janderka 2022 jún. 29. - 08:13:50 Előzmény napraforgó
(1245/1285)
A neve a legkisebb gond. Kérdés inkább az, hogy hogy lett a lúzer csaposból egyetlen telefonhívásra évtizedekre visszamenőleges szuperhős, a felvilágosult Zsókából meg egy tehénólból ki nem látó falusi vénlány...
5/10
napraforgó 2022 jún. 29. - 03:39:48 5/10
(1244/1285)
Nekem nem annyira tetszik, hogy egyes szereplőknek nem annyira magyar neve van. Pl. Kornél valami Vertz Kornél, vagy valami. Miért nem lehet magyar neveket használni???
Jó. én tudom, hogy keveredtünk svábokkal, tótokkal, szászokkal, meg a csuda tudja, milyen népekkel, de azért mi mégis egy egységes magyar nép vagyunk.
Az alkotóknak nem kéne kitatálni ezer idegen nevet.
10/10
DITTI82 2022 jún. 28. - 23:10:01 10/10
(1243/1285)
Tinácska... Leó helyében én hagynám, menjen amerre akar, még egy ilyen idiótát úgysem talál sehol, aki hosszú távon elviselné. Azt csodálom, hogy Leó még mindig teper utána.
janderka 2022 jún. 28. - 10:10:56 Előzmény napraforgó
(1242/1285)
A retekklubos agybajoknák tényleg jobb. De csak azoknál.... Önmagában viszont ez is csak egy hülyékkel teletömött sefüle sefarka baromság.
5/10
napraforgó 2022 jún. 28. - 08:13:46 5/10 Előzmény ummogo
(1241/1285)
Akárhogy is, nekem z a sorozat sokkal jobban tetszik, mint a Körösztanyu. Na AZ tényleg SZ@R.
Ebben én még látok fantáziát.
Pláne most, hogy jött egy fiatal doktornő a faluba. Gondolom, hogy most sok férfi fel fogja keresni, hogy megvizsgáltassa magát....
És András is ki lesz téve a csábitásnak, ha Lili nem jön vissza, a dokinéni majd megvigasztalja a dokit...

Kérdés, hogy Elemér meg tudja-e akadályozni, hogy András elmenjen Ukasztárba. Na és hagyja-e, hogy az unokája összejöjjön Andrással?

Tetszett, hogy a Kispákai el akart menni a bátyjával, úgymond megvédeni őt, de az már szamárság volt, hogy Ritát is vitte volna magával. Inkább Libát, meg a Tollát, őket vigye.
ummogo 2022 jún. 27. - 21:54:29 Előzmény zazee
(1240/1285)
Teljesen igazad van, elrontották az egészet. Azt érték el, hogy alig várjuk,hogy vége legyen!!!! Szegénységi bizonyítvány az alkotók részéről.
1/10
zazee 2022 jún. 27. - 21:39:44 1/10
(1239/1285)
Belenéztem, ez valami katasztrófa és ezért még pénzt is kaptak a készítők, ez a nézők teljes semmibevétele! Mi lett abból a jó kis alapötletből, amivel kezdték?! Fantáziátlan, humortalan kínlódás az egész. Szégyen, hogy ilyen gagyit műsorra tűzhetnek következmények nélkül!
5/10
napraforgó 2022 jún. 25. - 04:14:08 5/10
(1238/1285)
Én most már csak röhögni tudok az egészen. Paródiának kell felfogni az egészet. Ebben a sorozatban már senki sem normális. Pl. Leó ezzel az esküvővel. Joli az ezotérikus baromságaival. Uramisten, fakanállal kongatni egy bográcsot rontáslevétel céljából... Mi ez, ha nem vicc?
De Dávid hülye ötlete is, hogy ő zenész, amikor egy bagzó macska szebben énekel, mint ő?

De a három "apa" műsora sem semmi, először Elemérnél, aztán Dr. Balatonnál.
Ágika ha lehet, ne fogyjon már tovább, beesett lett az arca, pedig kezdetben izgalmasan gömbölyű volt.
Dávidon is látszik, van, aki a gömbölyded nőket kedveli. Ki ez a Mariann, még sohasem láttam az alakitóját.

Egész Balatonmeggyes kezd egy vicckavalkád lenni.
Sajnálom, hogy a jövő héten dupla epizóddal adják. Miért kell ennyire sietni? Mi lenne, ha egy héttel tovább tartana?
Már eddig is belealudtam az utolsó reklámblokkba, a második epizódot tuti nem fogom tudni ébren kivárni. (egyszerűen nem értem, miért nem gondolnak a koránkelőkre is?)
ummogo 2022 jún. 24. - 21:36:10
(1237/1285)
Egy ideje már minden rész után úgy érzem hogy de jó hogy vége lesz a jövő héten. A mai rész csak ezt a vágyamat. Borzalmas volt, kár volt így elrontani a végére.
5/10
napraforgó 2022 jún. 24. - 04:41:11 5/10
(1236/1285)
Zsókától több intelligenciát tételeztem fel. Mert ha a suttyó exférje nem is gondolt arra, hogy Tinának nem fog tetszeni, ha az exfeleség adja össze őket, azért Zsókának ez eszébe juthatott volna. Gondolom hasonló esetben neki sem tetszett volna. Ráadásul ez az ostoba ötlet késztette arra, hogy hanyatt-homlok visszamenjen Meggyesre.

Amúgy is, csak egy barom férfinak juthat eszébe az, hogy meglepetés-esküvőt szervez a menyasszonyának, kivéve ezzel az ara és az örömanya kezéből a szervezéssel járó gondokat és örömöket. Hisz a legtöbb lány már kicsi kora óta álmodozik az esküvőjéről, arról, hogy mit szeretne, hogy szeretné.
Ha egy férfi megfosztja őt ezektől az álmoktól, azt nem bocsátja meg.

Szerencsére a valóságban lehetetlen ennyire titokban esküvőt szervezni a kötelező 30 napos várakozási idő miatt. Csak a filmekben ragaszkodnak ezekhez a hülyeségekhez.
5/10
napraforgó 2022 jún. 23. - 12:22:25 5/10 Előzmény toths1957
(1235/1285)
A viznek, meg a földnek a sorsa elég zavaros. Kezdetben Duska bácsié volt, aki szóban odaadta az unokájának, Leónak. Aztán a viz abbahagyta a csordogálását és valahol máshol tört fel. Na ez volt a Juharos, ami kezdetben Laci bácsié volt, aki eladta 150 millióért (!!!) Elemérnek és a pénzből kisegitette a Leó miatt sikkasztó Zsókát. Aztán váratlanul kiderült, hogy a terület mégsem Laci bácsié volt, hanem Tóth Piroskáé, András anyjáé, és a halála után a fia megörökölte. (hogy jött a képbe Laci, az számomra rejtély)
De esküszöm, hogy én egy szót nem hallottam arról, hogy Elemér visszakövetelte volna a pénzét, amit Laci bácsinak adott. Mert ha az eredeti állapotot vissza kell állitani, akkor a pénz visszajár.

Ha most Andrási a föld, meg a csodaviz - öröklés cimén - akkor ő dönti el, mit csinál vele. András azt mondta, hogy mindenki ingyen használhatja a vizet, ennek ellenére Leó pénzért árulja a strandján, mint ahogy a strandját is - az eredeti megállapodás ellenére - sem ingyen működteti. Nekem mindegy, hogy milyen cimen húzza le a használókat, tény, hogy baromi drága a standnak nevezett pocsolyája, meg a csodaviz műanyag flakonja is.

Andrást meg nem érdekli, tojik az egészre, csak Elemér szerint ér a dolog milliárdokat.

Ha valaki ennél többet tud, irja meg.
toths1957 2022 jún. 23. - 09:52:22 Előzmény napraforgó
(1234/1285)
Én csak azt nem értem, hogy ajánlhatta fel Laci bácsi Juharost Elemérnek, amikor az elvileg András tulajdona.
5/10
napraforgó 2022 jún. 23. - 06:50:50 5/10
(1233/1285)
A 3 apa, Károly, Laci bá' és Pákai viszont nekiesett a félrésszeg Elemérnek és követelték, hogy hagyja békén Andrást és Meggyest is, akkor megkaphatja a Juharost.
Amit hiányoltam az, hogy nem tudtuk meg, mi a fene van a csomagmegőrző rekeszében.
5/10
napraforgó 2022 jún. 23. - 06:47:43 5/10
(1232/1285)
Röhögtem Leó házassági próbálkozásán. A pálmafák megjöttek, dézsában, oké, de sehol egy faragott elefánt, csak néhány elefántos papircetli, ülő, meg fekvő Buddha sehol és igazából csak néhány érdeklődő, nemhogy a fél falu.
És mindennek betetőzéseként anyakönyvvezetőként Zsóka, a polgármester, egyben Leó volt felesége. Na, ettől Tina kiakadt és a virággal megverve Leót, elrohant az esküvőről.

Nem tudom, ki hivta fel Zsókát, hogy esketnie kell, de elég szerencsétlen ötlet volt.
Arról már nem is beszélek, hogy Magyarországon a polgármesterek alapból NEM eskethetnek, csak, ha letették az anyakönyvvezetőknek kötelező vizsgát.

Szóval ez megint olyan francia filmbe illő jelenet, ahol a polgármesterek is eskethetnek (? már ha, igazából ezt nem tudom, lehet, hogy ott is csak a filmekben!!), na szóval nálunk biztos NEM!!!!
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 20:21:54 5/10
(1231/1285)
Nem értem, hogy Duska bácsi miért nem vitt néhány flakon csodavizet Cili néninek, miért kellett az angol gyógyszer?
Hisz Laci bácsi szivinfarktusa is egyből elmúlt egy flakon csodaviztől... És azóta is milyen jól van, holott már temették a pletykás asszonyok.
5/10
offtopic
napraforgó 2022 jún. 22. - 19:04:29 5/10
(1230/1285)
Nem vagyok hive a partnerváltogatásnak, de azt sem várom el senkitől, hogy leragadjon egy kevéssé sikeres kapcsolatban. Akkor inkább tovább kell lépni és tovább keresgélni, próbálkozni.
Ez a Zsóka nem fogadott cölibátust, és ha igénye van egy partnerre (és itt nem csak szexpartnert értek), akkor nem itélem el, ha több partnerrel is próbálkozik.
Ahogy itt láttam, azért nem szimultán tette, mert azt nem szivelem.

De Kriszta ugye megcsalta Andrást Bálinttal, mint ahogy Anna is. Na az csúnyább volt, mint Kornél után Károly, egy kis flört Gusztival meg nem számit, az teljesen komolytalan volt.
6/10
offtopic
luci87 2022 jún. 22. - 17:01:50 6/10 Előzmény napraforgó
(1229/1285)
Hát igen, ez is igaz... :/
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 16:08:47 5/10 Előzmény luci87
(1228/1285)
Ezt bármelyik csajra ráfoghatod. Anna is váltogatta a pasijait, Kriszta is megcsalta Bálintot, de az azóta eltűnt Erika is. Pali húga, a Joli is igyekezett rámászni a Hajósra, na szóval senki nem a fene nagy hűségéről ismert. Zsóka is csak keresgél, nem igért örök hűséget Károlynak.
6/10
offtopic
luci87 2022 jún. 22. - 15:44:30 6/10 Előzmény DITTI82
(1227/1285)
Egyetértek, elég cselcsap nőszemély.. második kamaszkorat éli?! :/
5/10
napraforgó 2022 jún. 22. - 15:03:02 5/10 Előzmény DITTI82
(1226/1285)
Szerintem nagyon érik ez a szakitás, eddig is csak azért kimélte meg Károlyt, mert nem akarta a nyaralást tönkretenni. De ha Károly még egyszer előhozza a biciklitúrát, vagy a múzeumokat, meg a gyerekeket, akiket neki kéne szüljön, akkor vége lesz a viszonyuknak.

Zsóka egy érett nő, aki már nem tervezi újrakezdeni az életét egy pasival, pláne nem családot pelenkás gyerekekkel, csak egy kellemes viszonyt akar. Erre Károly nagyon alkalmas volt, egyedülálló, független férfi, aki okos, intelligens és ráadásul jómódú is. Pont jó lett volna arra, hogy utazgasson, szinházba, társaságba járjon vele. Azért egy Kornél, vagy egy Guszti messze nincs azon a szinten, hogy nagyon "mutogatni" lehetne. Egy orvosprofesszor azért mégis más, mint egy falusi kocsmáros.