Téma: Doktorok

manatea 2010 okt. 10. - 10:05:23 Előzmény csancsy
(8/8)
b*sszus, én azt hittem hogy ez csak egy évadnak a vége,mert hát ez egyértelmu folytatást kivánna még, nem lehet ilyen vége egy filmnek. de most nézem és csak 1 évados sorozat :(
Anonymm 2009 dec. 23. - 11:11:00
(7/8)
Ez a mûsor egy szar!!
..és még szépen fogalmaztam..
Vegyék már le a mûsorról!!
Még Gyõzike is jobb volt ehelyett.
Kit érdekel, hogy ki szerelmes kibe. Ez a 213412353264. ilyen sorozat. Koppintás az egész amúgy is.
VEGYÉK LE A MÛSORRÓL!!
csancsy 2009 febr. 19. - 18:35:08
(6/8)
Még megy? Nem láttam, mikor megy axn-en?
Ja, én is reménykedtem, a happy end-ben én is jobban szeretem.:) Sajnálom, ami vele történt!!!
8/10
astoril 2009 febr. 19. - 17:01:39 8/10 Előzmény csancsy
(5/8)
Reménykedtem hogy nem hal meg senki a doktorok közül,bár tudom ez nem szép dolog,hogy más haljon meg.De úgy örültem amikor össze jöttek. =) A happy end-et jobban szeretem.Ezen viszont sírtam.Jó hogy elkezdtem nézni,csak sajnálom hogy ez lett a vége.De még most megy az axn-en,megint megnézem.=)Köszi hogy írtál.
csancsy 2009 febr. 08. - 00:27:35 Előzmény astoril
(4/8)
Igen, a szomorú vég alatt Sara halálára gondoltam. Elõször, én is mérges voltam, de legalább annak örültem, hogy elõtte legalább egymásra találtak. Hidd el, nagyon régen láttam nagyon, még rtl klubon, de erre emlékeztem, és most újra megnézve, megint elszomorodtam, pedig reménykedtem, hogy rosszul emlékszem:(
Én leginkább Evan-t sajnáltam a legjobban, ahogy kétségbeesetten próbált tenni vallamit Sara halála ellen, és a legvégén belenyugodott, és rájött, legjobb, ha csak mellette van, és úgy halt meg. Hát, szívem szakadt meg érte mégegyszer.
Nem értem, én sem amúgy, hogy miért így kellett végzõdnie.
Amúgy te mire tippeltél, mikor írtam, hogy tragikus vége lesz?
Jobb lett volna, ha elárulom, Talán fel tudtál volna készülni rá:) Elõs megnézésre én is meglepõdtem a végén:(
8/10
astoril 2009 febr. 07. - 17:11:46 8/10 Előzmény astoril
(3/8)
Ez hihetetlen.Egész végig izgultam,hogy sarah és ewan össze jöjjenek,és a vége felé végre egymásra találnak.Olyan boldog voltam.Erre az utolsó részben meghal.Miért kellett ilyen véget csinálni??? =(
8/10
astoril 2009 jan. 19. - 14:32:47 8/10
(2/8)
Most nézem elöször ezt a sorozatot és bevallom nagyon tetszik.Már a 13.-ik részt nézem.Csanita azt irtad szomorú vége lesz,teljesen elkeseredtem.
csancsy 2009 jan. 12. - 11:55:46
(1/8)
Hú, nagyon régen láttam, és nagyon tetszett!!!

SPOILER!!!
Viszont nagyon szomorú vége lett! Álmomban nem gondoltam volna.