életkor miatt. Ma már lombikkal egy negyvenes nő simán terhes lehet. Károly meg orvos, ha jól vettem ki a sztoriból. Inkább azért, mert nincs ott szerelem.
5/10
napraforgó 2022 jún. 18. - 15:17:17 5/10 Előzmény luci87
(1211/1285)
Pálfi Kata a maga nemében csinos nő, vékony, jó alakú, szép arcú, persze nem az a babaarcú huszonéves csitri, de azért meglehetősen csinos. (és itt nem is az a hervadó szépség, mint a DÖ személyzeti igazgatónője). De azért valljuk be, hogy már igencsak kifelé megy abból a korból, amikor gyereket szoktak vállalni. Károly meg a maga 70 évével már nagypapának sem túl fiatal, nemhogy kispapának.
janderka 2022 jún. 18. - 13:16:18
(1210/1285)
Köszi. Akkor ezek szerint ment tovább a könnyed kis tölteleksemmi sztori. Részemről simán jöhet az évadszünet. Kitöltésnek elment.
5/10
napraforgó 2022 jún. 18. - 11:33:04 5/10 Előzmény luci87
(1209/1285)
Én még olyan kulcsot nem láttam csomagmegőrzőhöz, mint az. Inkább egy spájzajtó kulcsa az, nem egy csomagmegőrzőé.

Azon meg egyenesen megdöbbentem, hogy Leónak van bőr a pofáján 20 ezer forintokat elkérni a rozzant camping ágyakért, ami ráadásul még össze is rogyott a molett hölgy alatt. 14 ezret meg a büdös, lejárt szavatosságú naptejért.

Én már halálra röhögtem volna magam a strandján, itt meg döbbenetes, mert még jönnek is érdeklődők.

A medencében csak hideg viz van, ami ráadásul könnyen össze is piszkolódik, ha sokan megmártóznak benne, és nem tudom, hogy Leó mikor cserélné le a vizét.

Ja, és az is vicces, hogy legtöbben kapucnis melegitő felsőben, meg hasonló meleg cuccokban vannak, egyszóval látszik, hogy abszolút nincs nyári strandidő.

És azon is elgondolkodtam, hogy honnan van áram, mert a sok éjjeli lámpa árammal működik, ahogy a is, amit Pityu javitgatott.

Ráadásul nem láttam egyetlen egészségügyi higiéniai épületet sem (WC, mosdók, zuhanyozók, öltözők).
6/10
luci87 2022 jún. 18. - 10:09:03 6/10 Előzmény napraforgó
(1208/1285)
Vicces, hogy Zsóka milyen kapós a ffiak körében. Ugye volt Leó, akit Guszti al csalt, volt a fiatal Kornél, és most az oregecske Karoly.. na meg a fiú az étteremből, a szállodasok mind epekednek érte.
A nagyapakoru férfi, dr Balcsi neveloapja már inkább az unokái nevelgethetne.. ( ha volnának) nem csecsemőt.. nevetséges.

Ugyanúgy Pityu csuklas a, ha meglatja Szilvit..
Arra viszont kiv. leszek, mi lesz a csomagmegorzoben, és hogy a doki kibekul e Lilivel
5/10
napraforgó 2022 jún. 18. - 09:49:01 5/10
(1207/1285)
A kb. 70 éves Károly piknikezni vitte a kb. 45 éves Zsókát és megpróbálta rábeszélni, hogy szüljön neki gyerekeket, előbb egy fiút, aztán egy lányt. Mindeközben Zsókát nagyon idegesitik a szállodában szaladgáló és hangoskodó gyerekek

Leó tovább idétlenkedik a strandján, Pityu meg majdnem olyan hülye, mint Petya. Ő is belepistult Szilvikébe, aki őiránta sem mutat semmi szenvedélyt.
janderka 2022 jún. 18. - 08:07:04
(1206/1285)
A legutóbbi 3 részt csak fél szemmel nézegettem. Kicsit belassulttá vált nekem. Történt valami lényeges a doki meg az asszisztens csaj unalomba fulladó évődésén kívül?