Edit23 2012 máj. 11. - 10:34:51
(18/598)
A sorozat eleje valóban egy csomó kérdést felvet, de ha tovább nézitek, szép lassan mindenre megkapjátok a választ. Nagyon jól fel van építve ez a kis sorozat. Minden egyes rész választ ad egy kérdésünkre a sok közül. Én is úgy vagyok vele, hogy alig várom már a következõ részt, hogy megnézhessem. :))
IamWhoIam 2012 máj. 11. - 09:14:34
(17/598)
Én az elejétõl nézem minden héten, ahogy fenn van és nagyon szeretem, alig várom, hogy legyen a következõ! :)Spoiler Emma hitetlensége elég idegesítõ így elõrehaladva, de a múlt vasárnapi rész után ez megváltozik! Várom, hogy egy csatát legalább már a jó nyerjen újra! Kedvencem Charming meg Snow :) remélem a vége nem az lesz, hogy minden megoldódik és vége, kell egy pár boldogan élünk rész. :)
Móni Póni 2012 máj. 11. - 08:03:58 Előzmény _Freddy_
(16/598)
Nézd meg még egyszer az elsõ részt, szinte valamennyi kérdésedre választ kapsz! :D
Andy3 2012 máj. 11. - 07:58:53
(15/598)
Már biztos, hogy lesz 2. évad :D (én meg nyáron behozom majd a lemaradásom xD)
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 máj. 09. - 16:14:03 10/10 Előzmény Andy3
(14/598)
megnéztem a 2. részt, maradjunk annyiban hogy nézhetõ :D majd hétvégén folytatom mert csak akkor érek haza
Andy3 2012 máj. 08. - 11:37:16
(13/598)
Hát nem tudom, akkor hogy fognak tetszeni a további részek :P Mondjuk nálam a mesevilágos "visszatekintések" viszik el általában az epizódokat, azokat nagyon jól megcsinálták és egy csomó ismert mesefigurát jelenítenek meg, ráadásul egyik-másik kissé új színt kap, ami nem baj, úgy vélem!

Egyébként a kérdések közül, amit felvetettél, csak az amnéziás dologra van válasz - eddig legalábbis, igaz a 14. résznél leragadtam: az átok miatt, amit a Királynõ/polgármester asszony rájuk mondott.

Emma persze szereti Henry-t, csak az elején még nem mutatja, gondolom, nem akart közel kerülni hozzá, ha úgy se õ neveli.

Mindent egybevéve, azt mondom még nézz majd meg pár részt és ha nem jön be, akkor hagyd a francba xD Csak kicsit hibásnak fogom magam érezni, hogy már megint olyat ajánlottam, ami nem tetszik... de nem baj, amiket még ajánlottam, azokban bízom, h bejön még vmelyik :D
10/10
_Freddy_ 2012 máj. 08. - 09:38:30 10/10
(12/598)
Megnéztem kétszer az elsõ részt, mert legelõször nemfigyeltem oda annyira. xD

Még nem néztem tovább, de kíváncsi vagyok mi lesz ebbõl.

Végül is alig tudtam meg valamit, muszáj lesz tovább néznem.

Nem derült ki hogy a gyerek hogy találta meg a valódi anyját.
Nem lehet tudni, hogy a meseszereplõk végül is hol élnek.
Nem lehet megtudni, hogy a meseszereplõk hogy kerültek át a Föld-re egy kis városkába ami szerintem igazából nem is létezik.
Nem lehet tudni, hogy miért nem emlékeznek semmire.
Nem lehet tudni, hogy miért pont a Föld-re került át az a csecsemõ akit Hófehérke berakott abba az eltüntetõbe.
Egy csomó mindent nem magyaráztak meg.

És végül is tök reális, hogy egy viszonylag kemény nõ, egész éjjel kocsikázzon hogy hazavigyen egy gyereket, és egyáltalán nem is látszott rajta, hogy meg lenne lepõdve, hogy a saját gyereke megkeresi õt, nem is örül neki, meg semmi, csak hazaviszi õt és ennnyi.

És ha valakinek autóbalesete van õt persze, hogy a rendõrségre kell vinni, nem ám a kórházba vagy valami. Á nem. :D

Nem is tudom, hogy tovább nézzem e. Mondjuk nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki ebbõl. De nekem az elsõ rész alapján nem tetszik annyira.
10/10
Misanthrope.Floris 2012 máj. 06. - 16:09:55 10/10
(11/598)
Szerintem nagyon jó ez a sorozat, a kedvencem, és egyértelmûen Rumpelstilskin viszi a pálmát. A sztori nagyon egyedi, és a színészek is zseniálisak-kiváltképp Robert Carlyle és Lana Parilla. Remélem, lesz 2.évad is :))
Móni Póni 2012 máj. 05. - 13:36:47
(10/598)
Szerintem nem olyan rossz Ginnifer Hófehérkeként, de szigorúan hosszú hajjal! Szegénykének nagyon elállnak a fülei...:S :D
9/10
Andreeew 2012 máj. 05. - 13:30:49 9/10
(9/598)
Jó kis sorozat.
Bár szerintem a szereplõválogatásnál a szépséges Hófehérke és Piroska karakterét összekeverhették :) Fordítva jobb lenne :)
Móni Póni 2012 ápr. 23. - 17:37:16
(8/598)
Ohh, igen, Mr. Gold. Õ valami fenomális! Remélem kap valami sorozatdíjat, mert hihetetlenül nagy arc! :D Eszméletlen, hogy tud vihogni a régi világban, imádom! :D Egyébként, a technikai részektõl eltekintve én is jobban bírom a régi világot, fõleg Daliás herceget, ott igazi tökös fickó, nem úgy, mint a jelenkorban...:S :D
Andy3 2012 ápr. 23. - 13:34:19
(7/598)
Hm... nekem meg azok tetszenek inkább, amik "Mesevilágban" játszódnak :D Megmondom õszintén, a valós világi jelenetek közül nekem sok elég uncsi :S Ráadásul nem is igen kedvelek ott több szereplõt, akik amúgy a mese-énjükkel a kedvenceim közt vannak (pl. Daliás herceget amennyire bírom odaát, itt Davidként annyira nem xD, Hófehérkét is sokkal jobban szeretem "eredetiben", mint tanítónéniként... stb.). Egyedül Mr. Gold, akit mindkét világban elnézek, mert azért elég nagy jeleneteket hoz össze általában, na meg Regina/a Királynõ :P Én is kíváncsi leszek, hogy alakul majd a 2. évad, de a jó hír: biztosan lesz! Azért féltettem több sorit, ezt is a kaszától, de hála Istennek nem járt úgy :D
Móni Póni 2012 ápr. 23. - 11:50:54 Előzmény Andy3
(6/598)
Én 3 nap alatt hoztam be a lemaradást, egyik ismerõsöm javasolta, gondoltam, egye fene! :) Nagyon tetszik a történet, remélem, több pénzt fognak kapni rá, mert a régi világ jelenetei olykor gagyik! Ettõl függetlenül alig várom az évad végét, kíváncsi leszek, mit hoznak ki az alkotók belõle! :)
Andy3 2012 ápr. 23. - 00:13:33
(5/598)
Tényleg nagyon jó! Én a 14. résznél járok, de csak az idõhiány miatt (jövõ hétvégéig megint nem tudom bepótolni, úgy tûnik :S). A szereplõk/színészek nagyon el vannak találva szerintem, igazság szerint Emma irritált még az elején kicsit, de mára megszoktam/megszerettem õt is :D
Móni Póni 2012 ápr. 22. - 23:52:12
(4/598)
Még csak ennyi a hozzászólás ehhez a sorozathoz? Pedig nagyon jó! :)
10/10
_Freddy_ 2012 ápr. 16. - 11:01:31 10/10
(3/598)
Egy magyar adó sem adta/adja még. :/
9/10
Marcipáncica_ 2012 ápr. 16. - 10:40:04 9/10
(2/598)
Tényleg nem rossz kis sorozat, bár kell hozzá némi gyermeki lélek hogy az ember megszeresse. (És ez nem negatívumként értendõ! :)) Én kb a 14. résznél akadtam el... adja valamelyik magyar adó már?
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 16. - 10:38:07 10/10
(1/598)
Nem indított errõl senki topicot? :D Most nézem az elsõ részt, és egész jó. :)