menorca 2013 jan. 11. - 15:06:15 Előzmény JuttAngel
(39/59)
Volt hasonló helyzetben családtagom, ismerõsök, és hát a valóság a legtöbbször nem így néz ki, mint ebben a filmben. Max. a hárítás és a kerülés a nem túl közeli ismerõsök részérõl...
Egy végstádiumú rákos beteg azért ritkán néz ki így, helyesen, szõkén, igazából kilóra is ugyanúgy mint elõtte, csak smink nélkül ill. szürkébbre sminkelve... és ritkán ilyen lelkesen vad. A haldoklás a testet-lelket megviseli, bár lehet, olykor ilyen eszményire sikerül, az átlagos valóságtól szerintem ordítóan messze van. Azért kívánom mindenkinek, ennyire szeretve-körbevéve haljon meg, megoldva a konfliktusait.
Számomra pont azért vígjáték, mint megnevezésében van, mert messze áll a halál (és leginkább a szenvedés, ha már rák)szomorú valóságától.
1/10
FPSZ 2013 jan. 04. - 23:49:08 1/10 Előzmény csineva-xx
(38/59)
Ez egy nagy sz@r. 1/10
Marha hosszú, unalmas, a feleségem elaludt rajta én csak szimplán végigszenvedtem.
csineva-xx 2013 jan. 04. - 11:30:04
(37/59)
Én meg nem tudom, mi a csuda értelme van ilyen steril szereplõkkel telepakolni egy csaknem kétórás filmet. Ez a sok bazi tökéletes ember olyan unalmas, mint a fene...
Többet tudok meg egy tesco-ban szembejövõrõl, ha belepillantok a bevásárlókocsijába, mint ezekrõl a hihetetlen fontos alakokról. Semmilyen történetet nem tud plasztikussá tenni ez a pláza-csürhe...
7/10
NADALFAN 2013 jan. 04. - 11:18:13 7/10 Előzmény -greghouse-
(36/59)
hát nem tudom,én pocsék szinésznõnek tartom Hudsont. tipikusan idegesítõ nõszemély:))
a film története jó mert ugye ezeken lehet filózni igazán, hogy mi és miért történik meg az életben.
mostanában nagyon sok ilyen filmet készítenek -ez egy átlagos mû, de az utolsó félóra ami miatt azért elmegy.
5/10
-greghouse- 2013 jan. 03. - 22:08:50 5/10
(35/59)
Nem lenne ez a film rossz, és Kate Hudson már-már jobb, mint az anyja volt (Goldie Hawn).
Erre a filmre van egy jó angol szó, a "tear jerker", talán könny-csavaró a legközelebbi értelme.
Csak az a gond, hogy ezt már olyan sokan feldolgozták, kezdve az Acél Magnóliáktól, ami a mûfajban talán leghíresebb, hogy kevés újat tudnak hozzátenni. Az, hogy most a Hudson csaj miatt sírdogál az ember, vagy annak idején a Roberts csaj miatt... mondjuk van különbség a két film közt, de a célja mindkettõnek ugyanaz, sok könnyet csavarni a nézõ szemébõl miközben néha humor bombonokat dobnak be.
ebben viszont sajnos semmi újat nem mutatott be a film.
Aki a mûfajra kíváncsi, az maradjon inkább az Acél magnóliáknál.
adamnagysweetmovie 2013 jan. 03. - 20:19:44
(34/59)
Pedig van....
8/10
JuttAngel 2013 jan. 03. - 10:23:41 8/10
(33/59)
Akiknek ennyire nem tetszett: majd ha lesz olyan családtagotok, akit személyesen érint a történet, a mondanivaló, akkor lehet más szemmel fogjátok látni ezt a filmet...

Akik még nem látták: fõleg azoknak ajánlanám megnézésre, akik nem tudják, mit kezdjenek a sokkal, amit egy hasonló hír okoz, mint amit Kate Hudson valamint a barátai, családtagjai kapnak és próbálnak valahogy feldolgozni...

Igen, vannak benne sablonok, néhol szirupos, néhol átlagos, nem tökéletes film (olyan amúgy sem sok van). Ahogy az élet sem tökéletes. Fõleg, ha egyszer csak közlik valakivel, hogy a napjai meg vannak számlálva...
Bonyolult lelkiállapotok, bonyolult helyzetek, a dolgok átértékelése... ezek mind elõtérbe kerülnek, mikor egy (vagy esetleg több) közeli hozzátartozónkról derül ki, hogy rákos.
Keserédes film.
És nekem például erõt adott egy olyan helyzetben, amin a fõhõs és a szerettei is átmentek.
8/10.
csineva-xx 2013 jan. 02. - 15:40:21
(32/59)
- pénzt.
adamnagysweetmovie 2013 jan. 02. - 14:33:29
(31/59)
Mit keres Gael Garcia Bernal egy ilyen filmben???????
Jazzus!
AldersbacherFilmYeah 2012 júl. 25. - 12:21:01
(30/59)
Elég gyenge, próbálkozik meg hasonlók, de halálosan erõltetett,nem beszélve a szörnyû színész alakításokról.
Ne nézzétek meg,mert szerintem kínszenvedés,az egész...
3/10
cometzjeah 2012 júl. 18. - 00:45:03 3/10
(29/59)
Egyáltalán nem tetszett, sõt untam!Kate Hudson játéka különösen zavart,lehetett volna jobb is.
De se baj,egy olyan részlet sincs ami tetszett volna, bûn rossz film szerintem.
Borzasztóan sablonos,nem sok eredetiséget láttam benne, lehet bennem van a hiba ,de szörnyû volt.
Mindenesetre adtam rá egy szánalom 3-st.
3/10
Daughter of Phoenix 2012 júl. 10. - 22:50:49
(28/59)
Tudsz élni! :D
Daughter of Phoenix 2012 júl. 10. - 22:48:10
(27/59)
Ja, egyébként részemrõl 8/10. :)

És bocs a szóismétlésekért, és a helyesírási hibákért!
Daughter of Phoenix 2012 júl. 10. - 22:46:02
(26/59)
SPOILEREZÉS nélkül nem tudom leírni a véleményem, így aki még nem látta,a maga érdekében ne olvasson tovább! :)

Véletlenül ültem a tv elé, túl sok fogalmam nem volt a filmrõl, és ciki vagy nem ciki bevallani, az utolsó fél órát végigbõgtem.
Igen, tényleg klisékkel dolgoznak majdnem végig. (SPOILER ON: kb. felétõl, mikor feladja a küzdelmet, és mutatják a terhes barátnõt,aki már látott pár filmet, szinte tippmixt tölthetett volna ki arra, hogy akkor fog a baba megszületni, mikor Kate/Marley meghal, stbstb.)

Valahogy viszont olyan hangulatban kapott el engem a film, amikor nem idegesített az, hogy Kate Hudsonnál nevesebb színészek a mellékszereplõk, vagy épp a (másoknak talán idegborzoló)kisebb karakterektõl sem dobtam be a törölközõt.
Néhány kérdést is felvetett bennem a film: még ha morfiummámorban is látta az álmát, miért adta fel olyan hamar?(oké, tudom a jelek...magyarán meg tudom magamnak válaszolni a saját kérdésem, de akkor is furcsálltam) A doki hogy tudta ennyire könnyen elfogadni, hogy meg fog halni a megszeretett nõ? (tegyük félre, hogy a realitás és a tudomány embere)

Egy közhelyet pedig még el szeretnék durrantani: furcsa, helyenként morbid, keserédes, klisés ez az egész,még is nézhetõ, mert azért ne feledjük, maga az élet is egy bazi nagy klisé tud lenni.

Szinkronfanyalgóknak, és nyelvsznoboknak pedig ajánlom megtekintésre a következõt: http://www.youtube.com/watch?v=dKc5RMmqS20&feature=youtu.be
(teszem ezt annak tudatában,hogy belefutottam már oltári trágya szinkronba, illetve ÉN IS SZERETEK filmet eredeti nyelven nézni, letojom, ha egoistán hangzik, de úgy ahogy meg is szólalok pár idegennyelven,csak a nem létezõ tököm kivan már az örökös siránkozással.)
8/10
Fini16 2012 júl. 10. - 21:59:32 8/10
(25/59)
Szerintem jó film volt! 8as :)
far vik 2012 júl. 10. - 21:55:41
(24/59)
Számomra átjött egy és más. Talán nem vagyok vele egyedül. Lehet, hogy kell hozzá bizonyos élettapasztalat és nyitottság, vagy csak most épp erre voltam hangolva. Persze a "Mindhalálig zene" nekem is jobban bejön.
olang 2012 júl. 10. - 21:42:33
(23/59)
Igen. Fölismertem. Õt kifelejtettem a felsorolásból, ami csak tetézi az értetlenségemet. Ki ez a színésznõ, és ki ez a rendezõ, aki megérdemelt egy ekkora nívós szereplõgárdát egy ilyen nudli filmhez?
olang 2012 júl. 10. - 21:40:44
(22/59)
Hogy némiképp ellensúlyozni tudjam a film okozta kínokat, megettem alatta négy szelet házízsíros kenyeret hideg kovászos uborkával. Kellett valami vigasz, hogy el tudjam viselni... :))
bekukkancs 2012 júl. 10. - 21:39:18
(21/59)
Görcsösen összeeszkábált,idegesitõen ostoba film.
Magdi 2012 júl. 10. - 21:37:31
(20/59)
Felismeritek Treat Williamsben John Bergert a Hairbõl?