Téma: Doors

jimpeter 2007 febr. 11. - 22:12:28
(5/45)
Szerintem azt kell látni h JDM nem egy heroinista iszákos zenész volt mint a többi, hanem egy intelligens a társadalom fonákjait ismerõ és azzal együtt lélegzõ érzékeny karizmatikus költõ.
amatõõr 2006 okt. 03. - 15:26:22
(4/45)
Val Kilmer nagyon jó volt benne, nem rossz film, de a zenéje jobb ;)
huti 2006 okt. 02. - 21:24:34
(3/45)
a papír...
TDani 2006 júl. 21. - 09:36:28 Előzmény Redfield
(2/45)
Bár én csak a filmet láttam és a zenéjüket néha hallgatom, ezért nem tudok sokat a bandáról, ezért a hiteleségéhez nem tudok hozzá szólni, de ennek ellenére szerintem nagyon jó film és Val Kilmer nagyon jól játszott. Amellett nekem még hasonlított is Jimre. Szerintem.
Redfield 2006 máj. 18. - 13:35:30
(1/45)
Mint Doors rajongó, írok egy véleményt.
A film nagyon jóra sikeredett, kitûnõen adja viszza Jim kiismerhetetlenségét, a természetét, és minden mást is, bár sok dologban a tényeket félretéve a misztikumot, és az életében kétségbe vonható részekre viszi a hangsúlyt. Mintha nem lett volna ígyis elég titokzatos, bizonytalan, és költõi az élete... Ami annyira nem tetszik, hogy el is rugaszkodik a valóságtól néhány helyen. Hiszen Pamelával sem szerelem elsõ látásra-követéssel ismerkedett meg, hanem egy klubban, ahol játszottak is. Kifejezetten jó, hogy egyes dalokat Val Kilmer énekel, sokkal jobban megy az átélés, és a hangja sem rossz hozzá. Bár a valódi banda még élõ tagjai a film után kifogásolták, hogy ennyire komoran ábrázolják az õk és Jim kapcsolatát. Azt mondták, hogy rengeteget hülyéskedtek, és Jimnek velük is szívesen mulatott, humorizált.