marteeka 2008 ápr. 20. - 17:59:23
(15/35)
Hja, vajon hol lehet olyan fehér szívecskés gumicsizmát beszerezni, ami Szonja lábán virított??? :D
marteeka 2008 ápr. 20. - 17:57:35
(14/35)
Hûûûû, kezdek lassan feleszmélni a tegnap esti elõadás után. Ennyire jó darabot már régen láttam, sõt talán ennyi összetömörített humort egy darabban még soha! A zene is kiváló, a sztori is, minden nagyon egyben volt.
Alföldi Robira kíváncsi lettem volna, de utólag nagyon örülök, hogy a Milu-Szonja párossal tudtuk megnézni, annyira jók voltak együtt, hogy döbbenet.
Az elsõ felvonás alatt lesírtuk az összes sminket magunkról, ami nemcsak a poénoknak volt köszönhetõ, hanem Zoli arckifejezéseinek, táncának és Szonja "mozgásának" is.
Óriásit alakítottak mindketten, mindenki "fetrengett" a röhögéstõl, már amennyire ezt egy színházban annak lehet nevezni :)

A második felvonás kicsit drámaibbra sikeredett, amit én nehezményeztem, bár ha abban is annyi rekeszizom-dolgoztató rész lett volna, lehet az orvosi szobában kötök ki :D

Nem sikerült elég idõben, korán odaérnünk, ellenben az elõadás után a mûvészbejárónál kb. 5 percet vártunk, és már jöttek is ki, így csak sikerült begyûjteni aláírást, találkát, mindent :)
Még1* köszi a tippet, nagy élmény volt!
marteeka 2008 ápr. 09. - 10:57:01
(13/35)
Ilyen modorral minek jársz egyáltalán színházba... Nem csoda, hogy nem tetszett.
marteeka 2008 ápr. 08. - 19:59:27
(12/35)
Köszönöm, majd írok kritikát, de én is azt hiszem, hogy az csak jó lehet :)
marteeka 2008 ápr. 08. - 18:37:56
(11/35)
Köszönöm nagyon, megkeressük :)
Ez volt a lényeg, hogy kb. hol és így világos, hogy ez egy hátsó bejárat, a múltkor pont valahol ott parkoltam, csak akkor nem tûnt fel :)
marteeka 2008 ápr. 08. - 15:32:04
(10/35)
Ó, hálás köszönet az infóért!
Már csak egy kérdésem van, a mûvészbejáró melyik részen van :) Nem kell részletesen leírni, mert végül is ott is meg tudjuk kérdezni, csak úgy körülbelül...
marteeka 2008 ápr. 08. - 13:43:08
(9/35)
Üdv mindenkinek!
Mivel vidéki vagyok, sajnos ritkán van alkalmunk a Madách kiváló elõadásait megnézni, így nem is igazán vagyok jártas, de ez az autogramm kérdés nagyon izgat. A jövõ héten nézzük ezt a darabot és nagyon szeretnénk a Zolival és persze Szonjával is találkozni. Hol van erre konkrétan lehetõség a Madáchban, hogy elõadás után odamenjünk hozzájuk?
mamanka 2008 febr. 26. - 13:28:37
(8/35)
Sziasztok!
Új "gyerekként" köszöntök mindenkit! Három hete láttam a darabot Oroszlán Szonja és Alföldi Róbert párossal! Fantasztikus játék, fantsztikus zene. Igazi örömünnep! Alföldi R. mindent tud, amit szerintem egy színésznek tudni kell és méltó partnere a játékban Oroszlán Sz. Felejthetetlen élmény volt. Nagyon kíváncsi vagyok a másik szereposztásra is, biztosan egy egészen más elõadás lesz!
kessy6 2007 dec. 19. - 23:32:14
(7/35)
Haaaat,ha o is olyan,mint a Detar Eniko,akkor biztosan.....
Mi a Jelenetek egy hazassagbol eloadasa utan mentunk most oda....es nagyon,nagyon aranyos es kozvetlen volt....Roluk sem nagyon tudok mast feltetelezni... :D
kessy6 2007 dec. 16. - 23:39:42
(6/35)
Nem tudom.....de nem muszaj neked szinhazba lenned konretan,mikor odamesz autogramot kerni.... :)
Odamesz egy eloadas utan,amiben tudod,hogy ok jatszanak.Biztos,hogy idoben ersz oda,es raadasul azert szemelyes csak mas megkapni azt az autogramot.....:D
kessy6 2007 dec. 16. - 01:26:17
(5/35)
Na,hogy tetszett?????????????? :D
Dius 2007 dec. 15. - 19:55:08
(4/35)
Ma 3-tól láttam Miller Zoltánnal a darabot.
Minden pillanatát rendkívül élveztem. Romantikus, vicces, szentimentalista, magával ragadó...
Többször elkönnyesedett a szemem a II. felvonás alatt, de ennek részben a férfi fõszereplõ által okozott - igencsak szexi és férfias! - látvány volt az oka. Az elején bosszankodta, hogy nem Alföldi Robival láthatom a mûvet, de így utólag nem panaszkodom!
Csajok, ha egy jó estet akartok magatoknak, lepjétek meg magatokat egy jeggyel! :) :) :)
Dius
catyy13 2007 nov. 26. - 21:02:22
(3/35)
Se icit, se picit ne légy csalódott.:) Fantasztikusak,mindketten!!! Ám még mi is meg fogjuk nézni Alföldiékkel is,hogy legyen viszonyítási alapunk,azaz hogy tudjunk különbségeket felállítani. De a Miller Zolit per pill senkit sem tudja "túllépni", annyira szenzációs Vernon szerepében :)
kessy6 2007 nov. 26. - 20:48:27
(2/35)
OOOOOOO,ne legyel!!!!!!!!!!
En mult heten lattam,ugyancsak veluk....mikor megtudtuk mi is csalodottak voltunk...de ISTENIIIII!!!!!!!!
Mindketten hihetetlenul jol jatszanak,nagyon edesek,es szenzaciosan jo hangjuk van!!!!
Szoval ne band!!!:)
morzsa 2007 okt. 26. - 10:43:48
(1/35)
ótejóég! miért üres, elindítatlan ez a topik?
hiszen egy olyan bámulatos, fantasztikus és hasonló jelzõket jogosan magáénak mondható elõadásról van szó, amilyet keveset hordott eddig hátán a föld. és olyat is, aki megérti ezt a mondatot.
mindenesetre amit eddig tudtam, az most csak továbberõsösött: Alföldi Róbert a magyar színjátszás és összmûvészeti mindeneknek az Ura, Mindenhatója stb. azt amit Õ tud, nem tudja senki más. bámulatos és az ember komolyan extázisba zuhan(de jó mélyen) a játékától.
olyan Õ a magyar mûvészet egészének, mint Nemecsek a Pál utcának.