Téma: Dr. Csernus

cherry baby 2007 nov. 27. - 13:00:37
(32/52)
nekem mindig is szimpi volt a doki. anno mikor még a balázsba osztotta a drogosokat :DDDDDDDD nagyon ott volt. sose felejtem el. az egyik sráccal folytatott párbeszéd valahogy így:
-hány éves vagy?
-25
-mit tudsz felmutatni?
-semmit... stb blablabla
-25 évesen nincs semmid, lopsz a szüleidtõl, hazudsz a barátnõdnek, szét szívtad az agyadat és erre vagy büszke?


na azóta, hogy ezt hallottam, imádom a stílusát. azóta én is így beszélek olyan emberekkel, akik drog vagy alkohol miatt süllyednek. beléjük kell rúgni, hogy lábra álljanak. ha pátyolgatod, visszaél vele. tudja a doki, hogy mit csinál :)
Monalizi 2007 nov. 26. - 18:00:23
(31/52)
Fura stílus, fura modor ezek a jellemzõ jegyei. Kicsit lelki gyilkos, de általában bevállnak a módszerei.
Jim Raynor 2007 nov. 26. - 17:10:12
(30/52)
A stílusának szerintem kétoldalú következményei lehetnek.
Bemegy hozzá egy lelkileg megviselt, önbizalomhiányos ember, és elõveszi ezt a jól megmondom én neked mi a szitu, szembesítelek a démonaiddal stílusát, akkor ezzel azt is elérheti, hogy csak mégjobban megsebzi az illetõt, h méginkább csak belétapos. Az én személyiségemet nem hiszem, hogy építené a stílusa.
JTamás 2007 nov. 26. - 15:41:00
(29/52)
Köszi!
szabo.zsuzsanna53 2007 nov. 26. - 12:28:19
(28/52)
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=search

itt megtalálhattok néhány Csernus-videót-
JTamás 2007 nov. 23. - 14:31:17
(27/52)
Természetesen Én sem.De felvenni azért még feltudom.Megnézni meg utána bármikor.
JTamás 2007 nov. 16. - 14:36:11
(26/52)
A segítõ szakmák lényege, hogy nem azt mondja meg mit csinálj.Hanem hogy mit tehetsz és azt hogyan teheted meg.Ebben meg elég jó szerintem.
JTamás 2007 nov. 16. - 14:33:44
(25/52)
Miért nem nézed a viasaton?Minden hétköznap adják kb 4 óra körül.
Ursula 2007 nov. 15. - 20:13:27
(24/52)
Szembenéztél önmagaddal:
lehettél volna védõ is talán.
De vádjaid koppantak haraggal,
keményen, mint a kalapács.

S arcodra száradtak könnyeid,
kis barázdákban, mocskosan,
maradt egy torz, megvetõ mosoly,
s magadra hagytad önmagad.
Ursula 2007 nov. 15. - 20:03:35
(23/52)
Bocsánat. a tudatalatti: 2 s-el írtam a Doktor úr nevét. Talán a nyomaték kedvért?
Szégyenlem, de "bevállalom"... (Ez is ócska.)
Kiléptem.
Ursula 2007 nov. 15. - 19:57:11
(22/52)
De nem ad tanácsot. Neked kell rájönnöd, mi a kiút. És ebben esetleg segít, ha te is akarod, de akarnod kell....
Ursula 2007 nov. 15. - 19:54:25
(21/52)
igen
Ursula 2007 nov. 15. - 19:52:09 Előzmény sipka
(20/52)
A poklot megjárt ember képes csak arra, hogy kirángassa embertársait onnan. Amit Dr. Csernuss Imre tesz, az az, hogy rákényszeríti azt a szerencsétlen magamocskában vergõdõ embert, hogy végre önmagával õszíntén szembenézzen. S akkor mit lát a páciens? Na ez a brutál!
És most jövök rá milyen elhibázott az elsõ mondatom, de mostmár törölni nincs kedvem. Nem Õ rángat ki. Te magadat. Megtaníthat rá. Ha hagyod.
Üdv
böttke 2007 nov. 15. - 17:49:34
(19/52)
Ez igaz Csrnus tényleg pszichiáter, elnézést a helytelen szóhasználat miatt, de ez csak eggyel többb okot ad arra h megértsék az emberek h mi a külömbség a pszichológus és a pszichiáter között, mert ha valaki kemény drogos valahogy nem olyan kezelésben részesítik mint egy pszichológusnál, nem lehet azt mondani h jól van semmi baj, rá kell ébreszti az embert a problémájára, és az csak így lehet. Lehet itt gúnyolódni de én szemmélyes tapasztalatból mondom mikor a legjobb barátnõmet vittem el egy intézménybe a drogproblémája miatt,és durva látvány.Sokkal többet tud így segíteni h õ már ebbõl kijött van tapasztalata,ettõl õ nem a valaki nagy arc csak jó h segít ez által.
JTamás 2007 nov. 15. - 16:12:55 Előzmény robidusin
(18/52)
Csernus "pszichiáter".Nem pszichológus.Csak a tényszerûség kedvéért. :-)
vanessa 2007 nov. 15. - 02:55:09
(17/52)
:DDDDD
sipka 2007 nov. 14. - 21:31:17
(16/52)
Hello fórumozó!

Foglalj helyett!!!

Szóval mi a franc bajod van?!!!!
Értem... Meg se nyikkansz.... Nem vagy bevállalós... Oké... Így is csinálhatjuk... Egy jelentéktelen kis sz#r vagy!!!! Ide jössz... nem mersz nekem megnyílni... MERT EGY IDEGILEG ÖSSZEROPPANT SENKI VAGY!!!!!!!!!!! NA, MI VAN?!! Most meg persze sírsz... Bántottalak én... Talán megütöttelek?... SEMMIT SEM CSINÁLTAM, TE MEG ELKEZDESZ ITT NEKEM BÕGNI!!!!! Az a baj, hogy nem mutatod meg önmagad... Egy szerepet játszol... NA, TÖRÖLD LE A SZEMEDRÕL AZT A SZ#RT, AMIT KÖNNYNEK NEVEZZEL!!!!!! NA!!!.... Kérdezhetek valamit?.... Minek jöttél ide?... AZÉRT, HOGY "BENNE LEGYÉL A TV-BEN"?!!!!!!!! Ne nézz rám így, mint aki be van kaksizva... Kérdeztem valamit, amire válaszolnod kell... Meg sem szólalsz... AZ ELÖBB ITT BÖGTÉL, MINT EGY H#LYE GYEREK MOST MEG KUSSOLSZ!!!!!!!!!!! Na jó.... Most már csak egy utolsót kérdezek....
BEVÁLLALOD?!! IGEN VAGY NEM?!!!!!!! :DDDDD

(Akit esetleg megbántottam, azoktól elnézést kérek... Csak egy kicsit szórakoztam :) Néha azt is kell.....)
böttke 2007 nov. 14. - 20:26:10
(15/52)
Sokan tényleg bunkónak és faragatlannak tartják, de sztem ez a jó sok ember elmegy a pszichológushoz ad érte olyan 5000Ft-ot azért h valaki meghalgassa a problémáját, és hol marad a segítségnyujtás, drasztikus dolgok kellenek az embereknek h szembe nézzenek problémájukkal és h igenis érezzék annak a súllyát, és a gyógyulás folyamata még csak itt kezdõd el.
1/10
Semprini 2007 nov. 13. - 22:03:31 1/10
(14/52)
Nem az a (fõ) bajom vele, hogy "brutális", hanem hogy amikor NEM az, akkor IS valami elképeszõ módon tenyérbemászó a stílusa és a modora! (Amúgy biztos igazad van, ez csak egy vélemény volt...)
1/10
Semprini 2007 nov. 13. - 20:01:57 1/10
(13/52)
Kurz und gut: nem sok hozzá hasonlóan negatív kisugárzású embert láttam, akibõl ennyire sütne a pökhendiség és cezarománia. :-P Nem szeretnék a páciense lenni!