4/10
offtopic
napraforgó 2023 ápr. 12. - 09:15:09 4/10 Előzmény luci87
(17896/18016)
Mire mondod, hogy nem mondanád?

A boltoslány a Babettka. Subicz vele is próbált jópofizni, de a lány nem volt vevő a bájolgására.
4/10
luci87 2023 ápr. 12. - 07:19:24 4/10 Előzmény napraforgó
(17895/18016)
En nem mondhatnam, hogy kedvelem, hiszen csak a Hotel Margaretben lattam, a konyhan dolgozott. De ott a masik kis duci lany sokkal szimpibb volt. Itt a boltban dolgozik Szamoca mellett, nem jut eszembe a neve. O legalabb nem jatssza a vegzet asszonyat.
4/10
napraforgó 2023 ápr. 12. - 06:37:21 4/10
(17894/18016)
Ez a Zizi mama tényleg egy rosszindulatú banya. Vali és Tibi cirka 30 éve házasok, egy felnőtt lányuk is, egyszóval ennyi idő alatt már beletörődhetett volna a dologba. De nem, ő 30 éve kitartóan áskálódik a veje ellen. Az 50 éves lányát meg úgy próbálja befolyásolni, irányitani, mintha csak 10 éves lenne. De Valit sem értem, miért hagyja?

Balázs Andit kedvelem, de ő messze nem olyan, mint az általa megformált Szilvike. Az ember azt hinné, hogy egy ekkora nagydarab nő visszahúzódó, gátlásos, hisz messze nem olyan, mint a női , de nem, Szilvike meg van róla győződve, hogy ő egy főnyeremény és flörtöl ezerrel. Szegény Vilmos próbálna menekülni, miközben nem akarja a nőt sem megsérteni, de Szilvike olyan, mint egy tank, legázolja.
Hogy Subicz mit eszik rajta, az rejtély, hisz korábban Mónikát próbálta meghóditani, illetve fizetett "táncoslányok" kegyeit kereste. Ennyire megváltozott az izlése?
3/10
Heatseeker 2023 ápr. 12. - 00:37:44 3/10
(17893/18016)
A rendőrök Zizi mamától tudták meg, hogy Tibit keresik a szerbek, persze előbb visszahozták, különben nem lenne kit keresni, ez volt a legalja, persze még kiderülhet, hogy ez is tévedés volt, mint az egész sorozat, Rezsőstől, kocsmástól, Stefistől, Hajdu Stevéstől, Subiczostól... Szerb bűnözőt meg kihozzák csak úgy, hátha tudja hol van Kálmán, háááát Szappanosnénak is kár volt feltámadnia a 4-ik évad végén, ellettünk volna nélküle. Az Év katasztrófavédője cím kiosztása még az év elején... na az is nagyon életszerű volt, ahogy alább írtátok. Viszont a mai részben nem volt kocsma, majd biztos a következő rész fele ott játszódik... Stefinek meg nyilván elment a nem létező gyereke, mert Kata a falhoz lökte, gondolom ez következik, kár, hogy nem lehet megjátszani a tippmixen. Micsoda dráma...
7/10
Rojita 2023 ápr. 12. - 00:00:31 7/10
(17892/18016)
Hiába van pénz, jó színészek, ha a fk-t összegányolták.
Azt csodálom, h forgatás előtt a csatornánál nem olvasta el vki a kész szöveget? Miért nem adtak időben, már akkor tanácsot az e katyvaszt elkövetőnek? Esetleg egy ötletembert, egy kezdő írópalántát...
Bonitó 2023 ápr. 11. - 22:22:36
(17891/18016)
Ha a mai rész nem tetszett valakinek, az vessen magára! Én már vetettem, két keresztet, hogy hagyják már abba a sorozatot könyörgöm! :))

Zizi mama úgy viselkedett ma, hogy Tibi helyében  a pesti anyósra ráuszítottam volna Vanesszát!
És ugyanez a rossz indulat uralkodik minden szinten. Ami nagyon nem tetszik. Nincs egy előremutató, pozitív megítélésű jelenet, csakis a carkavarás, ami egy lépéssel sem visz a korona megtalálásához. 

Elnéztem a paplakban, hogy ez a Dragan, milyen ronda?! Valami fertelmes a hangja is. Dándi kettő!
Sajnos belepillantottam az előzetesbe, és bizony, nemhogy egy helyben topog a sztori, még vissza is lépünk a következő két hét során. Bizony már nem tudnak mit kitalálni, és egyrejobban belebonyolódnak a dolgokba és már kezd minden szürreális lenni! 

Most komolyan! Így kell lebonyolítani " Az Év Katasztrófavédője"  Díjra felterjesztett jelöltek  meghallgatását?!  Sándor és Rezső jelenete, valamint ami pedig az irodájában történik minden alkalommal az katasztrófális! Mint most is az, hogy elment Rezső nyugdíjba, Sándor lett vezető majd csak úgy ukmukfukkra Rezső most ismét aktivizálta magát a munkakörébe, háááát, showrunner asszony, ez szégyen! Ez IS szégyen!
Ami Ernő látványos ivászatát illeti, túltesz a két alkeszen is! De ő "nem" egy kocsmatöltelék, ő egy diplomás, vezető ember?! Á nem!

Amit Szilvia művel és ami az alkatát, kinézetét illeti - rendben, hogy nem tehet róla -, de ne is
kokettáljon, mert nem áll jól neki, pont az említettek miatt. Ami Bözsike náthás malacát illeti, inkább no comment!
Én barom meg csak nézem, csak nézem a sorozatot, becsületből. Hátha történik valami, hátha, hátha........
4/10
luci87 2023 ápr. 11. - 21:17:00 4/10 Előzmény Heatseeker
(17890/18016)
Szilvi kacerkodasa Vilmossal eleg kinos,es eroltetett volt..
Subicz meg szanalmas....mit eszik ezen a non,en is ezt kerdezem mar,mint Lujzaek...;)
3/10
Heatseeker 2023 ápr. 11. - 21:09:55 3/10 Előzmény stutamad
(17889/18016)
Nem csoda... Lehet, hogy lesz még egy évad, de ott van a vége és nem gondolnám, hogy 80 részben. HB és csapata alulmúlta önmagát. Itt már tetőfokára hágott a hülyeség, félbehagyott szálak tömkelege. A két katasztrófavédő, katasztrofális fazon... úgy adják-veszik a lakásokat, mintha egy csomag cukorka lenne, nem beszélve a ,,ki éppen a főnök" témát, aki nyugdíjba ment, az újra kinevezi saját magát vezérnek - hát komolyan, ez kinek az ötlete? És miért nem szólnak neki, hogy ez marhaság? Minden részben valaki költözik valahová, aztán vissza, majd megint oda. Már mindenki lakott mindenhol. A teljesség igénye nélkül: Kata oda-vissza-oda, Vali ide-oda, Rezső szintén, Dándi nem tudni, igazából hol lakik, de a panzió és az eredei ház is játszik nála. Bogdan: kocsma, Olga. Olga anyja itt kezdett aztán hazament, jött helyette Olga, Nusika oda-vissza-oda... szóval a gólyamadár nem költözik ennyit, mint ezek... Szerbek hazahozzák Tibit, majd kiderül, hogy el akarják fogni, legalábbis a magyar rendőrség úgy tudja... Szilvike elvarázsolja Subiczot, aki fél lovat is meg fog enni ezentúl. Disznókkal fogják kitúratni a koronát, mert Misi nem beszél a feleségével, ő úgy tudja, Szlávennél van, a felesége meg a susnyásba kerestetné. Két alkoholista + Tibi akkorát tüntettek, hogy a munkagép inkább visszafordult... Stefi terhessége hab a tortán, a torta dísze Zizi mama és Vali. A vékonyabbik kopasz hamar felépült, miután Kata jól hátba vágta baltával. Komolytalan...
5/10
stutamad 2023 ápr. 08. - 20:28:32 5/10
(17888/18016)
Nem tudom követitek-e a nézettségi adatokat, de mióta visszajöttek az örökösök, szerintem nem volt olyan nap, amikor legyőzte volna a TV2-t. Az RTL-nél én elgondolkodnék, hogy Hámori Barbit meddig akarják még főműsoridőben erőltetni.
Kat75 2023 ápr. 07. - 11:22:25
(17887/18016)
Hogy került a két rendőr vissza az örsre? Mi lett Bogdánnal és Olgával?
4/10
napraforgó 2023 ápr. 07. - 11:13:13 4/10
(17886/18016)
Kiváncsi vagyok, hogy a végén mivel magyarázzák Szláven menekülését és bújkálását. Talán nála van a korona? Dorothy mindenesetre kapcsolatban van vele és erről Gorán nem tud.
4/10
napraforgó 2023 ápr. 07. - 11:10:43 4/10
(17885/18016)
Ez a csomagküldő automata megint egy időhúzó mellékvágány, ami nem vezet sehova.
És Tibi sokkal szolidabban balhézik, mint korábban.
4/10
napraforgó 2023 ápr. 06. - 07:26:42 4/10
(17884/18016)
A port nem hajlandó egyesiteni a két fórumot, igy megint eltévedtem.

Nándi magánnyomozó lett? mikor? és miért? És ha magánnyomozó, akkor hogy van bejárása abba a hiper-szuper erdei információs kunyhóba, ahová Mónikával is mentek?

Gazsi ezredes miért mutogatta azt Petrinának és hogy engedhette, hogy a tenyérbemászó testőre is jelen legyen, benn legyen a házikóban? Miért nem a ház előtt várt rájuk?

Jót röhögtem, hogy Nándi hatalmas parasztháznak nevezte Andikának Jolika kutyaól méretű viskóját.
---------------------
Én még rondább férfit, mint ez a Ganxsta nem láttam. Visszataszitó.
7/10
Rojita 2023 ápr. 05. - 21:02:13 7/10
(17883/18016)
Nahát, nahát ez a Nándi. Mikor lett a főrendőr, kémelhárítóból magánhekus?
4/10
napraforgó 2023 ápr. 05. - 10:28:45 4/10 Előzmény luci87
(17882/18016)
Egyáltalán, miféle ötlet ez, hogy étellel dobálóznak? Pláne viccesre venni a dolgot???! Ennyire jól megy valakinek, hogy ezt valami vicces dolognak tartja? Mások meg sorban állnak az ingyenkonyhákon, mert nincs mit enniük.
4/10
luci87 2023 ápr. 05. - 06:53:09 4/10 Előzmény napraforgó
(17881/18016)
Igen ,de az is,hogy ettol a ket kopasz megijed,es meg is hatral....:)
Szerintem ezt még ossze tudtak szedni utana,ami epen maradt,de a ledobalt hamburger a szemetbe ment..
4/10
napraforgó 2023 ápr. 05. - 06:43:46 4/10
(17880/18016)
Hú, de életszerű! Két öregasszony a szerény nyugdijából megvásárolt zöldégeket, gyümölcsöket szétdobálja, hogy elkergessen két szekrény méretű maffiózót. Ez igen! Gratula!
7/10
Rojita 2023 ápr. 04. - 21:02:14 7/10
(17879/18016)
Hónapok óta nincs Szláven, mégis Ő körül forog a történet. Az Ő neve hoz egy kis izgalmat ebbe a kivéreztetett, vegetáriánus napi altatóba.
7/10
Rojita 2023 ápr. 04. - 20:57:34 7/10 Előzmény luci87
(17878/18016)
Igen, ez rossz poén volt. Amikor az emberek nagyrésze a kenyérből is kevesebbet tud venni, kevesen engedhetik meg maguknak a hamburgerezést, senki se dobja földre az ételt.
3/10
Heatseeker 2023 ápr. 04. - 20:16:37 3/10 Előzmény luci87
(17877/18016)
Ez a postáslány ellenreklámja a női nemnek, ha valakit így kell elkápráztatni, az már elég nagy baj... Ruháznám vagy etetném? Egyiket se... Egyébként megint van néhány félbehagyott szál. Pl. mi lett Sándor és Anikó akciójával, amikor összegyűjtötték a Stefi által vásárolt cuccok számláit? Anikó gyorsan beletörődött, hogy új lakótársa van Rezső személyében, vajon hol alszik Rezső? Köztük? Petrina nem hiányzik Mónika irodájából, amíg a koronát keresi? Stefi miből él most, hogy kirúgták, a pénzén meg lovat vett? Érdekes, hogy Tibiék nem hívják soha egymást Valival, nehogy véletlenül tisztázni tudják a félreértéseket...