10/10
Riti36 2012 febr. 25. - 20:42:00 10/10 Előzmény Mariogirotti
(4/4)
Csak most tudtam meg, hogy már nem él, teljesen elkeseredtem!! Ezután máshogy nézem a Ramonát..:(
10/10
Mariogirotti 2011 szept. 22. - 18:05:05 10/10 Előzmény szevacica
(3/4)
Emlékszem, remekül játszotta azt az epizódszerepet!:-))))
Egyébként a Disney róla mintázta Tarzan-filmjének fõhõsét is. De a Corazón salvaje-ban
lett igazán híres 1993-ban - Edit Gonzales-szel, Enriche Lizalde-val (Esmeralda apját is játsza) és Ariel Lopez Padillával
együtt. Õk mára már mind sikeres és keresett novella-színészek.
szevacica 2011 szept. 19. - 19:00:16
(2/4)
A "Megveszem ezt a nõt" c. sorozatban is játszott, igaz, nem igazán pozitív volt a figura, de emlékeim szerint ott is jó volt. Nagyon sajnálom, csak most tudtam meg, hogy már nincs közöttünk... mostantól egész másképp fogom nézni a Ramonát.
10/10
Mariogirotti 2011 szept. 01. - 19:14:29 10/10
(1/4)
Nagyon szép ez a kis emlékfilm.
Nagy hülyeséget csinálnak a magyar adók, hogy nem az õ Corazón salvaje-jét mutatták be itthon, hanem egy olyan másolatot, ami jól megbukott külföldön.
Pedig Palomo ebben a sorozatban lett híres, a telenovella pedig egy másikkal holtversenyben elnyerte a minden idõk legjobb sorozatának örökös címét.
Nagyszerû ember, kiváló, öt nyelven beszélõ, több rangos iskolát elvégzett színész volt, s tragédiája volt, hogy épp frissen megkötött hollywood-i szerzõdése elõtt vitte el az infarktus...
Nagyon szeretem õt, a rajongói pedig nem felejtik - bizonyíték erre, hogy a mai napig vetítik a sorozatot valahol.
Kivéve Magyarországot:-((((