Téma: Édeshármas

Verbai Barnabás 2022 máj. 07. - 16:43:07
(7/7)
HÉ! hol nézhető mégis ez a sorozat egyátalán? valaki megmondaná?
1/10
HarleyQuinn 2015 márc. 23. - 23:17:24 1/10
(6/7)
Lassan tényleg abszolút nézhetetlen lesz a csatorna. Nem elég, hogy évek óta ugyanazokat a Jim szerint a világ, Életem értelmei és Így jártam anyátokkal ismétléseket adják megtûzdelve egy kis Madagaszkár pingvinjeivel, 3 percenként bevágva a stand up szégyenét, Mogácsot, aki csak rikácsol és hülyeségeket beszél, vagy néha egy dalt a szemüveges tramplitól, aki szintén eláshatná magát, és akkor még estére ilyen förtelmeket raknak be... ez egy szemét, ócska hulladék. Ha este 10-tõl reggel 6-ig folyamatosan Simpson család menne, még az is nézhetõbb lenne, mint ez a sz**, megszakítva Louieval meg Brickleberryvel, amiknek úgy tûnik, szintén csak 5-5 részük készült, amit újra meg újra leadnak, akár naponta többször is. Komolyan ennyire futja egy csatornának, hogy 10 éven keresztül vetítik ugyanazon sorozatok ugyanazon epizódjait, ráadásul ugyanazokkal a stand uposokkal a reklámokban? KOMOLYAN? Értem én, hogy akinek nem tetszik, ne nézze, és nem is nézem, de tényleg baromi nehéz elhinni, hogy ennyire belesz**ik a csatornába az összes mûsorszerkesztõ.
Körmönfont 2015 márc. 23. - 22:45:39
(5/7)
Úr Isten ... ez a hulladék még mindig mûsoron van?
pedomaci 2015 márc. 12. - 13:26:49 Előzmény ceia
(4/7)
Két nõ van xD
1/10
5i 2014 okt. 04. - 03:07:14 1/10 Előzmény Fallom
(3/7)
Ez egy nagy F.S valóban!!!
DE sajna mindig van lejjebb!!!
------------------------------
Ezt állandóan sikerül bebizonyítaniuk a TV-knek!
Fallom 2013 nov. 17. - 19:36:54
(2/7)
Ez valami iszonyat gagyi. Azt hittem a Happy Endings-nél már nincs lejjebb, de ez a sorozat bebizonyította, hogy van. A sztori nulla, szinészek játéka nulla, a párbeszédek klisések, képi világ említésre se méltó. Csak hánytatónak ajánlom.
ceia 2013 nov. 17. - 09:46:05
(1/7)
Hát ez nem valami jó.. Hülye ötlet, unalmas kivitel. Legalább lenne nõbõl kettõ.. :P