6/10
Csaba8215 2012 aug. 26. - 02:41:14 6/10
(76/196)
Ahol a történet játszódik, az nem egy erdõ, csak egy jó hosszú ösvény. Hihetetlen, hogy végig képesek a nyomukban járni...
8/10
0rshee 2012 aug. 24. - 12:28:51 8/10
(75/196)
Nekem tetszett a film, nem tökéletes persze, vannak benne logikai bakik, de összességében nagyon rendben van. Ijesztõ és nyomasztó, de nem a vér vagy a hirtelen ijesztgetõs jelenetek miatt, inkább a lélekre hat. Már akinek hat. Ahogy a kommenteket elnéztem, valakinek vagy nagyon tetszett, vagy nagyon nem. Köztes vélemény nem nagyon született. Ebbõl látszik, hogy aki bele tudta élni magát a szereplõk helyzetébe, az pozitívan értékelte, míg aki nem, arra nem tett olyan mély benyomást.

*** SPOILER ***

Többen írták, hogy fura, hogy a srácoknak van térerejük, a csajnak meg nincs. Hisz nincs is nála telefon! Csak az a gps, vagy pda vagy mi a tököm. Még az elején mondja, hogy elvitték a strandtáskát, gondolom abban volt mindkettõjük telefonja. Bár az tényleg érdekes megmozdulás, hogy a fickó bemegy egy vadidegen házba, kicsit életszerûtlen. Ahogyan az is, hogy a csaj ott kuksol a fák közt egy fél éjszaka, és nem megy segítségért, miután neki mentek a fának, és elhurcolták a pasiját. Illetve, hogy azt meghallják a gyerekek, amikor belelép a tüskébe (megjegyzem ez az egyetlen jelenet volt, aminél felszisszentem), de azt, hogy utána ott vergõdik, mire kiszedi, azt nem... Ezekért írtam, hogy nem tökéletes :)

Azokkal a véleményekkel nem tudok egyet érteni, hogy csak egy csapat pubi, miért kellene tõlük félni. Én pont ettõl a korosztálytól tartok a legjobban, mert kiszámíthatatlanok. Aki pedig azt írja, hogy megvert volna egy kutyáját sirató kis srácot, abban is pont annyi morális érzék van, mint a srácokban. Láthatóan a fickóban több volt, õ nem akart igazán bajt, voltak erkölcsei, és pont ezért sajnálja a csaj is, hogy nyakon szúrja a szõke srácot. Nem hibáztatom érte, hisz idegileg már elégé ki volt, de õ akkor sem gyilkos, és nem is akart az lenni, bármi is történt vele.

Amin leginkább kiakadtam, az a kis csendes gyerek volt, aki oda vezette a csajt a többi sráchoz. Hogy egy erõsebb személyiség mennyire el tudja nyomni a gyengébbeket, bár részben azért érthetõ, hisz az õ életét is megkeserítették, õ nyilván úgy gondolta, hogy ez megváltozik, ha bekerül a bandába, hisz sok esetben egy csoporthoz való tartozás pozitív élmény lehet, de ugyanakkor láthattuk azt is, hogy a "vezér" a társaság többi tagját is terroriztálta.

Ugyanakkor a végén annyira nem lepõdtem meg, hiszen már az elején, mikor a csaj az autóbeállón áll, kiderül a szülõi mentalitás, nem véletlenül lett a gyereke is ugyanolyan. Persze lehet reménykedni, hogy a rendõrök majd kiderítenek mindent, és igazságot szolgáltatnak, de ez igazából már lényegtelen. Egyébként is, egy ilyen történetnek egyszerûen nem lehet hepiendje, nekem legalábbis nem lenne pozitív a végkimenetel akkor sem, ha a csaj az összes gyereket kinyírja, õ pedig megmenekül. Így még talán azt lehet mondani, hogy az õ lelkiismerete tiszta maradt.

*** SPOILER VÉGE ***

Összességében szerintem érdemes megnézni, mindenképp megéri azt a másfél órát, és talán utána kicsit átértékeljük a dolgokat.
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 15. - 01:37:05 Előzmény pillangókisasszony
(74/196)
Azt a kis srácot, én szétvertem volna...
Ilyen kétszínû embert...Jézusom,de csak egy karakter volt..De teljesen átéreztem a nõ helyzetét..
És ez a jó ebbe a filmben,hogy a nõ mellett mi is drukkolunk neki..
pillangókisasszony 2012 aug. 14. - 13:45:32
(73/196)
***spoiler***
a szõke kölyökrõl meg annyit,hogy szerintem segíteni akart,de én is szúrtam volna,meg szerintem mindenki!
amúgy azt,hogy felgyújtották a kissrácot nem hiszem hogy el lehet tusolni...
***vége***
pillangókisasszony 2012 aug. 14. - 13:42:43
(72/196)
***spoiler***
Vannak hibái a filmnek,persze.Én is az a bármi van azonnal hívjuk a rendõrséget típus vagyok.Anyukámmal is megnéztem,és õ is egybõl ezt mondta.Ha ellopják a kocsim,akkor hívom a rendõröket,nem indulok a keresésére.Az is furcsa,hogy mindenkinek van térerõje,csak a nõnek nem!
***spoiler***
Ezeket leszámítva amúgy nagyon nagyon durva!Már többször láttam,de még mindig ugyanúgy kibuktam rajta :D A fõszereplõ kölyköt legszívesebben darabokra aprítottam volna,tehát elérte a célját a színész :)
9/10
BabyBaba07 2012 aug. 09. - 23:45:59 9/10
(71/196)
Erõs idegzetûeknek ajánlom, nekem sokszor már sok volt a brutalitásból és a felkavaró jelenetekbõl. Combos film!
10/10
joey103 2012 aug. 05. - 15:18:40 10/10 Előzmény franszoá81
(70/196)
NAGYON JÓ FILM.MEGRÁZÓ,IZGALMAS. 10/10
AldersbacherFilmYeah 2012 júl. 25. - 12:13:22
(69/196)
A fõszereplõ csaj játéka meglehetõsen tetszett,rég látta, ehhez hasonló jó horror filmet.
A történet is rendben volt.
Jó film.
7/10
cometzjeah 2012 júl. 22. - 13:14:11 7/10
(68/196)
Az átlagnál jobb film, de nem igazán tetszett, többet vártam.
Az ilyen kis köcs*göket én fejbe lõném ott helyben....
Elég gusztustalan film, de ez illik ide
7/10 jó indulattal
A fõszereplõ csaj nagyon jól játszik, meg is kedveltem.
Fellini74 2012 júl. 18. - 15:12:35
(67/196)
Ez a film a legbrutálisabb amit valaha láttam, pedig nem kevés filmet nézek meg. Engem nagyon felkavart az egész, hogy gyerekek, hogy tudnak ilyen iszonyú gonoszak lenni. Lehet benne hibákat találni, de a hatása hátborzongató, többet nem nézem meg, mert alig aludtam utána, rettegtem mi lenne, ha a kisfiam ilyenekkel találkozna. Film 8/10, hatás 10/10
franszoá81 2012 jún. 17. - 18:24:22
(66/196)
ó édes jézusom h lehet ilyen ritka szar filmet készíteni? mi ez? kisbicskás bmx banditák? csórikámnak ugy megkínáltam volna a tarkóját búvárpalackkal, hogy két évig nem tér magához.. legalább tettek volna bele huszonéves züllöt fiatalokat, nem ilyen nyeszledék általános iskolás gyerekeket...
biztos bennem van a hiba, de nem értem hogy lehet erre a filmre 9 meg 10 pontot adni. még a kategóriáján belül is csak a gyengébbek közé tartozik. csak és a nõi fõszereplõ csodaszép mellei miatt voltam képes végignézni a filmet. azért viszont nagyon megérte.
Sextreme026 2012 jún. 01. - 21:09:17
(65/196)
Lehet, hogy én vagyok az idegbeteg, de ha el lopták volna a kocsimat én már akkor szétvertem volna a fejüket egy tölgyfa karóval. Amúgy, hemzseg a hibától, na ne bassz, mikor át bújik a kerítés alatt, a kerítés párhuzamosan arányos a gödörrel...xD Az ciki. De elég jó film, csak a vége már egy kissé túlzás. Egy faluban, pont abba a házba tud bemenni, ahol a kis ge!ik, ge!i szülei laknak. Meg amikor kínozzák a pasiját õ végignézi. NORMÁLIS? Én szaladtam volna a városba, nem nézelõdök, jó hogy nem állt meg virágot szedni..xD A film maga jó, izgalmas, de ennek sztem happy enddel kellett volna végzõdnie. Nálam 7
oco1979 2012 máj. 15. - 08:23:28
(64/196)
9/10 Nagyon jó film, annak aki happy endet vár és rózsaszín lufikat a végén annak nem ajánlom.A hangulatkeltés a filmben remek,a zene sejtelmes,a helyszín,a kameramegoldások óriási.Egy elsõfilmes rendezõtõl nagyon jó, kíváncsi vagyok a többi munkájára.Azért kap tõlem 9-et mert elég nehezen indul a film,igaz a végén behozza a lemaradást.
10/10
Bogoj 2012 máj. 08. - 11:30:17 10/10
(63/196)
már írtam, a nõnél NEM mobil van, hanem egy Mio pda
csatlakozni akart a krapek mobiljához, és azon keresztül hívta a rendõrséget
---
az viszont nem semmi, hogy a bandavezér gyakorlatilag hozzá sem nyúlt a párhoz, mindent a többiekkel csináltatott...
---
akik úgy vélik, hogy a pasinak az elején szét kellett volna csapni a srácokat; ha tudta volna, hogy ez lesz, biztos megtette volna, de mikor megszúrta a kutyát, és már náluk volt a kocsikulcs, úgy vélte, ennyi elég volt a fiúknak.
10/10
kenubita 2012 máj. 06. - 23:04:52 10/10
(62/196)
Remek mozi. látni kell.
6/10
Sasha Wins 2012 márc. 31. - 19:08:08 6/10
(61/196)
Kemény egy hely ez, egy jó szándékú emberbe nem botlottak a film során. Azért akármilyen torz is lett ez a mai világ, de mindenhol akad legalább egy ember aki segitsen. További hibának érzem, hogy térerõ nincs, de a rosszaknak meg van. Kicsit gagyi kivitelezés, de azért emészthetõ a film. A vége meg kemény.
9/10
vuist 2012 márc. 18. - 14:06:57 9/10 Előzmény dr.66
(60/196)
hát igen,ez tényleg elég átlagos és erõltetett cím,én ilyeneket soha nem nézek meg,mert tudom,hogy az biztosan valami überszar film.csak azért kéne feltünteni a magyar címet is,mert aki nem ismeri a filmet,annak esetleg nem jut eszébe,hogy szinkron is van hozzá(én is csak filmkatalogus.hu-n találtam meg).
dr.66 2012 márc. 15. - 21:58:42 Előzmény vuist
(59/196)
Talán mert szégyellték ezt az ûberbéna magyar címet...Gyilkos kilátások.....brrrr!
9/10
vuist 2012 márc. 14. - 17:02:30 9/10
(58/196)
remek és izgalmas film,nem gondoltam volna,hogy egy angol film ennyire meg tud rázni,annak meg különösen örültem,hogy nem "hepiend" lett a vége,mert én biztos nem gondoltam volna,hogy a csaj pont a fiatalok családjánál köt majd ki.egyetlen dolog nem tetszett csak,az,hogy kicsit keés volt a helyszín.azonkívül ez a film van szinkronnal is,Gyilkos Kilátások,nemtudom,hogy miért kellett eden lake néven felrakni.
9/10
pillangókisasszony 2012 márc. 04. - 05:03:38
(57/196)
*spoiler*
Iszonyat brutális film,nagyon kiborított!Nagyon vártam a hepiendet,de csak nem jött.Nem csoda hogy ilyenek a kölykök,ha a szüleik ilyenek.Jaj nagyon sajnáltam a házaspárt,és nagyon izgultam értük,ilyen talál még sose volt velem.
Egy két dolgot másképpen csináltam volna.
Igaza van abban egy elõttem szólónak hogy nem kellett volna menekülniük a kutyaölést követõen.Vagy amikor 15 percig nézte hogy a párját kínozzák...de eszébe sem jutott fegyvert keresni,csinálni.Nekem mindig az az elsõ gondolatom hogy fegyvert szerezni.Kinyírtam volna az összes kis eciládát!!!
Nagyon bíztam benne hogy a csajszi megmenekül.Mikor mutatták hogy hajt ki a városból,vártam a végecímet,erre nem :(
Azt furcsállottam hogy sajnálja hogy megöli a szõkefiút.Oké,hogy mindig van egy bandavezér,aki a manipulatív fõfõgonosz,és az ötletgazda,nah de a többi se jobb ha hallgatnak rá.
*vége*

Nem ajánlom gyengébb idegzetûeknek!Rég bosszantott fel és viselt meg ennyire egy film.