Téma: Éden Hotel

Pista15 2011 máj. 29. - 10:58:30 Előzmény bayswater
(687/727)
és ki cikizte? hja Attila? Én nem azért tartom idiótának az Attilát, hanem, amiért beállt Kristófék mögé, amikor kiutálták onnan, egy idióta balek, baromállat.

"aprópénz másfél milla" ez azért erõsen XD
Anais67 2011 máj. 29. - 10:25:06 Előzmény fredi60
(686/727)
Ja, de én is furcsállottam, hogy a praktikus okokat leszámítva, miért mehettek vissza a játékba. Semmi bajom sem Danival, sem Robival, csak ennyi erõvel visszamehetett volna bárki.
fredi60 2011 máj. 29. - 09:40:42
(685/727)
"A kiesett játékosok visszahozásával azért óvatosan bánnék, mert valahogy ez nem fair a többiekkel szemben (Bár kedvelem nagyon Danit és a Robit is, de igazságérzetemet sérti, hogy a többiek viszont nem kaptak lehetõséget a visszatérésre)."

Ennek szerintem az lehet az oka, hogy az összes kiesett játékost nem fogják hetekig (ha jól emlékszem, a játék összesen 47 napig tartot) kolumbiai szállodákban "üdültetni". Csak az a pár volt játékos került bevetésre a fináléban, aki kb. az utolsó hét során esett ki.
csancsy 2011 máj. 29. - 00:43:15
(684/727)
http://comment.blog.hu/2011/05/27/erthetetlenul_haborognak_a_nezok_az_eden_hotel_vegkimenetele_miatt

Hát, igen, nem véletlen nem jelentkezem ilyen játékokra, én nem tudnék átvágni senkit.
Viszont Ádám-Niki beszólása érdekes volt, hogy 17.5-20 milliónál dobta volna el a gömböt Kristóf helyében. Daniért feláldozta magát, de Alízt átvágná? Bár sztem egy rosszul kijött beszólása volt részérõl, elsõsorban gondolom a haverjára, Kristófra gondolt, ezért mondta, azt amit. Nikinél már meg se lepõdöm...
Amúgy utólag újranézve az utolsó részt, icipicit sajnáltam Kristófot, mert látszott, hogy azért bûntudata volt, meg nem teljes volt az öröme, sztem már meg is bánta. Persze ettõl függetlenül is, nem tartom korrekt embernek, egész játék alatt kiderült már ez.

Hát ha lesz Éden Hotel 2, tutti nézem azért, csak lenne 1-2 tanács a szervezõknek, készítõknek:
1. Korábban említettem, hogy azért hûségpróba kiváló ötlet volt, de fordítottan csináltam volna, az nyerje meg, aki nem dobta le a gömböt, persze elején nem kell elárulni csak utána. Szinte vártam is, hogy közöljék, hogy akkor Kristóf nem nyert. Illetve azt, hogy végsõ finálénál nem egy próbát, hanem min. 3-at beraktam volna (hûség, bizalom), azért "dolgozzanak" meg a pénzért a résztvevõk.
2. Az eleje meg egyenesen nevetséges volt, hogy a visszatérõk döntik el, hogy ki nyerje (ami már eleve eldõlt, legalább olyan embereket kellett volna választani, akikrõl nem tudjuk, hogy döntenek, pártatlanok valahogy), utána mondják, hogy Kristófék megnyerték és egy ideig ujjonganak, aztán közli Éva, hogy még nincs vége. Sztem a végsõ finálénál igenis kemény próbáknak kell kitenni a 2 párost, nem többi lakó véleménye alapján.
3. A kiesett játékosok visszahozásával azért óvatosan bánnék, mert valahogy ez nem fair a többiekkel szemben (Bár kedvelem nagyon Danit és a Robit is, de igazságérzetemet sérti, hogy a többiek viszont nem kaptak lehetõséget a visszatérésre).
4. A védettség nagyon jó, így újak is rendesen lehetõséget kapnak, mert ha kezdõ csapaton múlna õk maradtak volna (és a 2-diknál is így lenne), ráadásul okozott ám konfliktust is (pl. Szandránál). Remélem ez 2-dikban is benne lesz ez, csak annyi, hogy feladatok árán szerezzék meg és ne pl. egy boríték felvételével (Szandránál), azon szinte röhögtem is, annyira abszurd volt.
SJQ 2011 máj. 28. - 22:06:42
(683/727)
már megvan köszi
SJQ 2011 máj. 28. - 22:00:18
(682/727)
vki tudja melyik szám megy, 54:33-kor?(utolsó adásban)

http ://www.viasat3.hu/musor/edenhotel/adasok.html
Xtrem 2011 máj. 28. - 18:15:54
(681/727)
Sokan írnak itt 12M Ft-t, de 25M-nak 12,5 a fele. ;) Azért a mai világban azért az 500e Ft-ért is sokmindent megtennének egyes emberek...
Valóban kicsit érthetetlen ez a "hatalmas" szerkesztõi döntés. Alíznak kellett volna adni az egész összeget, és õ nem is osztozott volna senkivel. Kristófka meg hoppon maradt volna, ennyi görcsölés és hazudozás után megérdemelte volna.
kabala 2011 máj. 27. - 20:17:17 Előzmény csancsy
(680/727)
Vagy legalább adna Alíznak is belõle.
bayswater 2011 máj. 27. - 19:30:23
(679/727)
Egyetértek veled, mert a hûségpróbát Aliz állta, K elbukott.
Eldalote 2011 máj. 27. - 19:20:31
(678/727)
Tényleg az lett volna a nagy lépés, ha Alíz kapja, mert ez "hûségpróba" volt, bár életre nevelik a nézõt, :D:D:D aki levonhatja a tanulságot: soha senkinek ne higgy :P
bayswater 2011 máj. 27. - 17:27:06
(677/727)
Nem dobta volna el, végig mosolygott Kristófra és rázta a fejét, hogy ne!!!! Biztatta K-t, hogy tartson ki. Sajnálom, hogy tömbagy Kristóf nem értett a jelekbõl.
Anais67 2011 máj. 27. - 17:22:12
(676/727)
Egyébként összességében az Éden Hotelrõl annyit, hogy jobban tetszett mint a Való Világ, sokkal látványosabb volt, Szandrát leszámítva nem olyan alpáriak és jó volt látni, hogy milyenek valójában egymással és egymás háta mögött. Nem a nézõk felé ment a képmutatás mint a VV-ben. Én is szívesen bevállalnám, de a történtekbõl tanulva, hogy a nyeremény még a gyõzelem után sem biztos, csak egy jó nyaralásnak fognám fel:) Annak szuper lenne.
Anais67 2011 máj. 27. - 17:16:01
(675/727)
Szerintem Alíz nem dobta volna el a labdát. Elég labilis volt döntések terén végig, de itt kitartott volna. Amikor Alíz nézett Kristófra és elkezdte rázni a fejét jobbra- balra, hogy nem, nem fogja eldobni, akkor arra gondoltam, hogy: "Na! A végéig tartani fogja, nem kell izgulni". Erre Kristóf abban a pillanatban földhöz vágta a labdát. Az volt az elsõ gondolatom, hogy ez hülye! Legalább 20 miliónál dobta volna el, de így akkor is 12-t kap, ha végigjátsszák. Amúgy meg nem hiszem, hogy 12 milliót Kristóf négyfelé osztott volna (Niki, Dani, Ádám között) mert annyira kellett neki a pénz. De lehet, hogy mégis.
bayswater 2011 máj. 27. - 17:02:36
(674/727)
Együtt jutottak el odáig, együtt is kellett volna megnyerniük. Pont ahogy a futós hasonlatban. Ha már egyszerre érek azzal a másik futóval a célba, az azt is jelenti, hogy egy szinten állok vele, nem lenne túl erkölcsös a cél elõtt elgáncsolni, csak mert egyedül akarom megnyerni a versenyt. Ez pont igaz Kristóf-Aliz párosra is.
Ráadásul Kristó nem egyedül jutott el oda. Ha Aliz nem vágja ki Nikit, nem õ áll a döntõben, hanem Dani-Niki, mert Ádám mögéjük állt volna.
csancsy 2011 máj. 27. - 16:48:38
(673/727)
Annyira nevetséges azért... Alíz sztem máshogy gondolta ezt, hogy 25.000.000 Ft-ért Kristófot is feláldozná, nem ebben a helyzetben.

Illetve akár bízom, akár nem a társamban, akkor is végigvittem volna. Annyira nevetséges ez az emberi önzõség. Az rendben, hogy pl. VV-ben csak egy nyerhet, de könyörgöm az Éden Hotel párokról szól, hogy egyedül nem lehetsz különben kiesel, és ha már végjátékig eljutnék a párommal, lenne bennem annyi korrektség, hogy igenis felezzünk (12.000.000 is szép összeg), mert egyikünk sem jutott volna a másik nélkül a fináléig. Azért gáz, mert Kristóf "nem" egyedül nyert, hanem Alízzal.

Nagyon elítélendõ amit Kristóf tett. Bár ha Alíz tette, azt is elítéltem volna, mert elég undorító dolog volt akárki is csinálta volna ezt. Csak annyi a különbség, hogy Alíz elvileg elõtte mondogatta (mostmár nem tudjuk, mit tett volna valójában), míg Kristóf nem és azért ez dupla meglepõ erõvel hatott a nézõkre... Nem elég, hogy elárulta, hanem még hazudott is.
bayswater 2011 máj. 27. - 16:04:20
(672/727)
Egy másik fórumon olvastam, remélem nem bánja a szerzõ, hogy idézem:

"...mintha mikor két maratoni futó együtt halad a vége felé, és kézenfogva mennek a célszalag felé az utolsó métereken (van ilyen) akkor felrúgná a másikat mert nyerni ment oda"
bayswater 2011 máj. 27. - 15:38:06
(671/727)
Emiatt a következõ szériában mindenki második szeretne lenni:-DDDDD
6/10
lama001 2011 máj. 27. - 15:33:18 6/10
(670/727)
100% hogy Alíz eldobta volna. Elõtte is bevágtak egy mondatot tõle, amikor már az esti ruhájában volt, tehát közvetlenül a döntõ elõtt: "25 milliójért otthagynám Kristófot", vagy valami hasonló...
Kristóf jól tette, máskülönben õ szívott volna.
Az viszont nem tetszett, hogy a 2. kapott pénzt...
bayswater 2011 máj. 27. - 15:24:49
(669/727)
Nem is azzal van baj, hogy eldobta Kistóf. Az még talán megbocsátható. Az elõzmények tükrében azonban nem volt várható, hiszen õ magáról megannyiszor hangoztatta, hogy milyen korrekt és lojális a barátaihoz. Aztán ott van az AHOGY kérdése, amirõl már írtam. Ezért lúzer Kristóf. Nem egy nagyvonalú laza srác, mint Robi, hanem egy kisember, aki remeg a pénzért.
bayswater 2011 máj. 27. - 15:14:22
(668/727)
Azt lássuk be, hogy Alizzal csúnyán elbántak, szóval nem volt ez korrekt. Tegyük félre most a Kristóf-oldalt, a csatorna rosszul döntött, amikor a két második helyezett között osztotta el a maradékot. Végül is, milyen alapon? És Aliz akinek ugyanannyi joga volt megnyerni a fõnyereményt, mint Kristónak, úgy veszített, hogy a második helyezett páros nyert, nem õ. Szóval a megoldás a háromfelé osztás lett volna. Hiszen így hárman kerültek a második helyre.