Téma: EDDA Művek

554:554 febr. 19. 17:26:16
(4/4)
Túlértékelt szar. Régebben az volt a véleményem róluk, hogy a korai albumaik jók, az újak pedig értékelhetetlenek. Ezt a véleményemet továbbra is tartom, viszont ki kell azzal egészítenem, hogy az új lemezeik (értsd: mióta Slamó kilépett) tényleg a trágyadomb kategória nálam. Nem hallottam sokat az új albumokból, inkább csak bele-belehallgattam, de nekem nem jönnek be. A régi dalaik keményebbek, tökösebbek voltak, az újak meg a giccsparádé kategória. Pataky hangja borzalmasan idegtépő, a szövegek borzalmasak, és a szintiről még nem is beszéltem. Értem én, hogy sokan szeretik az Eddát, és a korábbi albumaikat szívesen előveszem, ha olyan kedvem van, de ezt a modern hangzást szerintem nem kéne erőltetni (bár annyi stúdióalbumuk van, mint égen a csillag, szóval van igény a zenéjükre). Ez mind csak az én véleményem, mindenkinek más az ízlése.

Értékeléseim:

Régi Edda: 10/10
Új Edda: 10/-000000000 végtelen.
554:554 2019 okt. 27. - 20:57:25
(3/4)
Minden szavaddal egyetértek. Mintha a gondolataimba láttál volna. :)
554:554 2019 okt. 27. - 20:26:31
(2/4)
Igazad van. :D
554:554 2019 okt. 27. - 19:23:49
(1/4)
Az első két lemezük korrekt volt, rendes rock muzsika. Aztán elvonultak a populárisabb irányba. Úgy sem tartom szörnyűnek őket, de szerintem vesztettek a színvonalukból (bár a Kör közepén állok dalt szeretem). Patakynak pedig ez az ufós hülyesége szerintem rombolta a renoméját, de hát ő tudja. Ha elvitték, elvitték (kellett neki a kör közepén állnia...:)

Szóval nem vagyok Edda fan, de ha szól a zenéjük a rádióban, nem kapcsolom el.