10/10
trashman 2008 szept. 13. - 18:39:54 10/10
(6/66)
ja igen, igazad lehet... :D dehat mi sosem leszunk amerika, es ne is legyunk
10/10
trashman 2008 szept. 13. - 18:11:35 10/10
(5/66)
gyerekkoromban sokszor lattam ezt a filmet es jokat szorakoztam rajta. most is szivesen megneztem volna de sajna nincs dunam (ilyenkor ugy sajnalom, szivesen odaadnam erte a "masik kettot") :( :( :(
azok, akik meg a kereskedelmi csatornakon allitgatjak ossze a musorokat, szerintem soha nem is voltak gyerekek..... ha a "denisz a komisz" belefer esti mozinak akkor pl egy ilyen miert nem? mert CSAK magyar?
10/10
offtopic
Ezüstliliom 2008 júl. 20. - 18:53:14 10/10
(4/66)
De elsõre olvasásra szerintem felcsillan a férfiak szeme.;)
10/10
Ezüstliliom 2008 júl. 19. - 22:59:28 10/10
(3/66)
Az utolsó mondatod nagggyon ravasz.:DDD
btanarur 2008 júl. 19. - 21:17:39
(2/66)
Aki az eddigi hozzászólásokat olvassa, nemigen tudja eldönteni, hogy megnézze vagy sem. Ezért spoiler-mentesen egy pár szót szeretnék írni arról, hogy miért ÉRDMES megnézni a Poldi Bácsi figurája köré szõtt történetet.
A hetvenes évek végén - nyolcvanas évek elején a "Legvidámabb barakk"-ban igen fontosnak tartotta nemcsak a kulturális vezetés, hanem a politikai elit is, hogy magyar szerzõk tollából, magyar gyártású szórakoztató filmek, filmsorozatok kerüljenek a nézõk elé. Ennek érdekében elegendõ pénzt biztosítottak ahhoz, hogy évente pár egy-két mozifilm és egy-két TV sorozat készüljön. Ebbõl az idõbõl való a Keménykalap és krumliorr, a Pirx pilóta kalandjai, a Csutak-filmek, a Feladat, az Öreg bánya titka, stb. Ezeknek a filmeknek nemcsak az volt a közös tulajdonságuk, hogy szinte teljesen erõszakmentesek voltak, hanem hogyis mondjam csak... jó volt nézni ezeket.
Aki a gyermekkorának kedvenceiként, a nosztalgia miatt nézi, annak nem kell elmondanom, mennyire jól is ezek a filmek. Aki annyira fiatal, hogy csak most szembesül a szoc. filmipar eme termékeivel, csak azt tudom javasolni, hogy nyitott szívvel, érdeklõdõ optimizmussal kapcsoljon arra a csatornára, ahol ezek a JÓ filmek feltûnnek.
Ja, és ha valaki kíváncsi rá, hogy néz ki Ulmann Mónika bugyiban, az feltétlenül nézze meg! :)
LillyKra 2007 szept. 01. - 17:40:45
(1/66)
édi egy fim régen láttam de még emlékszem rá