vakasszony_visszanez 2013 aug. 31. - 23:58:58
(122/202)
Akik azért fikázzák,mert hogy biztos csak trükk,azoknak elárulom,hogy Dynamo egy bûvész,nem egy varázsló.
5/10
Vrahno 2013 jún. 23. - 14:12:51 5/10 Előzmény stonecold7
(121/202)
Nem tudom, ki volt itt meglepve. Maximum az a pár hülye, akik lentebb irigykedéssel meg ilyen marhaságokkal vádolgatnak másokat. A gond nem azzal van, hogy kamu (mert hát minden bûvész az), hanem hogy milyen nagy felhajtást csapnak még a legátlátszóbb, legbénább trükkök köré is, és milliószor nagyobb szenzációt akarnak csinálni ebbõl az emberbõl, mint amekkora valójában.
10/10
stonecold7 2013 jún. 15. - 21:10:15 10/10
(120/202)
Ennyi balf@szt komolyan... Mint ha nem lenne egyértelmû szinte az összes ilyen (pl. Discovery -s) mûsor kamu... Fõleg az ilyen bûvésztrükkös majd pont elhiszem, hogy átnyúl az üvegen meg ilyeneket Istenem... Ezeket a mûsorokat a szórakoztatásért és a látványért kell nézni, nem azért mert kajak varázsló a csávó. Nem is értem mi ez a meglepetség, hogy kamu az egész egyesek nagyon le vannak maradva a mai világban sajnos...
5/10
Vrahno 2013 máj. 19. - 16:09:11 5/10 Előzmény technokrata
(119/202)
Irigység, vagy jogos felháborodás, hogy valaki ekkora névre tett szert kamutrükkökkel és kapott egy szemfényvesztõ mûsort egy olyan csatornán, aminek nem lenne semmi köze a témához? Mert bármit is gondolsz vagy mondasz, baromi sok mutatványa tényleg csak átlátható kameracsalások és beavatott statiszták eredménye. Nem kell ahhoz semmi tehetség, hogy eltüntessünk egy kocsit, hogy teleportáljunk vagy repüljünk... csak egy felszerelt forgatócsoport meg pár segítõkész járókelõ, akik eljátsszák a megdöbbenést. A hírességek is örömest jelentkeznek a szereplésre, ha a készítõk fizetik õket, vagy ha nem, a mûsor akkor is ingyenreklámot jelent nekik. Amúgy meg az önmagukat égetõ hírességek mióta számítanak újdonságnak?

Azt én nem mondom, hogy minden trükkje kameratrükk lenne, van kézügyessége az alaknak, jól játssza ezt a bûvész figurát és némelyik mutatványa okosan ki van találva. De ettõl még jó pár trükkje fájdalmasan kamu, és szinte sértõ, hogy ezekkel akar elkápráztatni. Szóval inkább te is próbálkozz meg a kritikus gondolkodással, mielõtt fikáznál másokat a megalapozott véleményük miatt.
10/10
technokrata 2013 máj. 12. - 17:51:49 10/10 Előzmény BroncoFan
(118/202)
Igazad van. Egy videócsalás az egész! És ehhez asszisztálnak a világhírû zenészek, énekesek, focisták, bokszolók, és más sportolók, póker sztárok, filmes hírességek. Csak azért, hogy égessék magukat... Hú de komoly hozzászólások... Miért égetnék magukat a hírességek, akik részt vesznek egy-egy mutatványában?! Na ezt magyarázzátok meg nagyokosok! Ja, mint videós trükkök... Például amikor a foci EB elõtt 1 fontot feltett egy csomó meccsre, majd 10000-et nyert. Igazi videós trükk... Na meg amikor a tévébe leadott egy hétre egy lelakatolt dobozt, amit a tévések nyitottak ki. Az is mekkora videós trükk volt... Irigység az van. Inkább ti is próbálkoznátok valamivel, mielõtt fikáztok valakit a tudása, tehetsége miatt!
offtopic
cellasto 2013 ápr. 01. - 23:19:07
(117/202)
grat a discoverynek ehhez az egész napos dynamo izéhez...
igy lassan elveszíti a maradék nézõit is...
robicsek2 2013 ápr. 01. - 19:25:46
(116/202)
Na egy újabb sminkes türk :) Ez a sok megjátszós ember.
Amugy a Viszen járásos trükk is elcsépelt. Még a Mitosz irtók is megmutatták hogyan kell :)
Amúgy szerintem ha ott valaki utána ment volna és igy leleplezi akkor még kár be is perelték volna. Mert azért gondolom kelet pénzt bele fektetni az elõkészületekbe.
robicsek2 2013 ápr. 01. - 19:10:07
(115/202)
Köszi.
robicsek2 2013 ápr. 01. - 19:04:05
(114/202)
Most volt az üvegen átmenõs trük. Megoldás. Feltartották a kabátot, Tehát egy jó nagy területet kitakartak.
A két takaró csávó mellet még ott állt egy harmadik amolyan ajtónálló féle. de ö is be volt avatva. Itt igazából csak a nézõ nincs beavatva. a Kamera direkt úgy van beállítva, hogy jobb oldalon simán ki tud osonni az emberek mögött, atán guggolva óda tipeg gyorsan ahova kell. és kiegyenesedik, Érdekes hogy az emberek nem sikítottak, és nem csodálkoztak. Mert tudták mi lesz.
barmok vagytok 2013 ápr. 01. - 18:51:41
(113/202)
Arra lusta vagyok. http://translate.google.com - "lenni varázs, ki kritizálta jobban még a más. " :)

Lényeg, hogy a fenti címen lefordítják neked, a mellékelt minõségben. ;)
Egyébként csak annyi, hogy egy magát bûvésznek mondó egyén is kb. azt írja, amit itt néhányan mi is állítunk, hogy erõsen túlértékelt a mûsor, sok esetben videótrükköket alkalmaz, amit (ha jól értem, nem tökéletes az angolom) õ is etikátlannak tart és úgy egyáltalán, nincs igazán kibékülve azzal, hogy bûvészetként ad el a gyerek egy tévéshow-t.
robicsek2 2013 ápr. 01. - 18:51:11
(112/202)
Úgy látom ma maraton van.
offtopic
robicsek2 2013 ápr. 01. - 18:32:52
(111/202)
Egy kis fordítási segítség ?
barmok vagytok 2013 ápr. 01. - 18:10:40
(110/202)
barmok vagytok 2013 ápr. 01. - 17:57:36 Előzmény opposing force
(109/202)
Igen, nála az a gáz, hogy nem bûvészként csapja be az embereket, hanem azzal, hogy elhiteti: bûvésztrükk amit csinál.
barmok vagytok 2013 ápr. 01. - 17:56:37
(108/202)
Pedig a gondolatolvasós trükkökben lehet némi realitás.
Nem tudom, hogy õ mit csinál, mert az elsõ két adás óta undorodom tõle, de vannak pszichológiai trükkök, amivel befolyásolható az ember gondolkodása.
Mást ne mondjak, még az elsõ mozik megjelenésekor találták ki, hogy a másodpercenként huszonvalahány képkocka (25-re emlékszem) közé becsempésztek egy-egy fotót, egy zacskó popcornról. Ettõl a szünetben erõsen fellendült a pattogatott kukoricások forgalma.
robicsek2 2013 ápr. 01. - 17:39:28 Előzmény BroncoFan
(107/202)
EZ a lényeg! Hogy tényleg nem feltétlenül kell fizetnie sem. Vannak eleve olyan magamutogató emberek, amik ha kamerát látnak elvesztik az eszüket, és ha pl valaki képes azért fizetni hogy a TV2 VOICE mûsorban legyen nézõ parancsra kelljen tapsolni, több óráig bent maradni étel ital nélkül ott legyen, akkor én már semmin se csodálkozom.
Múltkor olvastam valahol, én pedig azt hittem hogy nekik fizetnek azért hogy ott tapsikoljanak, de nem.
robicsek2 2013 ápr. 01. - 17:17:35 Előzmény gyongye1
(106/202)
Te mindent elhiszel amit a tv ben látsz ? Ne hasonlíts már egy illuzionistát Jézus-hóz.

Azon felül itt már jó páran elmondták, hogy a beavatott emberek, és a kamera trükkök sokat segítenek :)

Éppp most láttam egy trükköt. az volt hogy a tengerparton egy csajnak levette az óráját és ott a óra helyén világosabb volt a bõre. Rátette a kezét a világosabb részre és feljebb húzta a nõ karján.

A türk megoldása. A nõ biztos be van avatva. Mielõtt megkezdték volna a trükköt a csuklóját bekrémezték vagy úgy nézzen ki mintha nem barnult volna le. Aztán mikor fel hozta a karján a kezét, elkente a kencét, vagy pórt, és hirtelen volt nincs világosabb rész. Feljebb pedig vagy a ruha takarta, vagy a ruhában volt a pór amit aztán simogatással rákent a nõre. Voálá!

Másik meg hogy ott volt a BL döntõs jóslat. Ugye mindenki hallotta a hírekben a Bunda botrányról. Na mármost Ez már jó régi mûsor. Sikerült megtudnia valakitõl az bunda eredményeket, így már nem volt nehéz megjósolni. Viszont az rendes dolog volt hogy rákos gyerekeknek ajándékozta, már ha valóban és nem csak kamu.
1/10
bacsi77 2013 ápr. 01. - 11:43:28 1/10
(105/202)
Én imádom a bûvészetet. Nyilván tudom,hogy trükk az egész,de pont ez a jó benne,hogy az ember próbálja kitalálni, vajon hogy csinálhatta. Sajnos Dynamo trükkjeinek 90%-a olyan,amit én is meg tudnék csinálni. Csak egy kis kameratrükk,meg fizetett statiszták. Ezt én nem nevezném bûvészkedésnek. A bûvészkedés az,amit bárki elõtt megcsinál a bûvész,nem csak beavatottak közt. Az a baj,hogy túl nagyot akart dobni,és átesett a ló túloldalára. Ki hiszi el,hogy vadidegen emberek gondolatait találja ki????? Próbálja meg velem, kíváncsi vagyok 100-ból mennyiszer sikerülne... Persze lehet,hogy ha nekem is eleget fizetne, én is belemennék ;)Szóval ez nem bûvészkedés, inkább egy sima filmre hasonlít, ott is fizetett szereplõkkel,kameratrükkökkel, vágásokkal dolgoznak. Ez így nagyon messze van a bûvészkedéstõl.
1/10
DrAgy 2013 ápr. 01. - 11:30:31 1/10 Előzmény gyongye1
(104/202)
Neked senki nem szólt hogy már hivatalosan is vége a középkornak?
10/10
Butterfly0103 2013 márc. 31. - 20:42:14 10/10
(103/202)
Nyílván félig kamu,hisz a bûvészet errõl szól. Trükkök sokasága. Ha nem érdekel ne nézd, ne értékeld.
volt egy ilyen hozzászólás,hogy " Magyarul nyugodtan dõljünk hátra, huppanjunk bele a kényelmes kis fotelünkbe, merüljünk el a kék-doboz varázslatos fényében, csatoljuk be az öveket és hagyjuk hogy kiszívják az agyunkat! " ha úgy érzed,hogy ezzel szívják ki az agyad, akkor nem láttál még egy való világot,vagy egy éjjel nappal budapest-et vagy a sok ehhez hasonló mûsort. errõl ennyit részemrõl. Ha tehetem nézem :)