vicky 2006 szept. 06. - 20:26:14
(43/63)
Nem lehet igaz,hogy nem jött össze Lyd Eric-kel!!!Ezt nem hittem volna...:(
tiri 2006 szept. 04. - 20:01:26
(42/63)
A gyerek apja Victor, Lydia pszichológia-tanára, akivel Jackie egyre bensõségesebb viszonyt kezdett kiépíteni, és az lett vele, hogy életében egy eléggé kínos fordulat állt be; történetesen miután Jackie célozgatott rá, mennyire vágyik a hercegre a fehér lovon, Victor bérelt egy lovat, és úgy ügetett a Jackie O's elé (a fodrászszalon), mindenki összecsõdült, Jackie a végtelenségig meg volt hatva, az egész jelenet izzott a romantikától, amikor a ló váratlanul felágaskodott [már nem emlékszem mi adott neki okot erre], Victor hátraesett, de mivel a lába a kengyelbe be volt akadva, nem csúszott hátra és esett le hanyatt, hanem csak a feje koppant a kövezeten. A helyszínen szörnyethalt.
Hát ez van vele.
kovacskegye 2006 szept. 04. - 17:19:32
(41/63)
sziasztok, nekem csak egy kérdésem lenne, mert egy-két részt kihagytam: ki Jackie gyerekének az apja, és mi van vele? Köszi: Kriszti
vicky 2006 szept. 04. - 15:20:40
(40/63)
Hogy érted,h õk már nem jöhetnek össze?!?!Sztem naonis össze fognak...:P
jutika 2006 szept. 02. - 19:56:31
(39/63)
Sziasztok!
Szerintem is aranyos Lydia, Jackie meg csúcs!

Én régen nagyon szerettem a 7. mennyországot, de egy kis kihagyás után már követni nem tudtam, ki az a sok új szereplõ, és hogy egyáltalán minek költöztetnek magukhoz mindenkit???Amerikában amúgy kissé csökkent a népszerûsége, és úgy volt egy ideig, hogy új szezon sem lesz belõle.

Az Édes életrõl (tényleg gáz a címe!!!) meg annyit, hogy ez az elsõ olyan sorozat, amit felveszek videóra, hogy este láthassam. Már a sógorom is megnézi, várja rendesen. És sajna tényleg nem lesz több rész, az amcsik úgy látszik nem értékelik az olyan normálisan humoros sorozatokat, ahol nem az asszonyt alázzák, vagy teljesen hülyének állítják be a szereplõket.

AKiket érdekel, egy kis infó angolul:
The first season revolved around the fallout of Lydia from breaking off her engagement with her fiance. Most of the situations were light-hearted, but plots occaissionally delved into a darker subjects, including Paulie's struggle to resist the temptation to fall into corruption as a police officer. In the second season, Lydia enrolled at a local university somewhat resembling nearby Montclair State University to pursue a career in sports medicine. Her mother Dolly successfully ran for city council of Bellefield. The show developed a small fan base but languished in the ratings, despite the presence of well-known names in its cast. It was canceled at the end of the second season with numerous unresolved plot lines, including the budding romance between Lydia and one of her doctor-professors.

Szorítottam Eric-nek és Lydia-nak, de hát õk már tutira nem jönnek össze...:( Amúgy Eric-et Titus Welliver-nek hívják.
vicky 2006 aug. 28. - 16:33:12
(38/63)
De,sajna nemsokára vége...Akik nem szeretik: mindenkinek lehet véleménye,de nem kell feltétlenül fikázni,én se megyek 7th Heaven oldalakra szidalmazni. Ja,és Lydia naon jófej csaj,mégha nem olaszos is... :)
hawah 2006 aug. 28. - 15:17:46
(37/63)
ugye nem az a helyzet, hogy szeptember 6-án végetér?!
vicky 2006 aug. 28. - 09:27:45
(36/63)
Sziasztok!!!Nem tudja vki,mi a neve annak a színésznek,aki Mack-et játsza?kössszi
Heni1 2006 aug. 22. - 15:56:21
(35/63)
Halló! Meg tudná nekem mondani valaki, hogy mi az igazi neve Dr. Hackett-nek (Lídia fõnökének)?
Nkatica 2006 aug. 17. - 10:49:20
(34/63)
Nemtudná valaki leírni tömören mi tõrtént a teganapi részben,lemaradtam róla,köszike elöre is.
Sjudit84 2006 aug. 17. - 08:28:48
(33/63)
Hát szerintem elég szar húzás volt,hogy megmurdelt Viktor...engem marhára sokkolt, mert abszolut nem számítottam rá...1ébként meg tuti hogy ki fognak X idõ után békülni Jackie meg a Viktor anyja...

És hol van Lou?:'( :D:D:D
zoleiro 2006 aug. 15. - 19:53:31
(32/63)
Hát szerintem nézzétek meg a Dunán a Ciao Bella-t, ma kezdõdött, és ez egy igazán vérpezsdítõ vígjátéksorozat! Ugyanez a mûfaj, de sztem jobb ennél. De nem szidom ezt sem, ha Ti szeretitek, akkor OK.
schimi 2006 aug. 15. - 18:07:10
(31/63)
Mer' jó a szívem:
(bár nem tudom megítélni, õrá gondoltál-e, csajok helyességét jobban meg tudom állapítani :))
Annyira már nem srác ('65-ös évjárat)

David Cubitt (J.T.)

képek, hangok pl. itt:
<a target="_blank" href="http://www.cyberpursuits.com/essays/cubitt/" title="http://www.cyberpursuits.com/essays/cubitt/">www.cyberpursuits.com</a>

A Gúgli csodákra képes :)
schimi 2006 aug. 15. - 17:38:29
(30/63)
Ami engem illet, a Mennyországos sorit nem tudtam nézni (=nem bírtam elviselni), ez viszont egész jó. Szerethetõ karakterek, nem sitcom, mégis humoros, élénk párbeszéddel teli. Viszont mivel a tv2-nek sikerült a korai mûsorsávba eltolni (az utód Ed nálam 1 rész után cancel), ezért mostantól nem tudom nézni. Nagyon nem fáj érte a szívem, de esti híradó+Joey elõtt pont jó volt.
Így viszont nekiláthatok a Prison Break-nek vagy a Lost-nak, ha már annyit hype-olták anno. Valamivel ki kell húzni a 24 köv. évadig... Még jó, hogy nem vagyok sorozatfüggõ :)
hawah 2006 aug. 14. - 12:16:35
(29/63)
Kulturált nyelven szórakoztató stílusban emberi problémákról.
Sokkal jobb, mint Az elnök emberei c. izé, vagy bármely más brazil-amerikai-nemtomhonnanjött sorozat.
sarosine 2006 aug. 14. - 09:50:09
(28/63)
Kedves TV 2!!!Amikor elkezdódött ez a sorozat,kicsit le voltunk" lombozódva"....a " menyország után".... de egy picit jobban odafigyelve,hallgatva a iszonyu gyors párbeszédeket/ kicsit olaszosan.../ igazi kikapcsolódást találtunk!!!Azért nem szeretik talán sokan,mert ilyen müfaj,elég ritka / talán a Szivek szállodája /,de ha jobban odafigyelünk,nagyon szellemes,vidám és hiányozna,ha nem lenne!Végre nem egy lövöldözõs,káromkodós,közönséges beszédü sorozat,amibõl igenis el lehet lesni egy két követendõ emberi tulajdonságot !
Sjudit84 2006 aug. 11. - 13:21:11
(27/63)
Szerintem 80%-nál kevesebb az a szidás.
Az olasz image marhára sántít, de már rég nem az a lényege egy sorozatnak se hogy hûen tükrözze az adott família nációját.

Akinek nem tetszik, az ne nézze, csináljon mást...akinek meg tetszik, az nézze, amíg még van...remélem Lyd összejön Lou-val megint:D
zoleiro 2006 aug. 10. - 20:51:16
(26/63)
Hát összegezve az eddigi hozzászólásokat, 80%- ban szidják a sorozatot, 15-ben szeretik, és 5%-ban tartózkodnak.
Én nem akarok senkit sem magbántani, de ez a sorozat a nézettséget nézve a Tv2 csõdje!
És nem azért, de a Bûbájos b- nagyon is jó, és õsztõl jönnek az új részek, amikre nem lehet azt mondani, hogy ismétlés!
arkcsiga 2006 aug. 09. - 16:32:43
(25/63)
Szerintem létezik olyan,hogy sok-sok év múlva is így szeressék egymást. Ismerek nem is egy ilyen párt, és remélem,hogy a férjemmel hasonlóan öregszünk meg. A történetek azonban egyre bugyutábbak volt-de ez az én személyes véleményem. Már kezdett elrugaszkodni a valós élettõl,ha egyáltalán volt köze hozzá:) Voltak benne hasznos dolgok is, de minden sorozatból tanul az ember.. Ha mást nem,akkor azt,hogy többet nem nézi meg:)
Az elõttem szólóhoz: vége lesz a jóbarátoknak? már megint?
Giada 2006 aug. 09. - 10:38:24
(24/63)
igazatok van én se szeretem ha lefikázzák a sorit amit szeretek lehettem volna kulturáltabb is tehát bocsánat
u.i.:csak kicsit megviselt, hogy bége a 7. mo.-nak