Téma: Drakula

10/10
Scaramouche 2019 okt. 25. - 10:43:26 10/10
(6/6)
Nekem nagyon tetszett ez a sorozat, jó a története, jók a karakterek, és remekek a színészek is. Ritka, hogy valaki ilyen jól tudja hozni Drakulát. Nagyon sajnálom, hogy nem lett nagyobb sikere és emiatt nem folytatták.
frenchbullie 2015 máj. 17. - 19:12:46
(5/6)
Üdv! Már lement a teljes elsõ évad, és én még csak egyetlen részt láttam ebbõl az izgalmasnak tûnõ sorozatból. Van mit pótolnom. Láttam a neten egy képet, ami miatt beleéltem magam, hogy lesz második évad, de úgy tûnik kacsa:-(

Jonathan Rhys Meyers olyan jól tud gonoszul nézni, hogy csak na:-) Bár -, fõként kalapban - emlékeztet kissé a Gary Oldman-féle vérszívóra:-)
Lengabor 2015 ápr. 10. - 16:18:52 Előzmény foltosboci
(4/6)
Mert a kutya sem nézte Amerikában. Az NBC-n 3 millió nézõ alatt teljesítõ sorozat sorsa könnyen megpecsételõdik. Ráadásul egyszer 2 és fél millióan sem voltak rá kíváncsiak, ilyen pocsék nézettségû sorozatra meg nem tartanak igényt.
8/10
foltosboci 2015 ápr. 09. - 21:46:23 8/10
(3/6)
Miért kapott kaszát ez a sorozat? Ezerszer jobb mint a nyálas, modern tinivámpíros baromság a Vámpírnaplók.
Nekem kifejezetten tetszett, hogy a 19. században játszódik, szépek a kosztümök, a helyszínek ( ami amúgy Pest, ugye?), nekem bejött ez az üzletemberes vámpíros, titkos társaságos vonulat, a címszereplõ és Van Helsing különös kapcsolata, az, hogy a vámpírvadász végre egy nõ. Összességében tetszett, hogy a készítõk próbáltak a témából valami újat kihozni. Egyedül Szinetár Dóra szinkronhangjától és a Jessica De Gouw bárgyú fejtõl másztam falra.
akh 2015 márc. 09. - 13:20:38 Előzmény manugiggs
(2/6)
Ugyanazért amiért a többi csatorna is.
Mert a legtöbb nézõnek fogalma sincs errõl.
manugiggs 2015 febr. 11. - 12:36:24
(1/6)
Minek ad le a Viasat egy olyan sorozatot, amit egy szezon után kaszáltak....