Téma: Édes fiam

5/10
itsme1 2020 dec. 06. - 09:26:23 5/10
(5/5)
Az volt az érzésem, mintha egy oktatófilmet láttam volna első éves pszichológus hallgatóknak. Az előttem szólókhoz képest engem nem fogott meg a film hangulata, inkább idegesített.
9/10
NADAL14 2020 nov. 23. - 19:46:49 9/10
(4/5)
nekem nagyon bejött ,igen egyedi hangulatú dráma apa fia kapcsolat, igaz a fiuban több az életre való bölcsesség.
7/10
Findzs 2020 aug. 21. - 19:52:28 7/10
(3/5)
Érdekes film egyedi hangulattal.
7/10

Kis baki, hogy Shia LaBeouf -nak nem volt tetoválása a mellkasán meg a jobb vállán régen.
Igazán lepúderezhették volna az őt játszó srácról :)
6/10
pihes 2020 aug. 13. - 14:26:45 6/10
(2/5)
Az igazi fiú-gyerek kapcsolat vegyen más irányt is. Erről többet nem is kell.
Érezni a filmet, kb 3/4 óránál picit megtorpan!

6/10
7/10
sexykex 2020 aug. 10. - 10:17:24 7/10
(1/5)
Wow! Nézem a filmet és azt mondom: wow! Tudják, mint az OMW reklámban a fiatal pár. Nekem ez tetszik. Kicsit valószínűtlen, kicsit szürreális, de a kölyökszínész nagyon ígéretes, a fater nagyon hülye és Shia LaBeouf szinte tökéletesen hozza – talán idézi – saját apját.
Az intézeti terápiában már sokkal kevésbé hiszek, nem is nagyon tetszik. Rángassuk a gumit, ordítsunk az erdőben. Szerintem lényegesebb, hogy szokjunk le a piáról. Amikor depis voltam, engem is kezeltek ész nélkül – szó szerint – és jókat röhögtem rajtuk. Nyilván ez a vidámság és az idő is sokat segített, hogy rendbe jöjjek. (Szerintetek valóban rendbe jöttem?) Olyan ez a pszichoterápia, mint a kizárólag régóta fennálló használaton alapuló hagyományos növényi gyógyszer. Fogalma sincs senkinek, hogy mitől hat, de többnyire hatásos valamire.
Szóval ne higgyetek a fogadatlan prókátornak – egyértelmű szellemi fogyatékra vall –, aki elégtelenre értékelte ezt a filmet. Mindenki nézze meg nyugodtan, ha elviseli a stresszes és idegesítő embereket. Jó mozi ez, csak jó irányból kell nézni.