attidios 2008 febr. 18. - 15:35:59 Előzmény Anteris
(32/192)
Szégyen hogy az Hbo ilyen filmeket ad.Ez már nem is mozi csatorna hanem egy kalap szar.
Anteris 2008 jan. 05. - 20:32:37
(31/192)
mindenkit meg kellene verni akinek köze volt ehhez a gyalázathoz, hogy egy életre elmenjen a kedvük a filmkészítéstõl.
eugénia22 2007 dec. 26. - 16:01:53
(30/192)
Én mint magyar film rajongó, soha nem álltalánosíttanám a magyar alkotásokat.
2/10
Semprini 2007 dec. 26. - 15:58:47 2/10
(29/192)
Ez az "ahhoz képst, hogy magyar film" kitétel nagyon durva általánosításra enged következetni. Mintha attól, mert magyar, már ab ovo rossznak kéne lennie! Pedig az utóbbi években készültek jó magyar filmek a vígjáték kategóriában is (Csak szex és más semmi, Üvegtigris 1-2, Magyar vándor, Zimmer Feri, Buhera mátrix, stb.) Ez speciel sajnos nem sikerült - ahogy a többi remake-vígjáték sem.
eugénia22 2007 dec. 26. - 15:56:45
(28/192)
A pár összeadása az nagyon jó volt, Gáspár Sanyi (nem akarom agyon dícsérni), és az a mondat "a házasság olyan mint a sõr az elején megrészegítti a fejet, a végén csak langyos lé marad".És a cituáció hát az valami óriási.
eugénia22 2007 dec. 26. - 14:17:32
(27/192)
Ahozz képest,hogy magyar film, egész jól sikerült.Elöszõris a színészi játék magyar filmekben nem szokott valami jó lenni, itt egész jó volt.Gáspár Sanyi annyira jól hozta azt, hogy két személyt alakít, hogy egy percig se jut eszébe az embernek gondlkozni azon,hogy melyik személyt mutatják éppen.Az operetõri munka Sas Tamás munkája, tud nagyon az "öreg".Poénok terén lehet,hogy lehett volna kicsitt több, de a DVD-n van bakiparádé, és ott folyton elnevetik magukat a színészek, így biztos voltak jó poénok is benne.Az eredeti és a mostani forgatókönyv mennyire hasonlít, nem tudom, de nem is érdekel, ez egy másik film.Még végülis a helyszínekkel sem volt különösebb probléma.Egyszer igenis meglehet nézni,és lehet rajta mulatni is.A Werkfilmben pedig látszik, hogy Sas Tamás milyen odadással dolozik.Ezt csak megjegyzem.
2/10
Semprini 2007 dec. 26. - 07:10:10 2/10
(26/192)
Ha akarsz másfél órát feszengeni és közben arra gondolni, hogyan vehettek rá ennyi jó színészt, hogy egy ilyen katasztrofálisan rossz forgatókönyvre igent mondjanak, akkor feltétlenül nézd meg a filmet! Ha láttad is az eredeti, Latabár-féle verziót, akkor a hajtépés is garantált, ugyanis annak a humorát sikerült teljesen kiirtani ebbõl a filmbõl. Ez nem remake, hanem az eredeti film megcsúfolása, nem is értem, hogy lehet egyáltalán ugyanaz a címe.
Gáspár Sándor nagyon jó színész, de itt ez nem igazán derül ki, Gesztesi viszomnt ezúttal is hozza a szokott formáját, a Mucsi-Scherer páros itt valamiféle "Blues Brothers light"-ot játszik, õk viszonylag mulatságosak, Badár Sándor viszont egy kínai(?) maffiavezért, ami egyrészt nem igazán áll jól neki, másrészt a "humor" nála sajnos kimerül annyiban, hogy selypítve beszél, szóval nem az igazi. Oroszlán Szonja egy idegesítõ szõke lotyót játszik, nagyon idegesítõen, Parti Nóra aranyos, de az õ szerepe sincs igazán megírva, így túlságosan a háttérbe szorul, a többieket pedig még megemlíteni is felesleges...
Szóval nagyon nem kéne erõltetni ezeket a klasszikus magyar vígjátékokból készült remake-eket, kár a celluloidért...
el_nino 2007 dec. 23. - 16:00:00
(25/192)
Filmek besorolása:
A1 - Mozikban vetítik, megjelenik DVD-én, TV bemutatás
A2 - megjenik DVD-én, TV bemutatás
A3 - csak Tv bemutató (se mozi, se DVD)
A4 - a TV nézõk bosszantására készült filmek
A5 - valahogy el kell verni a producer/ek pénzét, készítsünk filmet
Vikke 2007 ápr. 22. - 13:50:08
(24/192)
Ez borzalmas! Eddig se láttam túl sok jó magyar filmet de ez... rémes.
TACTiCiAN 2007 márc. 26. - 12:56:38 Előzmény PropaneB
(23/192)

lehet bennem van a hiba, de nekem nagyon tetszett :D
PropaneB 2007 febr. 13. - 16:58:16
(22/192)
Ez az egyik legborzasztóbb újkori Magyar film, amit eddig láttam! Nem tudom mi volt a cél, de egy kicsit sem volt szórakoztató, rendkívül erõltetett jelenetek....Azért idegesítõ, hogy egy kicsit sem erõltették meg magukat a készítõk, elõvettek egy régi filmet (megint) az már eddig is bejött(?), azt eszi a nép, jó lessz. Na mindegy, nagyot csalódtam.
Figool 2007 jan. 18. - 20:51:14
(21/192)
Szerintem sem nagy durranás, de azért egyszer meg lehet nézni! Kellemes, és szórakoztató, de nem hagy maradandó nyomot az emberekben! Badár Sándor karaktere például kifejezetten idegesítõ. Viszont Parti Nóra itt is szenzációsan néz ki! Egészen gyönyörû ez a csaj! Engem nagyon megfog! Egyszerûen hihetetlen. Úgy gondolom messze a legjobb csaj a magyar média világában, és színésznõként is kifogástalanul teljesít!
mbalazs1 2006 dec. 08. - 07:14:33
(20/192)
H hívják azt a szinésznõt, aki a 3 discós csaj közül a "rudazás"-ban jártas?
Aikidoka 2006 nov. 16. - 21:01:29
(19/192)
Szánalom, nem is érdemes többet írni róla :) Jó, azért Mucsi meg Scherer dobnak valamit a színvonalon. Egy héttel késõbb jött a Jancsó film ( Ede megevé ebédem ) és abban ugyanõk 2 en szerepelnek, fekete öltönyben, ugyanolyan karaktereket formálnak. Csak annyi a különbség, hogy ott nem Kuplunkg hanem Kapa névre hallgat a Mucsi :/
slacio 2006 nov. 07. - 08:59:29 Előzmény Okos Tóni
(18/192)
Borzasztóan szánalmas volt ez a film.
Erõltetett, gyenge, agyoncsépelt poénok.
Gáspár Sándor az egyik kedvenc színészem, sajnálom, hogy ilyenekhez adja magát. Szegény Kapa meg Pepe, meg hát Badár, ez tényleg csak a pénzrõl szól.
1/10
graniti 2006 nov. 01. - 18:53:06 1/10
(17/192)
"Ez Magyarország, csak azért húzza le mindenki a filmet, mert magyar....... "
NNNa, én kezdtem a lehúzását. Ha megnézed a magyar filmekhez írt hozzászólásaimat, láthatod, hogy nem vagyok magyarfilm-ellenes. Sõt! Szeretem a jó magyar filmeket! A FILMeket. De ez nekem nem az. Attól még neked tetszhet. De ez olyan hülye duma: "Ez Magyarország..." Ez okoskodás, kedves Okos Tóni!
Timke 2006 nov. 01. - 07:57:11
(16/192)
Örülök, hogyha neked tetszett, de szerintem tényleg borzalmas. Ennek köze sincs ahhoz, hogy magyar-e a film. Én csak elkezdtem nézni, de egy negyed óra után feladtam-tele volt erõltetett poénokkal, ez meg engem nem tud lekötni... Szerintem borzalmas, "húzzunk le még egy bõrt" típusú film...
Okos Tóni 2006 okt. 31. - 17:56:28 Előzmény melcsi2000
(15/192)
Szerintem is nagyon jó kis film, mi végére tisztára lefáradtunk, elég jókat röhögtünk, a színészi játék is jó volt.

Kissé a végén már fáradt voltam tõle, de nem éreztem erõltetettnek.

Ez Magyarország, csak azért húzza le mindenki a filmet, mert magyar.......
kriszti1 2006 okt. 21. - 10:06:41
(14/192)
Nálam ez a tetszési sorrend a magyar filmekben, amiket láttam:
1. Valami Amerika
2. A Miniszter Félrelép
3. A hölgy egy kissé bogaras (fekete/fehér)
4. Sose halunk meg
5. Egy bolond százat csinál
6. Üvegtigris
7. Magyar Vándor
8. Üvegtigris 2.

Baromi erõltetett volt, kifejezetten utálom, ha nekem elmagyarázzák, h mi történt. Pár színész azért jól játszik benne, de emiatt nem érdemes megnézni.
melcsi2000 2006 okt. 21. - 07:36:55
(13/192)
Szerintem nagyon jó volt a film, tegnap néztük meg és hát az egész terem halálra röhögte magát. Hát nem tudom, teljesen más a többiek véleménye,de hát persze én nem vagyok egy filmkritikus, csak egyszerûen tetszett! Ez van!