alien1976 2011 júl. 27. - 22:05:17
(54/94)
Ez a film teljesen rendbe volt a számomra. Kikapcsolódásra jó. Megmosolyogtatott, és jót szórakoztam nézése közben. Nagyon tetszett az idõjárás jelentõ úriember szenvedései. Egy esti könnyed kikapcsolódásnak tökéletes.
6/10
indienemesh 2011 júl. 12. - 18:28:28 6/10
(53/94)
Nem volt vészes a film, jókedvû, és szórakoztató volt, Harrison Ford remekül játszott. Azonban eléggé klisés, közhelyes volt. 10/6
nuca2831 2011 júl. 10. - 00:06:33
(52/94)
valószínüleg láttam már ennél sokkal jobb vígjátékokat, valójában én nem is nevezném annak, a fõszereplõ tényleg nagyrészt idegesitõ szerepet játszott.. egyszer meg lehet nézni, viszont nem tartozik a legjobbak közé...szerintem
10/10
superall 2011 júl. 03. - 22:29:55 10/10
(51/94)
Az egyik legjobb vígjáték mostanában. Romantikus, de csak kicsit, idióta, de csak kicsit, viszont végtelenül szórakoztató. Én sehol sem éreztem erõltetettnek, egy könnyed, kedves filmre vágytam, és azt meg is kaptam. 10/10
gabriella_ 2011 júl. 03. - 18:33:49 Előzmény szaky3015
(50/94)
Szerintem meg pont hogy ugyanaz a "nyálas sztori", de engem ez nem érdekel. Erõltethetjük a film "mondanivalóját", de csak mosolyogva tudnám ecsetelni. Hagyjuk, nem ez a lényege.

Nagyon jó volt benne Harrison Ford, imádtam ebben a szerepben is! Nagyon jól alakította a kivagyi szarkasztikus megfáradt híradóst!

Ez annak is tetszeni fog, aki nem szerette Az ördög Pradat visel c. filmet - úgy értem, férfiaknak is jó szórakozást ígér! Tökéletesen kikapcsol.
7/10
sanderb 2011 júl. 03. - 18:20:02 7/10
(49/94)
A sztereotípiák hemzsegése ami elõször az eszembe jut errõl a filmrõl. Aztán, hogy szórakoztatás és semmi több. Aztán meg az, hogy a fõszereplõk egyéniségébõl fakadó bája élvezhetõ kis vígjátékot eredményezett. Szerintem vakáció idején egy esti koktél mellett egész tûrhetõ programot kínál. Nem lesz azért többszörnézõs mozi még Rachel miatt sem. 10/7
10/10
szaky3015 2011 júl. 01. - 12:15:40 10/10
(48/94)
IGEN. Végre egy film, amin nevetni tudtam. Jó szereposztás és itt ki is emelném "Indiana" bácsit. Remek színész és ez a karakter is tökéletes hozzá. Plusz pont, amiért nem az a nyálas sztori ami mostanában divat. Nálam azért is 10/10
10/10
Teknocc 2011 jún. 26. - 10:11:48 10/10
(47/94)
Végre egy remek film, ami egyben szórakoztat és kikapcsol. Akinek tetszett 'Az ördög Pradát visel', az most sem fog csalódni!

http://www.port.hu/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=79679&i_city_id=3372&i_county_id=-1
10/10
RockerMartin 2011 jún. 25. - 21:26:30 10/10
(46/94)
Nagyon jó film, remek alakításokkal. Harrison Fordon én halálra röhögtem magam :) ;ismét megmutatta, hogy miért is õ a világ egyik legjobb színésze. Rachel McAdams-et pedig már a Szerelmünk Lapjai-nál a szívembe zártam. Örülök, hogy láthattam ezt a filmet... Az egyik legjobb film, amit mostanában láttam, ugyanis már únom azokat az erõltetett humorú filmeket (pl.:Másnaposok), amiket mostanában készítenek, és amikért úgy oda vannak az emberek...
Úgyhogy nekem ez a film mindenképpen 10/10 :D
5/10
M.Zs.F 2011 jún. 15. - 19:38:31 5/10
(45/94)
Az elõbb irtam hozzászólást a Sejtcserés támadásról, de már amikor néztem azt a filmet akkor azon járt az agyam, hogy ebben a filmben No1.lett volna Jennifer Aniston. Szerintem ezt a szerepet neki kellett volna eljátszani, teljesen passzolt volna hozzá. Rachel McAdams tényleg túljátszotta, és túlsipitozta az egészet. Élvezhetõbb lett volna z elõbb emlitett szinésznõ egyszerûbb játékával és megjelenésével.
Egyébként meg egy marha jó kis film, és sokat nevettem rajta, és felhõtlenül, hangosan. Valahol azt olvastam, hogy fertelmes Diane Keaton ebben a komika szerepben. Szerintem meg marha jól állnak neki ezek a szerepek, és olyan õszinte. A Kõkemény családban is és az Elvált Nõk Klubjában is nagyon jó Õt nézni.

Könnyed kis film.

10/5
9/10
timcsa123 2011 máj. 21. - 17:31:49 9/10
(44/94)
Imádom Rachel Mcadamst, szerintem gyönyörû és tehetséges, de ez a filmje nem tetszett. Nem sablonos a sztori, de nem is tudtam rajta kikapcsolódni, amit sajnáltam. Egyszer megnéztem, másodszor majd talán akkor, ha unatkozom :)
parpadlin 2011 máj. 12. - 10:22:41 Előzmény Luke81
(43/94)
Meglepõdtem a sok negatív kritikán, mert kellemes kikapcsolódást nyújtó film volt. Nem fogok sokáig rágódni rajta, de egyszer mindenképpen nézhetõ. Valószínûleg a magyar szinkron rémes lehet, mert eddig akinek tetszett, az zömmel eredeti nyelven látta.
4/10
baz00kahu 2011 ápr. 20. - 10:52:40 4/10
(42/94)
6/10
azaz a közepesnél pont egy kicsivel jobb
sofi 72 2011 ápr. 10. - 16:09:09 Előzmény abgeschminkt
(41/94)
Ez a mozi pont agymosásnak jó. Márha valaki tudatosan erre készül, ahogy mi is tettük. Valóban igazad van, Rachelnek szerintem is kijárt volna egy elefántnak dozírozott nyugtató lövedék a nézõtérrõl, mert a túljátszása idegesítõ volt. Egy valamiért viszont nem volt kár beülni erre a délelõtti matinészintet sem elérõ kis filmre, mégpedig az idõjárásjelentõ kínzásait végignézni.:)))) Ezek voltak az egyedüli kacagtató jelenetek a filmben. H. F. és D. K. csak kellemes színfoltok voltak! Kár... Szerintem inkább a jól bevált "csali" szerepe jutott nekik a nézõközönség hátsó szándékkal történõ bevonzásának céljából, aminek nem kevesen már eddig be is dõltek. És amig fut a film, be is fognak....
6/10
stomachh 2011 ápr. 10. - 15:54:14 6/10
(40/94)
Érdekes, mert nagy nevek vannak, de nem hagyták õket kibontakozni (gyenge karakterek); néhány poén csak, de ennek ellenére jól szórakoztam rajta. DVD-n jó lesz, de moziba ezért kár elmenni. Egy jobb 6/10.
abgeschminkt 2011 ápr. 08. - 12:06:10
(39/94)
Nagyon fájt. Kevés poén, túljátszó Rachel Mcadams, Diana Keaton...talán csak Patrick Wilsonnak van némi köze a színjátszáshoz. Itt senki nem komikus, a 90es évekbeli zene+videóklip hangulatjelenetekrõl pedig azt hittem ezt végleg elfelejtette a filmszakma, de nem.
Tulajdonképpen a gyerekjáték boltok gusztustalan rózsaszín pónilovas kínálatához hasonlítható ez a film.
9/10
Garfimacs 2011 ápr. 06. - 10:39:02 9/10 Előzmény Böku
(38/94)
Abszolút nézhetõ, kellemes film. Sokat röhögtem rajta, jól eltaláltak a figurák ( leginkább a nagyképû, házsártos Ford ) jó és nem átlagos a sztori... kellemes kikapcsolódás.
10/10
LCsajszi 2011 ápr. 05. - 16:53:05 10/10
(37/94)
Nekem nagyon tetszett. Régen történt meg velem, hogy egy vígjáték alatt sírtam a röhögéstõl, szerencsére ez a film elõhozta belõlem. Persze a film csúcsa a közepe:). Már vártam egy nagyon könnyed, aranyos, humoros, nem a romantikáról szóló, magas szintû vígjátékot. Nekem nem volt unalmas, én türelmes típus vagyok és másképpen állok hozzá egy film nézéséhez. Vígjátékok között is van különbség, ez abba a kategóriába tartozik, ahol hála istennek nem kell unnom, hogy ezerrel káromkodnak, nem kell látnom testnedvekkel teli szexuális poénokat (amelyek a primitív vígjátékokhoz tartoznak!), ez a film inkább olyan egyszerû, a karakterek szerethetõek (még, ha az egyik undok is benne). Nekem tetszik, hogy nincsen benne minden percben valami poén, hanem szépen alakulnak a helyzetek (én könnyebb helyzetben vagyok, mert imádom a drámákat is, ugye, ahol nincs állandó esemény, hanem figyelni kell a filmet), közben nagy nevetés fog el.

Elõre szólok, ez nem Amerikai pite, nem Cooltúra, nem Bridget Jones naplója. Azoknak biztosan nem ajánlom, akiknek a nyelvezete csak csúnyabeszédekbõl áll (fel se fogják e film értékét), valamint azoknak se, akik Ben Stiller és Rob Schneier bénaságához hasonló filmre vágyik és azoknak sem, akik minden percben valami viccre vágynak, mert nekik tuti unalmas lesz!!!
Böku 2011 ápr. 03. - 17:28:10
(36/94)
Szerintem aranyos film nekem tetszett. Diane Keaton volt a legjobb benne :D
virágostányér 2011 ápr. 03. - 14:43:53
(35/94)
Nem ér meg egy 800 forintos mozijegyet sem.Harrison Ford volt a legelviselhetõbb benne,neki volt a legkevésbé irritáló karaktere.A csaj (akit amíg ki nem írták a nevét, Jennifer Garnernek hittem)nem tud játszani,végig ripacskodott és vinnyogott.A szinkron egyszerûen borzalmas,de hát ez már csak így szokott lenni,meg sem lepõdtem.Talán kevésbé fogtam volna a fejem ha eredeti nyelven ment volna de nem hiszem hogy olyan sokat dobott volna rajta,hogy újra megnézhetõnek tituláljam.Egy (jó) poént nem találtam benne.Nekem nem ilyen egy vígjáték.