10/10
Roberto Arenales 2009 márc. 22. - 18:48:50 10/10
(347/407)
Azért lett ilyen a vége hogy mindenki járassa rajta az agyát, de különben meg nem is lényeg!
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 22. - 18:44:44 Előzmény Roberto Arenales
(346/407)
Jó,jó jó!!!De végülis nem mondták ki hogy elváltak csak Sylvia megharagudt szal együtt is maradhattak!!!Meg azt se mondták h. Loláék szét mentek hiszen Lola azért akart ki menni!!!Szóval mindenki együtt maradt!!!! Nem???
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 22. - 18:44:18 Előzmény Roberto Arenales
(345/407)
Jó,jó jó!!!De végülis nem mondták ki hogy elváltak csak Sylvia megharagudt szal együtt is maradhattak!!!Meg azt se mondták h. Loláék szét mentek hiszen Lola azért akart ki menni!!!Szóval mindenki együtt maradt!!!! Nem???
chlaire3 2009 márc. 22. - 14:16:39
(344/407)
sziasztok! nem tudjátok véletlenül,hogy mikor és hol fogják újravetíteni a sorozatot?vagy a West and city centeren kívül hol szerezhetõ meg esetleg?elõre is köszi
10/10
Roberto Arenales 2009 márc. 22. - 14:14:05 10/10 Előzmény Sonia (Martha&Lola)
(343/407)
Sylvia és Horacio nem maradtak együtt, mert Horacio eladta azt az órát ami az édesapjáé volt, Alicia szerezte vissza!
A szereplõk pedig nem kiléptek, hanem a forgatókönyv eredetileg 5évadra vonatkozott, de a spanyolok annyira szerették a sorozatot hogy követelték a folytatást, ezért egyeztek ki egy hatodik, de utolsó évadban!
10/10
Hajnici 2009 márc. 21. - 17:24:26 10/10 Előzmény Sonia (Martha&Lola)
(342/407)
Értem... de honnan tudod hogy lola pedroval maradt?... ezzel a véggel bárki képzelhet bármit.. nem? Szilvia és horacio összevesztek .. azt is mondhatnánk h soha többé nem jönnek össze ujra nem?végülis mindegy...
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 20. - 18:28:02 Előzmény Hajnici
(341/407)
Silvia és Horacio összeköltöztek,és lett egy színházuk!!!
Nem,nem jöttek össze végülis Pedroval maradt bár még nem bocsátot meg neki teljesen!!!
Ingrid ki ment Amerikába és egy filmben asszem fõszerepet kapot!!!
És azért így lett vége mert mindenki váltani akart és ki léptek a sorozatból!!!!
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 20. - 18:25:58 Előzmény Hajnici
(340/407)
Silvia és Horacio összeköltöztek,és lett egy színházuk!!!
Nem,nem jöttek össze végülis Pedroval maradt bár még nem bocsátot meg neki teljesen!!!
Ingrid ki ment Amerikába és egy filmben asszem fõszerepet kapot!!!
És azért így lett vége mert mindenki váltani akart és ki léptek a sorozatból!!!!
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 20. - 18:20:52 Előzmény missdev666
(339/407)
Mivel ez egy magániskola volt (fõiskola)csak gimi után lehetet jelentkezni Marta már 18 múlt:) Ezért nem voltak egy idõsek meg volt szabva h. hányéves kortól -ig lehet jelentkezni!!!!
10/10
Hajnici 2009 márc. 20. - 15:11:53 10/10 Előzmény Tina1996
(338/407)
Kösz... de olyan jó lett volna ha nacho és lola összejönnének, én nagyon birtam nachot :P
Tina1996 2009 márc. 19. - 17:26:46
(337/407)
Mér így lett vége? Ez nagyon nem jó! Annyira szerettem ezt a sorozatot! Szemétség hogy így fejezték be! Hajnici tisztára egyetértek veled, én is így gondolom és én se láttam az elsõ részeket, de megimádtam!!!!
regina12 2009 márc. 19. - 17:07:41 Előzmény missdev666
(336/407)
há ja te aztán tudsz irni.én szerettem lolitát csak olyan szeleburdi és sokszor ugy viselkedik mintha 5 éves lennne és mikor Pedro mondott neki vmi vagy addott neki egy repülö jegyet ugy bepörgött hogy leselehettett álitani.nem? én még szegény Nachot sajnáltam mert ö szerette lolát de lolitá annyira hülye hogy észre se vette nem ?
10/10
Hajnici 2009 márc. 19. - 17:05:34 10/10 Előzmény Nyuszifull
(335/407)
Hát én nem tom... :
A vége tényleg nagyon összecsapott volt. egy csomó szál nem tiszta:
-szilvia és horacioval mi lett?
-lola és nacho összejönnek végül?
-JJ és Juan (na jó ez egyértelmü)
-Ingriddel mi lett
- a többiek meg....
Lola: nmekem nagyon tetszet a karakter, na jó néha idegesitõ volt.azt hittem egy lúzer kis csaj.de aztán egy csomó pasija lett, mindenki érte epekedett. szerintem nacho val járt volna a legjobban, (és nem is olyan rossz pasi:P)
Ingrid: nekem nagyon bejött.. az életstilusa
Roberto: régebben utáltam de õ a legjobb pasi
Pedro: régen õ volt a kedvencem, de milyen nagy arcú majom lett
Szilvia: nagyon jo fej csaj volt,horacioval jól járt
Martha, Cesar és Tania õk is jó fejek voltak
A többiek akiket nem emlitettem õk is jók voltak....
az elsõ részeket nem láttam.. mindig egy egy kicsit néztem bele, végül beleszerettem.. imádtam ezt a sorozatot.. kár hogy nem folytatják a jövõbel... már annyira szurkoltam h nacho és lola összejöjjöm.. alapjába véve egy sori volt :P
Nyuszifull 2009 márc. 19. - 15:51:09 Előzmény Sonia (Martha&Lola)
(334/407)
Upa dance: te extrano
Nyuszifull 2009 márc. 19. - 15:45:30 Előzmény szil81
(333/407)
A szám címe: Children of the revolution
missdev666 2009 márc. 19. - 08:47:59
(332/407)
Utálom,amikor egy sorozatot ilyen összecsapottan fejeznek be,így minek nézze végig az ember?
ah,ez nagyon tud bosszantani :))))
Amúgy nekem Monica Cruz karaktere/Silvia volt a kedvencem,egyrészt azért,mert jól hozta a sznob figuráját,másrészt,meg lehet látni,ahogy egyre jobb táncos lesz,de komolyan!Van egy videó a Youtubeon,ahol a castingon táncol,hát az alapján én biztos nem választottam volna be,nem csinál benne semmit,csak egy piruettet,meg egy bénácska spárgát,meg ugrabugrál esetlenül :))),majd linkelem
Lolát is bírtam még az elején,(bár én nem a legelejétõl néztem,sajnos),de a végére egy nagyon elszált,idegesítõ,hisztis pi** lett
Pedro a nagy csalódás nekem,õ is nagyon bunkó lett,pont összeilletek volna Lolitával :)
Robertot az elején nem bírtam,a végére meg nagyon megszerettem,tök jó pasi,és jól áll neki,hogy kicsit lökött,szerintem Miguel Angel Munoz valójában is hasonlít Robertora,mármint a jellemében,külsõre eggészen biztos hasonlít :DDD
Marta is szerethetõ volt,érdekes,hogy engem nem idegesített,amilyen lökött tyúk volt :)))
A többiek közömbösek voltak,Juan már erõltetetten lúzer,Eva jelentéktelen,JJ-t bírtam,de sehogy sem illett a sorozatba,Ingrid nekem annyira nem volt szimpi,nem tudom miért,de olyan felejthetõ volt,az az alacsony csávó,Jorge vagy Jero,vagy fene tudja mi neve,na õ úgy eltûnt,hogy észre se vettem :)))
Ami a legjobb volt benne,hogy nem húzzák a történet,úgy mint a szappanoperákban,viszont pont ez volt a hátulütõje is,néha azt hittem,mikor új rész kezdõdött,hogy lemaradtam egyrõl...pl amikor Pedrot a sztriptízbárnál megtámadták,úgy tûnt ott elvérzik,a kövi részben meg semmi baja,egyedül vánszorgott be az iskolába,és maga kötözte be a sebét,gondolom ki is operálta az üvegszilánkokat...szóval néhol elég gáz volt...
Összeségében azért jó volt,és legalább a szépen megkoreografált táncos részek miatt is megérte megnézni :))
Mivel nem láttam az elejét nekem kicsit zavaros volt,hogy ki hány éves,Ingrid azt mondta 23,Lola 19 múlt,Marta még nem 18,megköszönném,ha valaki ezt így utólag elmagyarázná...:)
Így utószóként,ami még nagyon tré volt,Lola holdjáró cipõi,meg néha,az ahogy felöltözött,azok a mesefigurás pólók,anyám,az nagyon gáz volt...:)))-mintha Silviát hallanátok,mi?:)))
itt a link Monica castingjáról:http://www.youtube.com/watch?v=EeEU2MViuOc
10/10
nonih 2009 márc. 18. - 09:41:12 10/10
(331/407)
már nagyon sokszor elmondták/ elmondtuk hogy nem fog folytatódni a sorozat. nem az m1 hagyja abba hanem ennyi része van a sorozatnak. kész.vége... és ha egy kicsit lenetbb olvasnátok akkor ottlenne. csak lejjebb kellene görgetni.
MaKiri 2009 márc. 18. - 09:33:13
(330/407)
Én még mindig csak azt írom, hogy bárka aki tud, segítsen nekem: szeretném DVD-n megszerezni a teljes sorozatot....
Érdemleges infókat várok akár itt, akár privát üzenet formájában.
Köszönöm :)
regina12 2009 márc. 17. - 21:28:15
(329/407)
De kár hogy vége lett!!!ki tudja nekem megmondani hogy mikor fog megint folytatodni nagyon szeretem!!!!!!!!!i love you egy lépés elöre!!!!!!!!!!
10/10
Roberto Arenales 2009 márc. 17. - 20:45:25 10/10
(328/407)
Hát igen, ez volt az UTOLSÓ RÉSZ!!!!
Én nagy rajongója voltam - vagyok a sorozatnak, remélem sok ember megszerette és nem felejti annak ellenére sem ha majd nem adják. Köszönöm azoknak akik értelmesen hozzá tudtak szólni a témákhoz, és figyelemmel kísérték a fórumot illetve a filmet! Most hogy vége lett és már többet nem lehet ebbõl kihozni, minden jót nektek, majd találkozunk egy másik film másik fórumán :)